Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Rezultati županijskog natjecanja u krosu za osnovne i srednje škole

27.10.2022. Autor: ŠSS BPŽ

Image without description

Održano je i županijsko natjecanje u krosu školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije.

Natjecanje je sada već tradicionalno održano u krugu Ekonomsko-birotehničke škole u Slavonskom Brodu i to 20.10. i 25.10.

Jedno od najbrojnijih školskih sportskih natjecanja okupilo je ukupno 297 natjecatelja:

  • dječaci 5-6: 60
  • djevojčice 5-6: 51
  • dječaci 7-8: 76
  • djevojčice 7-8: 56
  • mladići: 26
  • djevojke: 28

Donosimo pregled najuspješnijih školskih sportskih društava i pojedinaca:

dječaci 5-6:

Ekipno

  1. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković
  2. OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić” - Slavonski Brod - ŠSD Budainka
  3. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić

Pojedinačno

  1. Luka Ivančić - ŠSD Matija Antun Relković

djevojčice 5-6:

Ekipno

  1. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška - ŠSD Mladost NG
  2. OŠ “Ljudevit Gaj” - Lužani - ŠSD Graničar
  3. OŠ “Antun Mihanović” - Slavonski Brod - ŠSD Mihanović ’95.

Pojedinačno

  1. Dora Švaić - ŠSD Mladost NG

dječaci 7-8

Ekipno

  1. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić
  2. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Podvinje
  3. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković

Pojedinačno

  1. Fran Benić - ŠSD Matija Antun Relković

djevojčice 7-8

Ekipno

  1. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška - ŠSD Bedem
  2. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška - ŠSD Mladost
  3. OŠ “Antun Mihanović” - Slavonski Brod - ŠSD Mihanović ’95.

Pojedinačno

  1. Ana Marjanović - ŠSD Bedem

mladići

Ekipno

  1. Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar
  2. Klasična gimnazija - Slavonski Brod - ŠSD Klasičar
  3. Srednja medicinska škola - Slavonski Brod - ŠSD SMŠ

Pojedinačno

  1. Filip Orkić - ŠSD Tehničar

djevojke

Ekipno

  1. Klasična gimnazija - Slavonski Brod - ŠSD Klasičar
  2. SŠ Matije Antuna Reljkovića - Slavonski Brod - ŠSD Zrno
  3. Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar

Pojedinačno

  1. Fiona Princip - ŠSD Klasičar

Sve rezultate potražite na sljedećoj POVEZNICI

NA VRH