Kategorije
Virtualni plesni show

VIRTUALNI PLESNI SHOW 2020./2021.

Dragi učenici, učitelji, roditelji, došao je i taj trenutak. Čekali ste i dočekali. Počinje Virtualni plesni show.

Ideja Projekta je da učenici sami osmisle plesne točke (koreografije), nije uvjet da to bude profesionalna koreografija već da sami učenici pokažu svoju kreativnost te da snime svoj nastup. Video uradci bit će objavljeni na mrežnim stranicama HŠSS-a (Facebook i web stranici HŠSS-a) te će se moći „lajkati“ što će biti jedan od kriterija za određivanje najpopularnije plesne izvedbe. U snimanju video uradaka učenici se mogu povezati s filmskim sekcijama svojih škola te na taj način proširiti krug učenika uključenih u Projekt.
Osim najpopularnije plesne izvedbe stručni žiri će odabrati i najbolju plesnu koreografiju. Najbolje i najpopularnije plesne grupe bit će nagrađene odstrane HŠSS-a.

Sve o projektu za 2020./2021. potražite ovdje: vps.skolski-sport.hr

Projekt za školsku godinu 2020./2021

Pogledajte video uratke iz školske godine 2019./2020.

Članak je u cijelosti preuzet sa stranice HŠSS-a.

Nogometaši iz Davora idu na Državno

Dječaci Osnovne škole “Matija Antun Relković” iz Davora osvojili su prvo mjesto na županijskom natjecanju u futsalu u kategoriji 8. razredi i mlađi te osigurali sudjelovanje na Državnoj završnici koja će se održati od 20. do 22. travnja u Poreču.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarkaši ŠSD-a Mihanović ´95. i ove godine prvi

Prošlogodišnji županijski prvaci i ove godine su osvojili prvo mjesto na županijskoj razini. Slijedi Državna završnica početkom ožujka.

Kategorije
Badminton OŠ Osnovne škole

ŠSD Okučani uvjerljivi i ove godine

U Osnovnoj školi Okučani održano je 10. veljače županijsko natjecanje u badmintonu za djevojčice i dječake osnovnih škola. U obje kategorije prvo mjesto je osvojila Osnovna škola Okučani.

REZULTATI

DJEČACI

DJEVOJČICE

Kategorije
Badminton SŠ Srednje škole

Novogradiške škole prve u badmintonu

Industrijsko-obrtnička škola, Nova Gradiška bila je domaćin županijskom natjecanju u badmintonu za srednje škole u kategoriji djevojaka i mladića. Natjecanje je održano 10.02. u sportskoj dvorani škole. U kategoriji djevojaka prvo mjesto je osvojila Gimnazija Nova Gradiška dok su kod mladića prvo mjesto osvojili dečki Industrijsko-obrtničke škole iz Nove Gradiške