Tijela Saveza

Skupština

ČLANICE ŠKOLSKOG SPORTSKOG SAVEZA BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

  1. OŠ «Ljudevita Gaja» – Nova Gradiška
  2. OŠ Okučani – Okučani
  3. OŠ «Matija Antun Relković» – Davor
  4. OŠ «Antun Mihanović» – Nova Kapela
  5. OŠ «Vjekoslav Klaić» – Garčin
  6. OŠ «Mato Lovrak» – Nova Gradiška
  7. OŠ «Ivan Meštrović» – Vrpolje
  8. OŠ «Vladimir Nazor» – Adžamovci
  9. OŠ «Ivan Filipović» – Velika Kopanica
  10. OŠ «Stjepan Ilijašević» – Oriovac
  11. OŠ «Ivan Mažuranić» – Sibinj
  12. OŠ «Ivan Goran Kovačić» – S. Petrovo Selo
  13. OŠ «Matija Gubec» – Cernik
  14. OŠ «Ante Starčević» – Rešetari
  15. OŠ «Markovac» – Vrbova
  16. OŠ «Antun Mihanović» – Slavonski Brod
  17. OŠ «Matija Antun Reljković» – Bebrina
  18. OŠ «August Šenoa» – Gundinci
  19. OŠ «Bogoslav Šulek» – Slavonski Brod
  20. OŠ «Stjepan Radić» – Oprisavci
  21. OŠ «Blaž Tadijanović» – Slavonski Brod
  22. OŠ «Viktor Car Emin» – Donji Andrijevci
  23. OŠ «Ljudevit Gaj» – Lužani
  24. OŠ Dragalić – Dragalić
  25. OŠ «Vladimir Nazor» – Slavonski Brod
  26. OŠ «Hugo Badalić» – Slavonski Brod
  27. OŠ «Đuro Pilar» – Slavonski Brod
  28. OŠ «Josip Kozarac» – Slavonski Šamac
  29. OŠ «Ivana Brlić Mažuranić» – Sl. Brod
  30. OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod
  31. OŠ Sikirevci – Sikirevci
  32. OŠ «Ivan Goran Kovačić» – Slavonski Brod
  33. Gimnazija – Nova Gadiška
  34. Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
  35. Elektrotehnička škola – Nova Gradiška
  36. Gimnazija «Matija Mesić» – Slavonski Brod
  37. Tehnička škola – Slavonski Brod
  38. Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
  39. Klasična gim. «Fra. M. Lanosović» – Sl. Brod
  40. Ekonomsko – birotehnička škola – Sl. Brod
  41. Indusrijsko – obrtnička škola – Sl. Brod
  42. Srednja škola «M. A. Reljković» – Sl. Brod
  43. Obrtnička škola – Slavonski Brod
  44. Zajednica športskih udruga i saveza BPŽ

Izvršni odbor

  1. Mirna Mikić, prof. – predsjednica
  2. Goran Križan, prof. – dopredsjednik
  3. Domagoj Ivanagić, prof. – član
  4. Ivana Laslo, prof. – član
  5. Josip Bogdanović, prof. član
  6. Robert Smuda, prof. – član
  7. Boris Radovanović, prof. – član
  8. Nenad Živković, prof. – član
  9. Branimir Garić, prof. – član
  10. Mirna Matej-Švaganović, prof. – član
  11. Ivan Bilić, prof. – član

Dokumenti