Kategorije
2019/2020 Atletika OŠ Obavijesti OŠ Osnovne škole

Atletika OŠ 5-6 prijavljene ekipe

djevojčice 5-6 OŠ Vladimir Nazor Adžamovi OŠ”MATIJA GUBEC” Cernik Osnovna škola Matija Antun Relković Davor OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski Brod Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod Oš Hugo Badalić Slavonski Brod OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo […]

Kategorije
2019/2020 Atletika OŠ Obavijesti OŠ Osnovne škole

Atletika OŠ 7-8 prijavljene ekipe

djevojčice 7-8 OŠ Vladimir Nazor Adžamovi OŠ”MATIJA GUBEC” Cernik Osnovna škola Matija Antun Relković Davor OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski Brod Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod Oš Hugo Badalić Slavonski Brod OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod […]

Kategorije
2018/2019. Osnovne škole

2018-2019 Prijavljene ekipe osnovnih škola

Prijavljene ekipe školskih sportskih društava osnovnih škola za školska sportska natjecanja u školskoj godini 2018/2019. FUTSAL DJEČACI 7-8 FUTSAL DJEVOJČICE 7-8 OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ […]

Kategorije
2018/2019. Srednje škole

2018-2019 Prijavljene ekipe srednjih škola

Prijavljene ekipe školskih sportskih društava srednjih škola za školska sportska natjecanja u školskoj godini 2018/2019. FUTSAL MLADIĆI Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Srednja medicinska škola […]

Kategorije
2017/2018. Osnovne škole Srednje škole

Rezultati Završnica Državnog prvenstva ŠSD-a OŠ i SŠ

Školska godina 2017/2018. Osnovne škole – 8. razredi i mlađi Datum Mjesto Škola Sport Spol Rezultat 22.-23.03.2018. Kastav OŠ “Dragutin Tadijanović” Slavonski Brod Gimnastika djevojčice 7 (16) 22.-23.03.2018. Kastav OŠ “Bogoslav Šulek” Slavonski Brod Gimnastika dječaci 3 (14) 14.-15.05.2018. Split OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Atletika djevojčice 16 (18) 14.-15.05.2018. Split OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski […]

Kategorije
2017/2018. Osnovne škole Srednje škole

Rezultati Poluzavršnih natjecanja RH ŠSD-a OŠ i SŠ skupine ISTOK

Školska godina 2017/2018. Osnovne škole – 8. razredi i mlađi R.br. Datum Mjesto Škola Sport Spol Rezultat 1 26.03.2018. Slavonski Brod OŠ “Ivan Filipović” Velika Kopanica Futsal djevojčice 2 (4) 2 20.03.2018. Osijek OŠ “Matija Antun Relković” Davor Futsal dječaci 2 (4) 3 06.03.2018. Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” Slavonski Brod Košarka djevojčice 1 (3) […]

Kategorije
2017/2018. Atletika OŠ

Atletika OŠ 5-6 županijsko natjecanje

Sudionici: OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo    M i Ž OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod        M i Ž OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška        M i Ž OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod    M i Ž OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod    M i Ž OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci        M i Ž OŠ “Blaž Tadijanović” – […]

Kategorije
2017/2018. Atletika OŠ Osnovne škole

Poznati su sudionici Državnog natjecanja u Splitu

Prošli tjedan (26.04.) na ŠRC “Stanko Vlainić-Dida” u Slavonskom Brodu je održano županijsko natjecanje u atletici za djevojčice i dječake osnovnih škola u kategoriji 7. i 8. razredi. Na natjecanju je nastupilo šesnaest timova (8 djevojčice i 8 dječaci) iz devet školskih sportskih društava. U natjecanju za dječake prvo mjesto su osvojili atletičari ŠSD-a “Podvinje” […]

Kategorije
2017/2018. Atletika OŠ Osnovne škole

OŠ 7-8 Županijsko natjecanje u atletici

Datum: 26.04.2018. Vrijeme: 10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati) Mjesto: SRC “Stanko Vlainić-Dida” – Slavonski Brod Prijevoz: organiziran Autobus br. 1: 08:00 sati OŠ Ljudevita Gaja, Nova Gradiška – OŠ “Mato Lovrak”, Nova Gradiška – Slavonski Brod Autobus br. 2: 08:00 sati OŠ “Vladimir Nazor”, Adžamovci – OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo – […]