Sudionici državnih prvenstava

Školska godinaSportKategorijaŠkola, mjestoŠSDMjesto natjecanjaDatumMjesto
2002/2003.Stolni tenisDječaciOŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski BrodGoranRovinj2.
2002/2003.RukometDjevojčiceOŠ “Bogoslav Šulek”, Slavonski BrodLivadaRovinj5.
2002/2003.RukometDječaciOŠ “Bogoslav Šulek”, Slavonski BrodLivadaRovinj2.
2002/2003.KošarkaMladićiGimnazija Nova Gradiška, Nova GradiškaRovinj6.
2003/2004.KošarkaDjevojčiceOŠ “Antun Mihanović”, Slavonski BrodMihanović 95.Rovinj6.
2003/2004.RukometDječaciOŠ “Bogoslav Šulek”, Slavonski BrodLivadaRovinj2.
2003/2004.Stolni tenisDječaciOŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski BrodGoranRovinj7.
2003/2004.Stolni tenisMladićiSrednja medicinska škola, Slavonski BrodSMŠRovinj8.
2004/2005.RukometDjevojčiceOŠ “Ivan Meštrović”, VrpoljePoreč09-12.05.2005.7.
2004/2005.RukometDječaciOŠ “Ivan Meštrović”, VrpoljePoreč09-12.05.2005.8.
2004/2005.KošarkaMladićiGimnazija “Matija Mesić”, Slavonski BrodPoreč09-12.05.2005.3.
2004/2005.Stolni tenisMladićiGimnazija “Matija Mesić”, Slavonski BrodPoreč09-12.05.2005.6.
2004/2005.Stolni tenisMladićiSrednja medicinska škola, Slavonski BrodSMŠPoreč09-12.05.2005.4.
2005/2006.Stolni tenisMladićiGimnazija “Matija Mesić”, Slavonski BrodPoreč05.-08.04.2006.4.
2005/2006.Stolni tenisMladićiSrednja medicinska škola, Slavonski BrodSMŠPoreč05.-08.04.2006.8.
2017/2018.GimnastikaDjevojčiceOŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski BrodTadijaKastav22.-23.03.2018.7.
2017/2018.GimnastikaDječaciOŠ “Bogoslav Šulek”, Slavonski BrodSportingKastav22.-23.03.2018.3.
2017/2018.AtletikaDjevojčice 7-8OŠ Ljudevita Gaja, Nova GradiškaSplit14.-15.05.2018.16.
2017/2018.AtletikaDječaci 7-8OŠ “Blaž Tadijanović”, PodvinjePodvinjeSplit14.-15.05.2018.15.
2017/2018.KrosDjevojčice 7-8OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski BrodMihanović 95.Poreč18.-19.04.2018.17.
2017/2018.KrosDječaci 7-8OŠ “Ante Starčevića”, RešetariPoreč18.-19.04.2018.19.
2017/2018.PlivanjeDjevojčiceOŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski BrodTadijaVukovar07.-08.03.2018.13.
2017/2018.PlivanjeDječaciOŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski BrodTadijaVukovar07.-08.03.2018.14.
2017/2018.KošarkaDjevojčice 7-8OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski BrodTadijaPoreč22.-24.04.2018.4.
2017/2018.OdbojkaDjevojčice 7-8OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski BrodPoreč22.-24.04.2018.4.
2017/2018.AtletikaDjevojčice 5-6OŠ Ljudevita Gaja, Nova GradiškaVinkovci03.-05.06.2018.13.
2017/2018.AtletikaDječaci 5-6OŠ Ljudevita Gaja, Nova GradiškaVinkovci03.-05.06.2018.16.
2017/2018.FutsalDječaci 5-6OŠ “Antun Mihanović”, Nova Kapela, BatrinaVinkovci03.-05.06.2018.2.
2017/2018.KrosDjevojčice 5-6OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski BrodGoranPoreč18.-19.04.2018.13.
2017/2018.KrosDječaci 5-6OŠ “Blaž Tadijanović”, PodvinjePodvinjePoreč18.-19.04.2018.21.
2017/2018.KrosDjevojkeSrednja medicinska škola, Slavonski BrodSMŠPoreč18.-19.04.2018.10.
2017/2018.KrosMladićiSŠ Matije Antuna Reljkovića, Slavonski BrodPoreč18.-19.04.2018.13.
2017/2018.KošarkaDjevojkeKlasična gimnazija, Slavonski BrodKlasičarPoreč25.-27.04.2018.5.