Obavijesti: odbojka

08-02-2024 Odbojka djevojčice 7-8 skupina C

Sport: Odbojka

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina C


Sudionici:

  1. OŠ “Matija Gubec”-Cernik-ŠSD Lipa

  2. OŠ “Antun Matija Reljković”-Bebrina-ŠSD Sokol

  3. OŠ “Mato Lovrak”-Nova Gradiška-ŠSD Bedem


Datum: 08.02.2024

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: OŠ “Matija Gubec”-Cernik


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; prvoplasirana ekipa sudjeluje u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Zoran Dorontić prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Antun Matija Reljković”-Bebrina

Vrijeme polaska: 08:15

Broj osoba: 26

Relacija:

POLAZIŠTE OŠ “Antun Matija Reljković”-Bebrina

STANICA 1 OŠ “Mato Lovrak”-Nova Gradiška

ODREDIŠTE OŠ “Matija Gubec”-Cernik

Prijevoz napomene: ---

07-02-2024 Odbojka djevojčice 7-8 skupina B

Sport: Odbojka

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina B


Sudionici:

  1. OŠ “Ivan Goran Kovačić”-Slavonski Brod-ŠSD Goran SB

  2. OŠ “Dragutin Tadijanović”-Slavonski Brod-ŠSD Tadija

  3. OŠ “Hugo Badalić”-Slavonski Brod-ŠSD Plavi sokol


Datum: 07.02.2024

Vrijeme: 09:00

Sastanak voditelja: 08:45

Mjesto: OŠ “Ivan Goran Kovačić”-Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; prvoplasirana ekipa sudjeluje u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Mirna Matej Švaganović prof.


Prijevoz: ---

08-02-2024 Odbojka djevojčice 7-8 skupina A

Sport: Odbojka

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina A


Sudionici:

  1. OŠ “Vladimir Nazor”-Slavonski Brod-ŠSD Nazor

  2. OŠ “Blaž Tadijanović”-Slavonski Brod-ŠSD Podvinje

  3. OŠ “Đuro Pilar”-Slavonski Brod-ŠSD Đuro Pilar


Datum: 08.02.2024

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: OŠ “Đuro Pilar”-Slavonski Brod-KOLONIJA


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; prvoplasirana ekipa sudjeluje u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Milenko Lubina prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Vladimir Nazor”-Slavonski Brod

Vrijeme polaska: 08:45

Broj osoba: 26

Relacija:

POLAZIŠTE OŠ “Vladimir Nazor”-Slavonski Brod

STANICA 1 OŠ “Blaž Tadijanović”-Slavonski Brod

ODREDIŠTE OŠ “Đuro Pilar”-Slavonski Brod-Kolonija

Prijevoz napomene: ---

Natjecanja u prosincu - rok za prijavu je 06.11.

Natjecanja u prosincu 2023. godine i poveznice za prijavu. Rok za prijavu je 06. studeni.

Sportski ples OŠ i SŠ VEZA

Košarka SŠ djevojke VEZA

Odbojka SŠ mladići VEZA

Futsal djevojčice 7-8 VEZA