Obavijesti: futsal

07-03-2024 SŠ djevojke Futsal - županijsko natjecanje

Sport: Futsal

Kategorija: djevojke

Razina natjecanja: **županijsko natjecanje **


Sudionici:

  1. SŠ Matije Antuna Reljkovića-Slavonski Brod-ŠSD Zrno

  2. Tehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Tehničar

  3. Klasična gimnazija-Slavonski Brod-ŠSD Klasičar

  4. Ekonomsko-birotehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Olympia


Datum: 7.3.2024.

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: Tehnička škola - Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: kup; A1-B2; A2-B1; 3. mjesto; 1. mjesto

Voditelj natjecanja: Tomislav Marinović, prof.

05-03-2024 SŠ mladići Futsal - županijsko natjecanje

Sport: Futsal

Kategorija: mladići

Razina natjecanja: **županijsko natjecanje **


Sudionici:

  1. SŠ Matije Antuna Reljkovića-Slavonski Brod-ŠSD Zrno

  2. Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška - ŠSD Elektrotehničar

  3. Tehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Tehničar


Datum: 5.3.2024.

Vrijeme: 10:00

Sastanak voditelja: 09:30

Mjesto: Tehnička škola, Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Ivan Bilić, prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 08:30

Broj osoba: 11

Planirano trajanje: 13:00

Relacija:

  1. Polazište: Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška

  2. Odredište: Tehnička škola - Slavonski Brod

Napomene: —

09-02-2024 OŠ dječaci 7-8 Futsal - županijsko natjecanje

Sport: Futsal

Kategorija: dječaci 7-8

Razina natjecanja: županijsko natjecanje


Sudionici:

  1. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković

  2. OŠ "Vjekoslav Klaić" - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić

  3. OŠ "Bogoslav Šulek" - Slavonski Brod - ŠSD Sporting


Datum: 9.2.2024.

Vrijeme: 10:00

Mjesto: OŠ "Vjekoslav Klaić", Garčin


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Mario Matić, prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

Vrijeme polaska: 08:00

Broj osoba: 22

Planirano trajanje: 13:00

Relacija:

  1. Polazište: OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

  2. Stanica 1: OŠ "Bogoslav Šulek" - Slavonski Brod

  3. Odredište: OŠ "Vjekoslav Klaić - Garčin

16-02-2024 Futsal djevojke skupina B

Sport: Futsal

Kategorija: djevojke

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina B


Sudionici:

  1. Klasična gimnazija-Slavonski Brod-ŠSD Klasičar

  2. Srednja medicinska škola-Slavonski Brod-ŠSD SMŠ

  3. Ekonomsko-birotehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Olympia


Datum: 16.02.2024

Vrijeme: 12:00

Sastanak voditelja: 12:00

Mjesto: SD "Vijuš-Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; dvije prvoplasirane ekipe sudjelovat će u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Boris Radovanović prof.


Prijevoz: ---

07-02-2024 Futsal djevojke skupina A

Sport: Futsal

Kategorija: djevojke

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina A


Sudionici:

  1. Elektrotehnička i ekonomska škola-Nova Gradiška-ŠSD Elektrotehničar

  2. Industrijsko-obrtnička škola-Nova Gradiška-ŠSD Mladi obrtnik

  3. Tehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Tehničar

  4. SŠ Matije Antuna Reljkovića-Slavonski Brod-ŠSD Zrno


Datum: 07.02.2024

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: Tehnička škola-Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; dvije prvoplasirane ekipe sudjelovat će u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Tomislav Marinović prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: Elektrotehnička i ekonomska škola-Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 08:00

Broj osoba: 22

Relacija:

POLAZIŠTE Elektrotehnička i ekonomska škola-Nova Gradiška

ODREDIŠTE Tehnička škola-Slavonski Brod

Prijevoz napomene: ---

01-02-2024 Futsal djevojčice 7-8 skupina B

Sport: Futsal

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina B


Sudionici:

  1. OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - ŠSD Đuro Pilar

  2. OŠ “Antun Mihanović” - Slavonski Brod - ŠSD Mihanović ’95.

  3. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Podvinje

  4. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran


Datum: 1.2.2024.

Vrijeme: 13:00

Sastanak voditelja: 13:00

Mjesto: SD "Vijuš", Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: liga jednokružno, 1. i 2. ekipa sudjeluju u županijskom natjecanju

Voditelj natjecanja: Bruno Štefanek


Prijevoz: organiziran za OŠ BT i OŠ ĐP

Mjesto polaska: OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Podvinje

Vrijeme polaska: 12:30

Broj osoba: 22

Planirano trajanje: 16:00

Relacija:

  1. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod

  2. OŠ "Đuro Pilar" - Slavonski Brod - KOLONIJA

  3. SD "Vijuš", Slavonski Brod

Napomene: —

30-01-2024 Futsal djevojčice 7-8 skupina A

Sport: Futsal

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina A


Sudionici:

  1. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci - ŠSD Tomislav

  2. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj - ŠSD Sibinjski sokol

  3. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić


Datum: 30.1.2024.

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: OŠ "Vjekoslav Klaić", Garčin


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: 1. i 2. ekipa sudjeluju u županijskom natjecanju

Voditelj natjecanja: Mario Matić, prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj

Vrijeme polaska: 08:30

Broj osoba: 22

Planirano trajanje: 12:00

Relacija:

  1. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj - ŠSD Sibinjski sokol

  2. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci - ŠSD Tomislav

  3. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić

Napomene: ---

OŠ dječaci 7-8 Futsal - kvalifikacije za županijsko natjecanje - I. krug

Sustav natjecanja:

  • jednokružno u sve tri razine

  • I. krug - 30 ekipa u 9 skupina

  • II. krug - 3 skupine x 3 ekipe

  • županijska završnica - 3 ekipe

II. krug natjecanja: 21. i 22. prosinca 2023.

Obvezna dokumentacija:

  • liječnički pregled

  • obrazac A i/ili e-iskaznice

Pročitaj više…

Futsal dječaci 7-8 - skupine A i B

Skupina A

Sudionici:

  1. OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod - ŠSD Plavi sokol
  2. OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić” - Slavonski Brod - ŠSD Budainka
  3. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran

Datum: 17.11.2023.

Vrijeme: 12:00 sati

Sastanak voditelja: 12:00 sati

Mjesto: SD "Vijuš", Slavonski Brod

Voditelj natjecanja: Mirna Matej-Švaganović, prof.

Obvezna dokumentacija:

- liječnički pregled

- obrazac A i/ili e-iskaznice

Prijevoz: organiziran za škole OŠ IBM i HB. Polazak autobusa u 11:30 ispred OŠ IBM.

Skupina B

Sudionici:

  1. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić
  2. OŠ Augusta Šenoe - Gundinci - ŠSD Gundinci
  3. OŠ “Stjepan Radić” - Oprisavci - ŠSD Prisavac
  4. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica - ŠSD Ivan Filipović

Datum: 17.11.2023.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin

Voditelj natjecanja: Mario Matić, prof.

Obvezna dokumentacija:

- liječnički pregled

- obrazac A i/ili e-iskaznice

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Augusta Šenoe - Gundinci

Vrijeme polaska: 08:00

Broj osoba: 33

Relacija:

  1. OŠ Augusta Šenoe - Gundinci
  2. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica
  3. OŠ “Stjepan Radić” - Oprisavci
  4. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin

Natjecanja u prosincu - rok za prijavu je 06.11.

Natjecanja u prosincu 2023. godine i poveznice za prijavu. Rok za prijavu je 06. studeni.

Sportski ples OŠ i SŠ VEZA

Košarka SŠ djevojke VEZA

Odbojka SŠ mladići VEZA

Futsal djevojčice 7-8 VEZA