Obavijesti: ŠSS BPŽ

07-03-2024 SŠ djevojke Futsal - županijsko natjecanje

Sport: Futsal

Kategorija: djevojke

Razina natjecanja: **županijsko natjecanje **


Sudionici:

  1. SŠ Matije Antuna Reljkovića-Slavonski Brod-ŠSD Zrno

  2. Tehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Tehničar

  3. Klasična gimnazija-Slavonski Brod-ŠSD Klasičar

  4. Ekonomsko-birotehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Olympia


Datum: 7.3.2024.

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: Tehnička škola - Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: kup; A1-B2; A2-B1; 3. mjesto; 1. mjesto

Voditelj natjecanja: Tomislav Marinović, prof.

05-03-2024 SŠ mladići Futsal - županijsko natjecanje

Sport: Futsal

Kategorija: mladići

Razina natjecanja: **županijsko natjecanje **


Sudionici:

  1. SŠ Matije Antuna Reljkovića-Slavonski Brod-ŠSD Zrno

  2. Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška - ŠSD Elektrotehničar

  3. Tehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Tehničar


Datum: 5.3.2024.

Vrijeme: 10:00

Sastanak voditelja: 09:30

Mjesto: Tehnička škola, Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Ivan Bilić, prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 08:30

Broj osoba: 11

Planirano trajanje: 13:00

Relacija:

  1. Polazište: Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška

  2. Odredište: Tehnička škola - Slavonski Brod

Napomene: —

15-02-2024 Stolni tenis - županijsko natjecanje

Datum: 15.02.2024. godine

Vrijeme: 09:30 sati:

Sastanak voditelja: 09:15 sati

Mjesto: OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod

Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja
  2. e-iskaznice i/ili
  3. obrazac A

Voditelji natjecanja:

  • Robert Smuda, prof. i Bruno Štefanek

Izvlačenje skupina i rasporeda natjecanja:

  • OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod | 12.02.2024. godine | 12:00 sati | Komisija: Mirna Mikić, Robert Smuda, Bruno Štefanek

Organizacija prijevoza:

Autobus br. 1

Mjesto polaska: OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica

Vrijeme polaska: 08:15 sati

Broj osoba: 14

Relacija:

  1. Polazište: OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica (9)
  2. Stanica 1: OŠ “Ivan Meštrović” - Vrpolje (5)
  3. Odredište: OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod

Autobus br. 2

Mjesto polaska: Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 07:45 sati

Broj osoba: 20

Relacija:

  1. Polazište: Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška (5)
  2. Stanica 1: Industrijsko-obrtnička škola - Nova Gradiška (5)
  3. Stanica 2: OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška (5)
  4. Stanica 3: OŠ Ante Starčevića - Rešetari (5)
  5. Odredište: OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod

Sudionici:

Dječaci

  1. OŠ “Ivan Meštrović” - Vrpolje - ŠSD Mladost
  2. OŠ Ante Starčevića - Rešetari - ŠSD Kuna
  3. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran
  4. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica - ŠSD Ivan Filipović
  5. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška - ŠSD Bedem
  6. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod - ŠSD Nazor
  7. OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Tadija
  8. OŠ “Antun Mihanović” - Slavonski Brod - ŠSD Mihanović ’95.

Sustav natjecanja: dvije skupine po 4; prvoplasirani za 1. mjesto; drugoplasirani za 3. mjesto

Djevojčice

  1. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran
  2. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica - ŠSD Ivan Filipović
  3. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod - ŠSD Nazor
  4. OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Tadija

Sustav natjecanja: liga; jednokružno

Mladići

  1. Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška - ŠSD Elektrotehničar
  2. Industrijsko-obrtnička škola - Nova Gradiška - ŠSD Mladi obrtnik
  3. Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar
  4. Ekonomsko-birotehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Olympia
  5. Klasična gimnazija - Slavonski Brod - ŠSD Klasičar

Sustav natjecanja: liga; jednokružno

Djevojke

  1. Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar
  2. Ekonomsko-birotehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Olympia
  3. Klasična gimnazija - Slavonski Brod - ŠSD Klasičar

Sustav natjecanja: liga; jednokružno

09-02-2024 OŠ dječaci 7-8 Futsal - županijsko natjecanje

Sport: Futsal

Kategorija: dječaci 7-8

Razina natjecanja: županijsko natjecanje


Sudionici:

  1. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković

  2. OŠ "Vjekoslav Klaić" - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić

  3. OŠ "Bogoslav Šulek" - Slavonski Brod - ŠSD Sporting


Datum: 9.2.2024.

Vrijeme: 10:00

Mjesto: OŠ "Vjekoslav Klaić", Garčin


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Mario Matić, prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

Vrijeme polaska: 08:00

Broj osoba: 22

Planirano trajanje: 13:00

Relacija:

  1. Polazište: OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

  2. Stanica 1: OŠ "Bogoslav Šulek" - Slavonski Brod

  3. Odredište: OŠ "Vjekoslav Klaić - Garčin

02-02-2024 OŠ i SŠ Badminton županijsko natjecanje

Sport: Badminton

Kategorija: dječaci, djevojčice, mladići, djevojke

Razina natjecanja: županijsko natjecanje


Sudionici:

Dječaci i djevojčice:

1 OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci - ŠSD Tomislav

2 OŠ Okučani - Okučani - ŠSD Okučani

3 OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod - ŠSD Plavi sokol

4 OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj - ŠSD Sibinjski sokol

5 OŠ Ivana Gorana Kovačića - Staro Petrovo Selo - ŠSD Slavija

6 OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić

Mladići:

1 Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška - ŠSD Elektrotehničar

2 Industrijsko-obrtnička škola - Nova Gradiška - ŠSD Mladi obrtnik

3 Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar

Djevojke

1 Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška - ŠSD Elektrotehničar

2 Industrijsko-obrtnička škola - Nova Gradiška - ŠSD Mladi obrtnik

3 Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar

4 Gimnazija Nova Gradiška - Nova Gradiška - ŠSD Gimnazijalac


Datum: 2.2.2024.

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:30

Mjesto: OŠ Okučani, Okučani


Obvezna dokumentacija:

  1. liječnički pregled natjecatelja

  2. e-iskaznice i/ili

  3. obrazac A

Voditelj natjecanja: Slavenka Vujčić, prof.


Prijevoz: organiziran

Autobus br. 1

Mjesto polaska: OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci

Vrijeme polaska: 08:00

Broj osoba: 45

Planirano trajanje: 14:00

Relacija:

  1. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci (9)
  2. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin (9)
  3. Tehnička škola - Slavonski Brod (9)
  4. OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod (9)
  5. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj (9)
  6. OŠ Okučani - Okučani

Autobus br. 2 (Stajalište za sve tri srednje škole iz NG je kod IOŠ-a)

Mjesto polaska: OŠ Ivana Gorana Kovačića - Staro Petrovo Selo

Vrijeme polaska: 08:45

Broj osoba: 23

Planirano trajanje: 14:00

Relacija:

  1. OŠ Ivana Gorana Kovačića - Staro Petrovo Selo (9)
  2. Elektrotehnička i ekonomska škola - Nova Gradiška (9)
  3. Industrijsko-obrtnička škola - Nova Gradiška (9)
  4. Gimnazija Nova Gradiška - Nova Gradiška (5)
  5. OŠ Okučani - Okučani

16-02-2024 Futsal djevojke skupina B

Sport: Futsal

Kategorija: djevojke

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina B


Sudionici:

  1. Klasična gimnazija-Slavonski Brod-ŠSD Klasičar

  2. Srednja medicinska škola-Slavonski Brod-ŠSD SMŠ

  3. Ekonomsko-birotehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Olympia


Datum: 16.02.2024

Vrijeme: 12:00

Sastanak voditelja: 12:00

Mjesto: SD "Vijuš-Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; dvije prvoplasirane ekipe sudjelovat će u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Boris Radovanović prof.


Prijevoz: ---

07-02-2024 Futsal djevojke skupina A

Sport: Futsal

Kategorija: djevojke

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina A


Sudionici:

  1. Elektrotehnička i ekonomska škola-Nova Gradiška-ŠSD Elektrotehničar

  2. Industrijsko-obrtnička škola-Nova Gradiška-ŠSD Mladi obrtnik

  3. Tehnička škola-Slavonski Brod-ŠSD Tehničar

  4. SŠ Matije Antuna Reljkovića-Slavonski Brod-ŠSD Zrno


Datum: 07.02.2024

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: Tehnička škola-Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; dvije prvoplasirane ekipe sudjelovat će u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Tomislav Marinović prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: Elektrotehnička i ekonomska škola-Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 08:00

Broj osoba: 22

Relacija:

POLAZIŠTE Elektrotehnička i ekonomska škola-Nova Gradiška

ODREDIŠTE Tehnička škola-Slavonski Brod

Prijevoz napomene: ---

08-02-2024 Odbojka djevojčice 7-8 skupina C

Sport: Odbojka

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina C


Sudionici:

  1. OŠ “Matija Gubec”-Cernik-ŠSD Lipa

  2. OŠ “Antun Matija Reljković”-Bebrina-ŠSD Sokol

  3. OŠ “Mato Lovrak”-Nova Gradiška-ŠSD Bedem


Datum: 08.02.2024

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: OŠ “Matija Gubec”-Cernik


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; prvoplasirana ekipa sudjeluje u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Zoran Dorontić prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Antun Matija Reljković”-Bebrina

Vrijeme polaska: 08:15

Broj osoba: 26

Relacija:

POLAZIŠTE OŠ “Antun Matija Reljković”-Bebrina

STANICA 1 OŠ “Mato Lovrak”-Nova Gradiška

ODREDIŠTE OŠ “Matija Gubec”-Cernik

Prijevoz napomene: ---

07-02-2024 Odbojka djevojčice 7-8 skupina B

Sport: Odbojka

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina B


Sudionici:

  1. OŠ “Ivan Goran Kovačić”-Slavonski Brod-ŠSD Goran SB

  2. OŠ “Dragutin Tadijanović”-Slavonski Brod-ŠSD Tadija

  3. OŠ “Hugo Badalić”-Slavonski Brod-ŠSD Plavi sokol


Datum: 07.02.2024

Vrijeme: 09:00

Sastanak voditelja: 08:45

Mjesto: OŠ “Ivan Goran Kovačić”-Slavonski Brod


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; prvoplasirana ekipa sudjeluje u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Mirna Matej Švaganović prof.


Prijevoz: ---

08-02-2024 Odbojka djevojčice 7-8 skupina A

Sport: Odbojka

Kategorija: djevojčice 7-8

Razina natjecanja: kvalifikacije za županijsko natjecanje skupina A


Sudionici:

  1. OŠ “Vladimir Nazor”-Slavonski Brod-ŠSD Nazor

  2. OŠ “Blaž Tadijanović”-Slavonski Brod-ŠSD Podvinje

  3. OŠ “Đuro Pilar”-Slavonski Brod-ŠSD Đuro Pilar


Datum: 08.02.2024

Vrijeme: 09:30

Sastanak voditelja: 09:15

Mjesto: OŠ “Đuro Pilar”-Slavonski Brod-KOLONIJA


Obvezna dokumentacija: liječnički pregled, e-iskaznice i/ili, obrazac A

Sustav natjecanja: jednokružno; prvoplasirana ekipa sudjeluje u županijskoj završnici

Voditelj natjecanja: Milenko Lubina prof.


Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Vladimir Nazor”-Slavonski Brod

Vrijeme polaska: 08:45

Broj osoba: 26

Relacija:

POLAZIŠTE OŠ “Vladimir Nazor”-Slavonski Brod

STANICA 1 OŠ “Blaž Tadijanović”-Slavonski Brod

ODREDIŠTE OŠ “Đuro Pilar”-Slavonski Brod-Kolonija

Prijevoz napomene: ---