Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Odbojka djevojčice 7-8 kvalifikacije za županijsko natjecanje

Skupina A

Sudionici:

  1. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković
  2. OŠ “Matija Gubec” - Cernik - ŠSD Lipa
  3. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška - ŠSD Mladost
  4. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška - ŠSD Bedem

Datum: 02.02.2023.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Matija Gubec” - Cernik

Sustav natjecanja: liga, jednokružno

Dokumentacija:

  • obrazac A ili e-iskaznice

  • liječnički pregledi

Voditelj natjecanja: Zoran Dorontić, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Relacija:

  1. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor
  2. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška
  3. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška
  4. OŠ “Matija Gubec” - Cernik

Skupina B

Sudionici:

  1. OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - ŠSD Đuro Pilar
  2. OŠ “Antun Matija Reljković” - Bebrina - ŠSD Sokol
  3. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod - ŠSD Nazor
  4. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Podvinje

Datum: 02.02.2023.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ "Đuro Pilar" - Slavonski Brod - KOLONIJA

Sustav natjecanja: liga, jednokružno

Dokumentacija:

  • obrazac A ili e-iskaznice

  • liječnički pregledi

Voditelj natjecanja: Milenko Lubina, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Antun Matija Reljković” - Bebrina

Vrijeme polaska: 07:45 sati

Relacija:

  1. OŠ “Antun Matija Reljković” - Bebrina
  2. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod
  3. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod
  4. OŠ "Đuro Pilar" - Slavonski Brod - KOLONIJA

Skupina C

Sudionici:

  1. OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Tadija
  2. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran
  3. OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod - ŠSD Plavi sokol
  4. OŠ “Antun Mihanović” - Slavonski Brod - ŠSD Mihanović ’95.

Datum: 03.02.2023.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod

Sustav natjecanja: liga, jednokružno

Dokumentacija:

  • obrazac A ili e-iskaznice

  • liječnički pregledi

Voditelj natjecanja: Mirna Matej-Švaganović, prof.

Prijevoz: nije organiziran

NA VRH