Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

OŠ i SŠ Stolni tenis - županijsko natjecanje

Datum: 29.11.2022.

Vrijeme i sastanak voditelja: 09:00 sati

Mjesto: OŠ "Vladimir Nazor", Slavonski Brod

Voditelji natjecanja: Robert Smuda, prof.

Sustav natjecanja:

  • mladići: jednokružno
  • djevojčice: jednokružno
  • dječaci: dvije skupine jednokružno + prvoplasirani za 1. mjesto, drugoplasirani za 3. mjesto

Prijevoz: organiziran

Autobus br. 1

Mjesto polaska: OŠ Augusta Šenoe - Gundinci

Vrijeme polaska: 07:45 sati

Broj osoba: 19 (9+5+5)

Planirano trajanje: 09:00 - 14:00

Relacija:

  1. OŠ Augusta Šenoe - Gundinci
  2. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica
  3. OŠ “Ivan Meštrović” - Vrpolje
  4. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod

Autobus br. 2

Mjesto polaska: Gimnazija Nova Gradiška - Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 07:30 sati

Broj osoba: 24 (5+5+5+9)

Planirano trajanje: 09:00 - 14:00

Relacija:

  1. Gimnazija Nova Gradiška - Nova Gradiška
  2. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška
  3. OŠ Ante Starčevića - Rešetari
  4. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor
  5. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod

Sudionici:

srednje škole

djevojke

  • Ekonomsko-birotehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Olympia
  • Klasična gimnazija - Slavonski Brod - ŠSD Klasičar

mladići

  • Tehnička škola - Slavonski Brod - ŠSD Tehničar
  • Gimnazija Nova Gradiška - Nova Gradiška - ŠSD Gimnazijalac
  • Klasična gimnazija - Slavonski Brod - ŠSD Klasičar

osnovne škole

djevojčice

  • OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica - ŠSD Ivan Filipović
  • OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković
  • OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod - ŠSD Nazor
  • OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Tadija

dječaci

  • OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica - ŠSD Ivan Filipović
  • OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković
  • OŠ Ante Starčevića - Rešetari - ŠSD Kuna
  • OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška - ŠSD Bedem
  • OŠ “Ivan Meštrović” - Vrpolje - ŠSD Mladost VRP
  • OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod - ŠSD Nazor
  • OŠ Augusta Šenoe - Gundinci - ŠSD Gundinci
  • OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Tadija
NA VRH