Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

OŠ i SŠ Kros – županijsko natjecanje

Datum: 20.10.2022.

Vrijeme: 10:30 sati

Sastanak voditelja: 10:00 sati

Mjesto: Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod

Dokumentacija:

– obrazac A ili e-iskaznice učenika – liječnički pregled natjecatelja

Voditelji natjecanja: Zvonimir Majić, prof., Snježana Cindrić, prof., Mirna Mikić, prof.

Prijevoz: ORGANIZIRAN

Škole Grada SB dolaze same na borilište osim OŠ BT (autobus br. 3), OŠ HB i OŠ IBM (autobus br. 0)

Autobus br. 0 Mjesto polaska: OŠ Ivana Brlić Mažuranić – Slavonski Brod Vrijeme polaska: 09:45 sati Broj osoba: 34 (17+17) Relacija:

OŠ Ivana Brlić Mažuranić – Slavonski Brod OŠ Hugo Badalić – Slavonski Brod Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Autobus br. 1 Mjesto polaska: OŠ “Josip Kozarac” – Slavonski Šamac, Kruševica Vrijeme polaska: 08:15 sati Broj osoba: 52 (9+9-17+17) Relacija:

OŠ “Josip Kozarac” – Slavonski Šamac, Kruševica OŠ Sikirevci – Sikirevci OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Autobus br. 2 Mjesto polaska: OŠ “Matija Antun Relković” – Davor Vrijeme polaska: 08:30 Broj osoba: 51 (17+17+17) Relacija:

OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Autobus br. 3 Mjesto polaska: OŠ Dragalić – Dragalić Vrijeme polaska: 08:15 sati Broj osoba: 45 Relacija: (4+18+9+9+5)

OŠ Dragalić – Dragalić
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška OŠ Ante Starčevića – Rešetari OŠ Blaž Tadijanović – Slavonski Brod Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Autobus br. 4 Mjesto polaska: OŠ “Matija Gubec” – Cernik Vrijeme polaska: 08:30 Broj osoba: 52 Relacija: (9+9+17+17)

OŠ “Matija Gubec” – Cernik OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ Sibinjskih žrtava – Sibinj
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Sudionici:

Dječaci 7-8 ŠSD Bedem; ŠSD Breza; ŠSD Budainka; ŠSD Goran SB; ŠSD Graničar; ŠSD Josip Kozarac; ŠSD Kuna; ŠSD Lipa; ŠSD Matija Antun Relković; ŠSD Mihanović ’95.; ŠSD Mladost NG; ŠSD Nazor; ŠSD Oriovac; ŠSD Plavi sokol; ŠSD Podvinje; ŠSD Sibinjski sokol; ŠSD Sikirevci; ŠSD Slavija; ŠSD Tadija; ŠSD Tomislav; ŠSD Vjekoslav Klaić

Djevojčice 7-8 ŠSD Bedem; ŠSD Budainka; ŠSD Goran SB; ŠSD Graničar; ŠSD Lipa; ŠSD Matija Antun Relković; ŠSD Mihanović ’95.; ŠSD Mladost NG; ŠSD Nazor; ŠSD Oriovac; ŠSD Plavi sokol; ŠSD Sibinjski sokol; ŠSD Sikirevci; ŠSD Slavija; ŠSD Tadija; ŠSD Tomislav; ŠSD Vjekoslav Klaić

Dječaci 5-6 ŠSD Budainka; ŠSD Goran SB; ŠSD Graničar; ŠSD Josip Kozarac; ŠSD Kuna; ŠSD Matija Antun Relković; ŠSD Mihanović ’95.; ŠSD Mladost NG; ŠSD Nazor; ŠSD Oriovac; ŠSD Plavi sokol; ŠSD Sibinjski sokol; ŠSD Slavija; ŠSD Tadija; ŠSD Tomislav; ŠSD Vjekoslav Klaić

Djevojčice 5-6 ŠSD Budainka; ŠSD Goran SB; ŠSD Graničar; ŠSD Matija Antun Relković; ŠSD Mihanović ’95.; ŠSD Mladost NG; ŠSD Nazor; ŠSD Oriovac; ŠSD Plavi sokol; ŠSD Sibinjski sokol; ŠSD Slavija; ŠSD Tadija; ŠSD Tomislav; ŠSD Vjekoslav Klaić

Mladići ŠSD Gimnazijalac NG; ŠSD Gimnazijalac SB; ŠSD Hrvatski sokol; ŠSD Klasičar; ŠSD Olympia; ŠSD SMŠ; ŠSD Tehničar; ŠSD Zrno

Djevojke ŠSD Gimnazijalac NG; ŠSD Gimnazijalac SB; ŠSD Klasičar; ŠSD Olympia; ŠSD SMŠ; ŠSD Tehničar; ŠSD Zrno

NA VRH