Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

OŠ dječaci 7-8 - Futsal natjecanja u skupinama - I. krug

Sadržaj:

Skupina A

Sudionici:

  1. OŠ Ivana Gorana Kovačića - Staro Petrovo Selo - ŠSD Slavija
  2. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković
  3. OŠ Ante Starčevića - Rešetari - ŠSD Kuna
  4. OŠ “Vladimir Nazor” - Adžamovci - ŠSD Goran

Datum: 10.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Matej Paunov, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Ante Starčevića - Rešetari

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Relacija:

  1. OŠ Ante Starčevića - Rešetari
  2. OŠ “Vladimir Nazor” - Adžamovci
  3. OŠ Ivana Gorana Kovačića - Staro Petrovo Selo
  4. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor

Skupina B

Sudionici:

  1. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška - ŠSD Bedem
  2. OŠ “Matija Gubec” - Cernik - ŠSD Lipa
  3. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška - ŠSD Mladost
  4. OŠ Okučani - Okučani - ŠSD Okučani

Datum: 09.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ Okučani - Okučani

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Slavenka Vujčić, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Matija Gubec” - Cernik

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Relacija:

  1. OŠ “Matija Gubec” - Cernik
  2. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška
  3. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška
  4. OŠ Okučani - Okučani

Skupina C

Sudionici:

  1. OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” - Oriovac - ŠSD Oriovac
  2. OŠ “Ljudevit Gaj” - Lužani - ŠSD Graničar
  3. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj - ŠSD Sibinjski sokol
  4. OŠ “Antun Mihanović” - Nova Kapela, Batrina - ŠSD Polet

Datum: 08.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Antun Mihanović” - Nova Kapela, Batrina

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Vedran Robina, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Relacija:

  1. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj
  2. OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” - Oriovac
  3. OŠ “Ljudevit Gaj” - Lužani
  4. OŠ “Antun Mihanović” - Nova Kapela, Batrina

Skupina D

Sudionici:

  1. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica - ŠSD Ivan Filipović
  2. OŠ “Ivan Meštrović” - Vrpolje - ŠSD Mladost
  3. OŠ “Stjepan Radić” - Oprisavci - ŠSD Prisavac
  4. OŠ "Vjekoslav Klaić" - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić

Datum: 11.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ "Vjekoslav Klaić" - Garčin

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Mario Matić, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Relacija:

  1. OŠ “Ivan Filipović” - Velika Kopanica
  2. OŠ “Ivan Meštrović” - Vrpolje
  3. OŠ “Stjepan Radić” - Oprisavci
  4. OŠ "Vjekoslav Klaić" - Garčin

Skupina E

Sudionici:

  1. OŠ Sikirevci - Sikirevci - ŠSD Sikirevci
  2. OŠ “Josip Kozarac” - Slavonski Šamac, Kruševica - ŠSD Josip Kozarac
  3. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci - ŠSD Tomislav
  4. OŠ Augusta Šenoe - Gundinci - ŠSD Gundinci

Datum: 08.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Josip Bogdanović, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Josip Kozarac” - Slavonski Šamac, Kruševica

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Relacija:

  1. OŠ “Josip Kozarac” - Slavonski Šamac, Kruševica
  2. OŠ Sikirevci - Sikirevci
  3. OŠ Augusta Šenoe - Gundinci
  4. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci

Skupina F

Sudionici: 1. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Podvinje 2. OŠ “Bogoslav Šulek” - Slavonski Brod - ŠSD Sporting 3. OŠ “Vladimir Nazor” - Slavonski Brod - ŠSD Nazor

Datum: ?????

Vrijeme:

Mjesto:

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja:

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska:

Vrijeme polaska:

Relacija:


Skupina G

Sudionici:

  1. OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - ŠSD Đuro Pilar
  2. OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić” - Slavonski Brod - ŠSD Budainka
  3. OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod - ŠSD Plavi sokol

Datum: 09.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - VINOGORJE

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Milenko Lubina, prof.

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod

Vrijeme polaska: 08:30 sati

Relacija:

  1. OŠ “Hugo Badalić” - Slavonski Brod
  2. OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić” - Slavonski Brod
  3. OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - VINOGORJE

Skupina H

Sudionici:

  1. OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Tadija
  2. OŠ “Antun Mihanović” - Slavonski Brod - ŠSD Mihanović ’95.
  3. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran

Datum: 10.11.2022.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Dragutin Tadijanović” - Slavonski Brod

Sustav natjecanja: jednokružno

Voditelj natjecanja: Mirna Mikić, prof.

Prijevoz: nije organiziran

NA VRH