Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Futsal djevojčice 7-8 natjecanja u skupinama

Skupina A

Sudionici:

  1. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška - ŠSD Bedem
  2. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor - ŠSD Matija Antun Relković
  3. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška - ŠSD Mladost NG
  4. OŠ “Antun Mihanović” - Nova Kapela, Batrina - ŠSD Polet

Datum: 15.12.2022. (četvrtak)

Vrijeme: 09:00 - 13:00 sati

Mjesto: OŠ “Antun Mihanović” - Nova Kapela, Batrina

Voditelj natjecanja: Vedran Robina, prof.

Sustav natjecanja: liga-jednokružno

Dokumentacija:

  1. obrazac A ili e-iskaznice
  2. liječnički pregled natjecatelja

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška

Vrijeme polaska: 07:45 sati

Broj osoba: 33

Relacija:

  1. OŠ Ljudevita Gaja - Nova Gradiška
  2. OŠ “Mato Lovrak” - Nova Gradiška
  3. OŠ “Matija Antun Relković” - Davor
  4. OŠ “Antun Mihanović” - Nova Kapela, Batrina

Skupina B

Sudionici:

  1. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod - ŠSD Podvinje
  2. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj - ŠSD Sibinjski sokol
  3. OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - ŠSD Đuro Pilar
  4. OŠ “Ivan Goran Kovačić” - Slavonski Brod - ŠSD Goran

Datum: 13.12.2022.

Vrijeme: 09:00 - 13:00 sati

Mjesto: SD "Vijuš", Slavonski Brod

Voditelj natjecanja: Mirna Matej-Švaganović, prof.

Sustav natjecanja: liga-jednokružno

Dokumentacija:

  1. obrazac A ili e-iskaznice
  2. liječnički pregled natjecatelja

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj

Vrijeme polaska: 08:00 sati

Broj osoba: 33

Relacija:

  1. OŠ Sibinjskih žrtava - Sibinj
  2. OŠ “Đuro Pilar” - Slavonski Brod - ! Vinogorje
  3. OŠ “Blaž Tadijanović” - Slavonski Brod
  4. SD "Vijuš" - Slavonski Brod

Skupina C

Sudionici:

  1. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci - ŠSD Tomislav
  2. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin - ŠSD Vjekoslav Klaić
  3. OŠ Sikirevci - Sikirevci - ŠSD Sikirevci

Datum: 16.12.2022. (petak)

Vrijeme: 09:00 - 11:00 sati

Mjesto: OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin

Voditelj natjecanja: Mario Matić, prof.

Sustav natjecanja: liga-jednokružno

Dokumentacija:

  1. obrazac A ili e-iskaznice
  2. liječnički pregled natjecatelja

Prijevoz: organiziran

Mjesto polaska: OŠ Sikirevci - Sikirevci

Vrijeme polaska: 08:30 sati

Broj osoba: 22

Relacija: 1. OŠ Sikirevci - Sikirevci 2. OŠ “Viktor Car Emin” - Donji Andrijevci 3. OŠ “Vjekoslav Klaić” - Garčin

NA VRH