Kalendar

  • OŠ 4 Graničar – natjecanja u skupinama

    30. ožujka 2020. - 31. ožujka 2020./


     

  • OŠ 5-6 Odbojka djevojčice – županijsko natjecanje

    2. travnja 2020.


     

  • OŠ 7-8 Rukomet djevojčice – županijsko natjecanje

    3. travnja 2020.


     

  • OŠ 7-8 Rukomet dječaci – županijsko natjecanje

    6. travnja 2020.


     

  • SŠ Odbojka mladići – županijsko natjecanje

    6. travnja 2020.


     

  • OŠ 7-8 i SŠ Atletika – županijsko natjecanje

    8. travnja 2020.


     

  • OŠ 7-8 i SŠ Atletika – županijsko natjecanje

    8. travnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Futsal dječaci – II. krug natjecanja

    16. travnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Košarka djevojčice – županijsko natjecanje

    17. travnja 2020.


     

  • DP Futsal OŠ 7-8 m+ž

    20. travnja 2020. - 22. travnja 2020./


     

  • DP Futsal SŠ m+ž

    22. travnja 2020. - 24. travnja 2020./


     

  • OŠ 5-6 Košarka dječaci – županijsko natjecanje

    23. travnja 2020.


     

  • DP Rukomet OŠ 7-8 m+ž

    24. travnja 2020. - 26. travnja 2020./


     

  • DP Rukomet SŠ m+ž

    26. travnja 2020. - 28. travnja 2020./


     

  • OŠ 5-6 Futsal dječaci – županijsko natjecanje

    27. travnja 2020.


     

  • DP Odbojka OŠ 7-8 m+ž

    28. travnja 2020. - 30. travnja 2020./


     

  • OŠ 4 Graničar – županijsko natjecanje

    29. travnja 2020.


     

  • DP Odbojka SŠ m+ž

    2. svibnja 2020. - 4. svibnja 2020./


     

  • OŠ 5-6 Futsal djevojčice – županijsko natjecanje

    4. svibnja 2020.


     

  • OŠ 4 – Graničar – Poluzavršnica RH ISTOK

    5. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Atletika M i Ž – županijsko natjecanje

    6. svibnja 2020.


     

  • DP Kros OŠ (7-8 i 5-6) i SŠ m+ž

    7. svibnja 2020. - 8. svibnja 2020./


     

  • DP Stolni tenis OŠ i SŠ m+ž

    7. svibnja 2020. - 9. svibnja 2020./


     

  • OŠ 5-6 Košarka dječaci – Poluzavršnica RH ISTOK

    11. svibnja 2020.


     

  • DP Atletika OŠ 7-8 i SŠ

    12. svibnja 2020. - 13. svibnja 2020./


     

  • OŠ 5-6 Odbojka djevojčice – Poluzavršnica RH ISTOK

    14. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Košarka djevojčice – Poluzavršnica RH ISTOK

    15. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Futsal djevojčice – Poluzavršnica RH ISTOK

    18. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Rukomet dječaci – Poluzavršnica RH ISTOK

    19. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Odbojka dječaci – Poluzavršnica RH ISTOK

    20. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Rukomet djevojčice – Poluzavršnica RH ISTOK

    21. svibnja 2020.


     

  • OŠ 5-6 Futsal dječaci – Poluzavršnica RH ISTOK

    22. svibnja 2020.


     

  • DP OŠ 5-6 m+ž (futsal, košarka odbojka, rukomet, atletika)

    2. lipnja 2020. - 5. lipnja 2020./