OŠ 7-8 dječaci – Futsal – natjecanja u skupinama

DJEČACI 7-8

NATJECANJA U SKUPINAMA

ŠKOLSKA GODINA 2019/2020.

SUSTAV NATJECANJA

8 SKUPINA · POBJEDNICI SKUPINA SUDJELOVAT ĆE U DRUGOM KRUGU NATJECANJA

DOKUMENTI

LIJEČNIČKI PREGLED NATJECATELJA

OBRAZAC A

SKUPINA A

SUDIONICI

OŠ “JOSIP KOZARAC”          SLAVONSKI ŠAMAC

OŠ SIKIREVCI                         SIKIREVCI

OŠ AUGUSTA ŠENOE           GUNDINCI

OŠ ” VIKTOR CAR EMIN ”   DONJI ANDRIJEVCI

DATUM/VRIJEME/MJESTO

11.11.2019./09:00 SATI/ OŠ ” VIKTOR CAR EMIN “, DONJI ANDRIJEVCI

VODITELJ NATJECANJA

JOSIP BOGDANOVIĆ, PROF.

PRIJEVOZ: ORGANIZIRAN…..SLIJEDI INFO

SKUPINA B

SUDIONICI:

OŠ IVAN MEŠTROVIĆ           VRPOLJE

OŠ IVANA FILIPOVIĆA         VELIKA KOPANICA

OŠ STJEPAN RADIĆ              OPRISAVCI

OŠ VJEKOSLAV KLAIĆ          GARČIN

DATUM/VRIJEME/MJESTO

08.11.2019./09:00 SATI/OŠ „VJEKOSLAV KLAIĆ“, GARČIN

VODITELJ NATJECANJA

MARIO MATIĆ, PROF.

PRIJEVOZ: ORGANIZIRAN…..SLIJEDI INFO

SKUPINA C

SUDIONICI:

OŠ „IVAN GORAN KOVAČIĆ“             SLAVONSKI BROD

OŠ “ANTUN MIHANOVIĆ”                  SLAVONSKI BROD

OŠ „VLADIMIR NAZOR“                      SLAVONSKI BROD

OŠ „DRAGUTIN TADIJANOVIĆ“        SLAVONSKI BROD

DATUM/VRIJEME/MJESTO

05.11.2019./09:00 sati, sastanak voditelja u 08:30 sati/OŠ „DRAGUTIN TADIJANOVIĆ“, SLAVONSKI BROD

VODITELJ NATJECANJA

MIRNA MIKIĆ, PROF.

SKUPINA D

SUDIONICI:

OŠ „ĐURO PILAR“                               SLAVONSKI BROD

OŠ “BLAŽ TADIJANOVIĆ”                   SLAVONSKI BROD

OŠ „IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ“        SLAVONSKI BROD

OŠ „HUGO BADALIĆ“                         SLAVONSKI BROD

DATUM/VRIJEME/MJESTO

06.11.2019./09:00 SATI/OŠ „ĐURO PILAR“, SLAVONSKI BROD – KOLONIJA

VODITELJ NATJECANJA

MILENKO LUBINA, PROF.

PRIJEVOZ: ORGANIZIRAN…..SLIJEDI INFO

SKUPINA E

SUDIONICI:

OŠ”MATIJA GUBEC”            CERNIK

OŠ LJUDEVITA GAJA            NOVA GRADIŠKA

OŠ „MATO LOVRAK“           NOVA GRADIŠKA

OŠ OKUČANI                        OKUČANI

DATUM/VRIJEME/MJESTO

05.11.2019./09:00 SATI/OŠ OKUČANI, OKUČANI

VODITELJ NATJECANJA

MLADEN ŠULEKIĆ, PROF.

PRIJEVOZ: ORGANIZIRAN……SLIJEDI INFO

SKUPINA F

SUDIONICI:

OŠ SIBINJSKIH ŽRTAVA                       SIBINJ

OŠ”ANTUN MATIJA RELJKOVIĆ”       BEBRINA

OŠ „ANTUN MIHANOVIĆ“                  NOVA KAPELA,BATRINA

 

DATUM/VRIJEME/MJESTO

05.11.2019./09:30 SATI/ OŠ „ANTUN MIHANOVIĆ“,NOVA KAPELA,BATRINA

VODITELJ NATJECANJA

VEDRAN ROBINA, PROF.

PRIJEVOZ: ORGANIZIRAN….SLIJEDI INFO

SKUPINA G

SUDIONICI:

OŠ “DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ”            ORIOVAC

OŠ „LJUDEVIT GAJ“                             LUŽANI

OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA         STARO PETROVO SELO

 

DATUM/VRIJEME/MJESTO

07.11.2019./09:30 SATI/ OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA, STARO PETROVO SELO

VODITELJ NATJECANJA

GORAN KRIŽAN, PROF.

PRIJEVOZ: ORGANIZIRAN….SLIJEDI INFO

SKUPINA H

SUDIONICI

OŠ “ANTE STARČEVIĆ”                        REŠETARI

OŠ VLADIMIR NAZOR                          ADŽAMOVCI

OŠ „MATIJA ANTUN RELKOVIĆ“       DAVOR

DATUM/VRIJEME/MJESTO

11.11.2019./09:30 SATI/ OŠ „MATIJA ANTUN RELKOVIĆ“, DAVOR

VODITELJ NATJECANJA

MATEJ PAUNOV, PROF.

PRIJEVOZ ORGANIZIRAN….SLIJEDI INFO

Date

5. studenoga 2019. - 11. studenoga 2019.

Time

All of the day

Organizator

ŠSS BPŽ

Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

P. Krešimira IV 22a

35000 Slavonski Brod

info@skolskisport-bpz.net

091-446-9996

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *