Kategorije
2018/2019. Futsal SŠ Rezultati SŠ Srednje škole Vijesti

Djevojke ŠSD-a Zrno idu na Državno u futsalu

Sudionici
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
14.02.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod
Rezultati
Polufinale
Tehnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola 3:3 (6m 5:6)
SŠ Matije Antuna Reljkovića : Ekonomsko-birotehnička škola 3:2
3. mjesto
Tehnička škola : Ekonomsko-birotehnička škola 4:1
1. mjesto
SŠ Matije Antuna Reljkovića : Elektrotehnička i ekonomska škola 4:1

Kategorije
2018/2019. Futsal OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ Vijesti

Djevojčice Plavog sokola prve u futsalu

Sudionici
OŠ Hugo Badalić, Slavonski Brod
OŠ Ivan Filipović, Velika Kopanica
OŠ Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
Datum/Vrijeme/Mjesto
04.02.2019./10:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
Rezultati
Polufinale
OŠ Ivan Filipović : OŠ Hugo Badalić 1:2
OŠ Ivana Gorana Kovačića SPS : OŠ Ivan Goran Kovačić SB 1:3
3. mjesto
OŠ Ivan Filipović : OŠ Ivana Gorana Kovačića SPS 6:0
1. mjesto
OŠ Hugo Badalić : OŠ Ivan Goran Kovačić SB 8:3

Kategorije
2018/2019. Košarka OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ Vijesti

Rezultati – košarka dječaci – skupine

Skupina A

Sudionici

  1. OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod 
  2. OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška 
  3. OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod 
  4. OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto

06.02.2019./12:00 sati/OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Rezultati

OŠ Blaž Tadijanović OŠ Ljudevita Gaja 27 : 35
OŠ Ljudevita Gaja OŠ Hugo Badalić 38 : 22
OŠ Blaž Tadijanović OŠ Antun Mihanović 35 : 46
OŠ Hugo Badalić OŠ Blaž Tadijanović 24 : 20
OŠ Antun Mihanović OŠ Hugo Badalić 28 : 8
OŠ Ljudevita Gaja OŠ Antun Mihanović 30 : 34

Tablica

ŠSD Utakmice Pobjede Porazi Postignuto Primljeno Razlika Bodovi
OŠ Antun Mihanović 3 3 0 108 73 35 6
OŠ Ljudevita Gaja 3 2 1 103 83 20 5
OŠ Hugo Badalić 3 1 2 54 86 -32 4
OŠ Blaž Tadijanović 3 0 3 82 105 -23 3

 

Skupina B

Sudionici

  1. OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod 
  2. OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod 
  3. OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška 
  4. OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje 

Datum/Vrijeme/Mjesto

06.02.2019./12:15 sati/OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod

Rezultati

OŠ Dragutin Tadijanović OŠ Mato Lovrak 19 : 33
OŠ Mato Lovrak OŠ Ivan Meštrović 14 : 12
OŠ Dragutin Tadijanović OŠ Vladimir Nazor 26 : 37
OŠ Ivan Meštrović OŠ Dragutin Tadijanović 22 : 19
OŠ Vladimir Nazor OŠ Ivan Meštrović 27 : 17
OŠ Mato Lovrak OŠ Vladimir Nazor 15 : 24

Tablica

ŠSD Utakmice Pobjede Porazi Postignuto Primljeno Razlika Bodovi
OŠ Vladimir Nazor 3 3 0 88 58 30 6
OŠ Mato Lovrak 3 2 1 62 55 7 5
OŠ Ivan Meštrović 3 1 2 51 60 -9 4
OŠ Dragutin Tadijanović 3 0 3 64 92 -28 3
Kategorije
2018/2019. Odbojka SŠ Rezultati SŠ Srednje škole Vijesti

Odbojka mladići – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A

Sudionici
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Rezultati

Gimnazija “Matija Mesić” Gimnazija Nova Gradiška 2:0
Ekonomsko-birotehnička škola Gimnazija Nova Gradiška 0:2
Gimnazija “Matija Mesić” Ekonomsko-birotehnička škola 2:1

Tablica

ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
Gimnazija “Matija Mesić” 2204:14
Gimnazija Nova Gradiška 2112:22
Ekonomsko-birotehnička škola2021:40

Skupina B

Sudionici
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati

Industrijsko-obrtnička škola Srednja medicinska škola 0:2
Srednja medicinska škola Tehnička škola 0:2
Tehnička škola Industrijsko-obrtnička škola 2:0

Tablica

ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
Tehnička škola 2204:04
Srednja medicinska škola 2112:22
Industrijsko-obrtnička škola 2020:40
Kategorije
2018/2019. Odbojka SŠ Rezultati SŠ Srednje škole Vijesti

Odbojka djevojke – rezultati natjecanja u skupinama


Skupina A

Sudionici
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Klasična gimnazija – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Rezultati

Gimnazija “Matija Mesić”:Ekonomsko-birotehnička škola 2:0
Klasična gimnazija :Elektrotehnička i ekonomska škola 2:0
Ekonomsko-birotehnička škola :Elektrotehnička i ekonomska škola 2:1
Gimnazija “Matija Mesić” :Klasična gimnazija 2:1
Klasična gimnazija :Ekonomsko-birotehnička škola 2:0
Elektrotehnička i ekonomska škola :Gimnazija “Matija Mesić” 0:2

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
1Gimnazija “Matija Mesić”3306:16
2Klasična gimnazija3215:24
3Ekonomsko-birotehnička škola3122:52
4Elektrotehnička i ekonomska škola3031:60

Skupina B

Sudionici
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati

Tehnička škola:Gimnazija NG0:2
Srednja medicinska škola:SŠ Matije Antuna Reljkovića2:0
Gimnazija NG:SŠ Matije Antuna Reljkovića2:0
Tehnička škola:Srednja medicinska škola0:2
Srednja medicinska škola:Gimnazija NG1:2
SŠ Matije Antuna Reljkovića:Tehnička škola2:0

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
1Gimnazija NG3306:16
2Srednja medicinska škola3215:24
3SŠ Matije Antuna Reljkovića3122:42
4Tehnička škola3030:60
Kategorije
2018/2019. Futsal OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ Vijesti

Rezultati – futsal dječaci – II. krug

Skupina A

Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ Okučani, Okučani
Sudionici
OŠ Ljudevit Gaj – Lužani
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ Antun Mihanović – Nova Kapela, Batrina
OŠ Okučani – Okučani
Rezultati
OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Okučani 0:2
OŠ Antun Mihanović : OŠ Ljudevita Gaja NG 3:2
OŠ Okučani : OŠ Ljudevit Gaja NG 0:4
OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Antun Mihanović 1:1
OŠ Antun Mihanović : OŠ Okučani 1:1
OŠ Ljudevita Gaja NG : OŠ Ljudevit Gaj 5:1
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 OŠ Ljudevita Gaja NG 3 2 0 1 11:4 6
2 OŠ Antun Mihanović 3 1 2 0 5:4 5
3 OŠ Okučani 3 1 1 1 3:5 4
4 OŠ Ljudevit Gaj 3 0 1 2 2:8 1

Skupina B

Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci
Sudionici
OŠ Ivana Brlić Mažuranić – Slavonski Brod
OŠ Vladimir Nazor – Slavonski Brod
OŠ Ivan Meštrović – Vrpolje
OŠ Viktor Car Emin – Donji Andrijevci
Rezultati
OŠ Ivan Meštrović : OŠ Ivan Brlić Mažuranić 1:3
OŠ Viktor Car Emin : OŠ Vladimir Nazor 1:1
OŠ Ivana Brlić Mažuranić : OŠ Vladimir Nazor 4:3
OŠ Ivan Meštrović : OŠ Viktor Car Emin 1:0
OŠ Viktor Car Emin : OŠ Ivana Brlić Mažuranić 0:1
OŠ Ljudevita Gaja NG : OŠ Ivan Meštrović 4:3
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 OŠ Ivana Brlić Mažuranić 3 3 0 0 8:4 9
2 OŠ Vladimir Nazor 3 1 1 1 8:7 4
3 OŠ Ivan Meštrović 3 1 0 2 4:7 3
4 OŠ Viktor Car Emin 3 0 1 2 1:3 1
Kategorije
2018/2019. Futsal SŠ Rezultati SŠ Srednje škole Vijesti

Izvješće – Futsal mladići – županijsko natjecanje 2018-2019

Datum/Vrijeme/Mjesto
24.01.2019./10:30 sati/Sportska dvorana “Vijuš”, Slavonski Brod
Sudionici
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Rezultati
Elektrotehnička i ekonomska škola : Industrijsko-obrtnička škola 1:3
SŠ Matije Antuna Reljkovića : Elektrotehnička i ekonomska škola 3:1
Industrijsko-obrtnička škola : SŠ Matije Antuna Reljkovića 6:2
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 Industrijsko-obrtnička škola 2 2 0 0 9:3 6
2 SŠ Matije Antuna Reljkovića 2 1 0 1 5:7 3
3 Elektrotehnička i ekonomska škola 2 0 0 2   2:6 0
Kategorije
2018/2019. Gimnastika OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ Vijesti

Gimnastičarke Sportinga su županijske prvakinje

Danas je u Sportskoj dvorani “Vijuš” u Slavonskom Brodu održano županijsko natjecanje u gimnastici za djevojčice. Na gimnastičkim borilištima su nastupile četiri ekipe osnovnih škola:

  1. OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod – ŠSD “Plavi Sokol”,
  2. OŠ “Bogoslav Šulek”, Slavonski Brod – ŠSD “Sporting”,
  3. OŠ “Ivan Filipović”, Slavonski Brod – ŠSD “Ivan Filipović”,
  4. OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod – ŠSD “Tadija”.

Najuspješnije su bile gimnastičarke ŠSD-a “Sporting” s osvojenih 307,6 bodova te će predstavljati našu Županiju na Završnici državnog prvenstva RH koje će se održati u veljači slijedeće godine.

POSTIGNUTE REZULTATE POGLEDAJTE OVDJE

 

 

Kategorije
2018/2019. Osnovne škole Plivanje OŠ Rezultati OŠ Vijesti

Dječaci “Plavog sokola” i djevojčice “Tadije” su županijski prvaci u plivanju

U utorak, 27. studenog na gradskim bazenima je održano županijsko natjecanje u plivanju za djevojčice i dječake osnovnih škola.

U obje konkurencije nastupile su po tri ekipe iz osnovnih škola:

OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod – ŠSD Mihanović´95.

OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod – ŠSD Plavi sokol

OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod – ŠSD Tadija

Dječaci OŠ “Hugo Badalić” bili su za “mrvicu” uspješniji od ekipe OŠ “Antun Mihanović” te su osvojili prvo mjesto dok su dječaci OŠ “Dragutin Tadijanović” zauzeli treće mjesto.

U natjecanju djevojčica uvjerljive su bile plivačice OŠ “Dragutin Tadijanović” te zauzimaju prvo mjesto u natjecanju. Drugo mjesto osvojila je ekipa OŠ “Hugo Badalić” dok su treće bile djevojčice OŠ “Antun Mihanović”.

REZULTATI I POREDAK

Pobjednicima puno uspjeha na Državnom natjecanju!!!

Kategorije
2018/2019. Futsal OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ Vijesti

Rezultati kvalifikacija u futsalu za djevojčice

Dovršena su natjecanja u skupinama za djevojčice osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Poznate su četiri ekipe koje će sudjelovati u finalu županijskog natjecanja koje će se održati početkom drugog polugodišta:

  1. OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod
  2. OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica
  3. OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod
  4. OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

FUTSAL – DJEVOJČICE – REZULTATI – SKUPINE