Odbojka mladići – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A

Sudionici
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Rezultati

Gimnazija “Matija Mesić” Gimnazija Nova Gradiška 2:0
Ekonomsko-birotehnička škola Gimnazija Nova Gradiška 0:2
Gimnazija “Matija Mesić” Ekonomsko-birotehnička škola 2:1

Tablica

ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
Gimnazija “Matija Mesić” 2204:14
Gimnazija Nova Gradiška 2112:22
Ekonomsko-birotehnička škola2021:40

Skupina B

Sudionici
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati

Industrijsko-obrtnička škola Srednja medicinska škola 0:2
Srednja medicinska škola Tehnička škola 0:2
Tehnička škola Industrijsko-obrtnička škola 2:0

Tablica

ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
Tehnička škola 2204:04
Srednja medicinska škola 2112:22
Industrijsko-obrtnička škola 2020:40

Odbojka djevojke – rezultati natjecanja u skupinama


Skupina A

Sudionici
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Klasična gimnazija – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Rezultati

Gimnazija “Matija Mesić”:Ekonomsko-birotehnička škola 2:0
Klasična gimnazija :Elektrotehnička i ekonomska škola 2:0
Ekonomsko-birotehnička škola :Elektrotehnička i ekonomska škola 2:1
Gimnazija “Matija Mesić” :Klasična gimnazija 2:1
Klasična gimnazija :Ekonomsko-birotehnička škola 2:0
Elektrotehnička i ekonomska škola :Gimnazija “Matija Mesić” 0:2

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
1Gimnazija “Matija Mesić”3306:16
2Klasična gimnazija3215:24
3Ekonomsko-birotehnička škola3122:52
4Elektrotehnička i ekonomska škola3031:60

Skupina B

Sudionici
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati

Tehnička škola:Gimnazija NG0:2
Srednja medicinska škola:SŠ Matije Antuna Reljkovića2:0
Gimnazija NG:SŠ Matije Antuna Reljkovića2:0
Tehnička škola:Srednja medicinska škola0:2
Srednja medicinska škola:Gimnazija NG1:2
SŠ Matije Antuna Reljkovića:Tehnička škola2:0

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
1Gimnazija NG3306:16
2Srednja medicinska škola3215:24
3SŠ Matije Antuna Reljkovića3122:42
4Tehnička škola3030:60

2018-2019 Odbojka mladići – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred IOŠ-a/Gimnazija Nova Gradiška/Tehnička škola, Slavonski Brod/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina A

Sudionici
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:15 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod

2018-2019 Odbojka djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred ETEŠ-a/Gimnazija Nova Gradiška/Tehnička škola, Slavonski Brod/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina A

Sudionici
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Klasična gimnazija – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati županijskog natjecanja u odbojci za mladiće

Sudionici:

  1. Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
  2. Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
  3. Tehnička škola – Slavonski Brod
  4. Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

 

Datum: 27.03.2018.

Mjesto: Tehnička škola – Slavonski Brod

 

Rezultati:

 

Polufinale:
Srednja medicinska škola : Gimnazija Nova Gradiška     2:0
Tehnička škola     :     Elektrotehnička i ekonomska škola     2:0

Za 3. mjesto

Gimnazija Nova Gradiška     :     Elektrotehnička i ekonomska škola     0:2

Za 1. mjesto

Tehnička škola     :     Srednja medicinska škola     1:2