otkazuje se !!! 2019-2020 Futsal djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe

  1. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA,SLAVONSKI BROD
  2. ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA
  3. INDUSTRIJSKO OBRTNIČKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA
  4. KLASIČNA GIMNAZIJA,SLAVONSKI BROD
  5. SŠ MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA, SLAVONSKI BROD
  6. SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD
  7. TEHNIČKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD

Sustav natjecanja

  • Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.

Nastavi čitati “otkazuje se !!! 2019-2020 Futsal djevojke – natjecanja u skupinama”

Futsal mladići – rezultati skupine A

 

Sudionici

Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška
Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška
Guimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška

 

Datum/Vrijeme/Mjesto

04.10.2019. 09:00 sati Elektrotehnička i ekonomska škola, Nova Gradiška

 

REZULTATI

Elektrotehnička i ekonomska škola  –  Gimnazija 4 : 3
Industrijsko obrtnička škola  –  Gimnazija 5 : 3
Elektrotehnička i ekonomska škola  – Industrijsko obrtnička škola 9 : 0

 

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
Elektrotehnička i ekonomska škola 2 2 0 0 13 3 10 6
Industrijsko-obrtnička škola 2 1 0 1 5 12 -7 3
Gimnazija Nova Gradiška 2 0 0 2 6 9 -3 0

 

 

2019-2020 Propisnik i vremenik natjecanja

Dokumenti

Rezultati županijskog natjecanja u badmintonu

Datum/Vrijeme/Mjesto

20.02.2019./10:00 sati/OŠ Okučani, Okučani

Sudionici

DJEČACIDJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo SeloOŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji AndrijevciOŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ Okučani – OkučaniOŠ Okučani – Okučani
OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski BrodOŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod
MLADIĆIDJEVOJKE
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski BrodElektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaSrednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova GradiškaGimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

DJEČACI

Rezultati:

OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Hugo Badalić0:3
OŠ Viktor Car EminOŠ Okučani0:3
OŠ OkučaniOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ Hugo BadalićOŠ Ivana Gorana Kovačića1:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Okučani0:3
OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Viktor Car Emin0:3
OŠ Viktor Car EminOŠ Ivana Gorana Kovačića0:3
OŠ OkučaniOŠ Hugo Badalić3:0
OŠ Hugo BadalićOŠ Viktor Car Emin3:0
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Dragutin Tadijanović3:0

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
OŠ Okučani440120128
OŠ Ivana Gorana Kovačića4319457
OŠ Hugo Badalić4227616
OŠ Viktor Car Emin41339-65
OŠ Dragutin Tadijanović404012-124

DJEVOJČICE

Rezultati:

OŠ Viktor Car EminOŠ Okučani0:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ OkučaniOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ Viktor Car EminOŠ Ivana Gorana Kovačića0:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Okučani0:3
OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Viktor Car Emin3:0

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
OŠ Okučani3309096
OŠ Ivana Gorana Kovačića3216335
OŠ Dragutin Tadijanović31236-34
OŠ Viktor Car Emin30309-93

MLADIĆI

Rezultati:

ETEŠ NGIOŠ SB3:0
SMŠ SBIOŠ NG1:3
IOŠ NGETEŠ NG3:2
IOŠ SBGNG NG0:3
GNG NGIOŠ NG3:2
ETEŠ NGSMŠ SB3:1
SMŠ SBGNG NG0:3
IOŠ NGIOŠ SB3:0
IOŠ SBSMŠ SB0:3
GNG NGETEŠ NG1:3

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
ETEŠ NG43111567
IOŠ NG43111657
GNG NG43110557
SMŠ SB41359-45
IOŠ SB404012-124

DJEVOJKE

Rezultati:

SMŠ SBGNG NG0:3
GNG NGETEŠ NG3:1
ETEŠ NGSMŠ SB0:3

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
GNG NG2206154
SMŠ SB2113303
ETEŠ NG20216-52