Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

SŠ Odbojka djevojke – rezultati skupine A

Rezultati natjecanja u skupinama u odbojci za djevojke.

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

SŠ Odbojka djevojke – rezultati skupine B

Rezultati natjecanja u skupinama u odbojci za djevojke.

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2019-2020 SŠ Odbojka prijavljene ekipe

ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA djevojke Klasična gimnazija Slavonski Brod djevojke Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod djevojke S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod djevojke Tehnička škola Slavonski Brod mladići Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod mladići,djevojke Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška mladići,djevojke Srednja medicinska škola Slavonski Brod mladići,djevojke

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojkašice Gimnazije “Matija Mesić” sudjelovat će na Državnom natjecanju

Sudionici Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Klasična gimnazija – Slavonski Brod Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Mladići “Tehničara” osvojili prvo mjesto

ŽUPANIJSKO NATJECANJE – ODBOJKA MLADIĆI Sudionici: Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Tehnička škola – Slavonski Brod Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojka mladići – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A Sudionici Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski BrodEkonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Datum/Vrijeme/Mjesto 05.02.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod Rezultati Gimnazija “Matija Mesić” Gimnazija Nova Gradiška 2 : 0 Ekonomsko-birotehnička škola Gimnazija Nova Gradiška 0 : 2 Gimnazija “Matija Mesić” Ekonomsko-birotehnička škola 2 : 1 Tablica ŠSD Utakmice…

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojka djevojke – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A Sudionici Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski BrodGimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaKlasična gimnazija – Slavonski Brod Datum/Vrijeme/Mjesto 30.01.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod Rezultati Gimnazija “Matija Mesić” : Ekonomsko-birotehnička škola 2:0 Klasična gimnazija : Elektrotehnička i ekonomska škola 2:0 Ekonomsko-birotehnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola 2:1…

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2018-2019 Odbojka mladići – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski BrodIndustrijsko-obrtnička škola – Nova GradiškaEkonomsko-birotehnička škola – Slavonski BrodGimnazija “Matija Mesić” – Slavonski BrodSrednja medicinska škola – Slavonski BrodTehnička škola – Slavonski BrodGimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Sustav natjecanja Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici. Liječnički pregled obvezan Prijevoz Prijevoz za škole iz…

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2018-2019 Odbojka djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaSŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski BrodEkonomsko-birotehnička škola – Slavonski BrodGimnazija “Matija Mesić” – Slavonski BrodSrednja medicinska škola – Slavonski BrodTehnička škola – Slavonski BrodGimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Sustav natjecanja Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici. Liječnički pregled obvezan Prijevoz…

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Rezultati županijskog natjecanja u odbojci za mladiće

Sudionici: Srednja medicinska škola – Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Tehnička škola – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška   Datum: 27.03.2018. Mjesto: Tehnička škola – Slavonski Brod   Rezultati:   Polufinale: Srednja medicinska škola : Gimnazija Nova Gradiška     2:0 Tehnička škola     :     Elektrotehnička i ekonomska…

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojka mladići – Poluzavršnica RH

  PZ 12.4. ODBOJKA MLADIĆI