Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za djevojke

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za djevojke.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine A u futsalu za djevojke

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za djevojke.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine C u futsalu za mladiće

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za mladiće.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za mladiće

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za mladiće.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići skupine B i C

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići prijavljene ekipe

SŠ Prijavljene ekipe Škola Mjesto Klasična gimnazija Slavonski Brod Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Industrijsko – obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod Srednja medicinska škola Slavonski Brod S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod Industrijsko obrtnička škola Nova Gradiška ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA…

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Otkazano!!! Futsal djevojke – skupine

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

otkazuje se !!! 2019-2020 Futsal djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA,SLAVONSKI BROD ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA INDUSTRIJSKO OBRTNIČKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA KLASIČNA GIMNAZIJA,SLAVONSKI BROD SŠ MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA, SLAVONSKI BROD SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD TEHNIČKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD Sustav natjecanja Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Futsal mladići – rezultati skupine A

  Sudionici Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška Guimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška   Datum/Vrijeme/Mjesto 04.10.2019. 09:00 sati Elektrotehnička i ekonomska škola, Nova Gradiška   REZULTATI Elektrotehnička i ekonomska škola  –  Gimnazija 4 : 3 Industrijsko obrtnička škola  –  Gimnazija 5 : 3 Elektrotehnička i ekonomska škola  – Industrijsko obrtnička škola…

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Djevojke ŠSD-a Zrno idu na Državno u futsalu

Sudionici Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaSŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski BrodEkonomsko-birotehnička škola – Slavonski BrodTehnička škola – Slavonski Brod Datum/Vrijeme/Mjesto 14.02.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod Rezultati PolufinaleTehnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola 3:3 (6m 5:6)SŠ Matije Antuna Reljkovića : Ekonomsko-birotehnička škola 3:23. mjestoTehnička škola : Ekonomsko-birotehnička škola 4:11. mjesto SŠ Matije…

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2018-2019 Futsal djevojke – županijsko natjecanje

Sudionici Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaSŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski BrodIndustrijsko-obrtnička škola – Nova GradiškaEkonomsko-birotehnička škola – Slavonski BrodTehnička škola – Slavonski Brod Sustav natjecanja Dvije skupine. Drugoplasirani igraju za 3. mjesto, a prvoplasirani za 1. mjesto Liječnički pregled obvezan Prijevoz Prijevoz za škole iz Nove Gradiške: Polazak u 08:00 ispred ETEŠ-a…

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Izvješće – Futsal mladići – županijsko natjecanje 2018-2019

Datum/Vrijeme/Mjesto 24.01.2019./10:30 sati/Sportska dvorana “Vijuš”, Slavonski Brod Sudionici Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod Rezultati Elektrotehnička i ekonomska škola : Industrijsko-obrtnička škola 1:3 SŠ Matije Antuna Reljkovića : Elektrotehnička i ekonomska škola 3:1 Industrijsko-obrtnička škola : SŠ Matije Antuna Reljkovića 6:2 Tablica…

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Futsal mladići – županijsko natjecanje

Datum:                24.01.2019. Vrijeme:              10:30 sati (sastanak voditelja u 10:15 sati) Mjesto:               Sportska dvorana „Vijuš“, Slavonski Brod Sudionici: Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod Prijevoz: organiziran Polazak autobusa u 09:00 ispred ETEŠ-a.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Održane su kvalifikacije za županijsku završnicu u futsalu za mladiće

U kvalifikacijama za županijsku završnicu srednjih škola u futsalu za mladiće sudjelovale su sve srednje škole Brodsko-posavske županije. Odigrana su tri turnira, jedan u Novoj Gradišci te dva u Slavonskom Brodu. Pobjednici turnira će sudjelovati u završnici koja će se održati početkom 2. polugodišta. Donosimo pregled rezultata s održanih natjecanja.   Skupina A – 29.10.2018.…