Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

SŠ Odbojka djevojke – rezultati skupine A

Rezultati natjecanja u skupinama u odbojci za djevojke.

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

SŠ Odbojka djevojke – rezultati skupine B

Rezultati natjecanja u skupinama u odbojci za djevojke.

Kategorije
Badminton SŠ Srednje škole

Novogradiške škole prve u badmintonu

Rezultati županijskog natjecanja u badmintonu za srednje škole.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za djevojke

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za djevojke.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine A u futsalu za djevojke

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za djevojke.

Kategorije
Košarka SŠ Srednje škole

Košarkašice Klasične gimnazije idu na Državno

Košarkašice Klasične gimnazije su bile nadmoćne protiv ekipe Ekonomsko-birotehničke škole.

Kategorije
Košarka SŠ Srednje škole

Košarkaši Gimnazijalca su županijski prvaci

Košarkaši ŠSD-a “Gimnazijalac” Gimnazije “Matija Mesić” su županijski prvaci u košarci za mladiće.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine C u futsalu za mladiće

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za mladiće.

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za mladiće

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za mladiće.

Kategorije
Košarka SŠ Srednje škole

2019-2020 SŠ Košarka mladići – županijsko natjecanje

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići skupine B i C

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići prijavljene ekipe

SŠ Prijavljene ekipe Škola Mjesto Klasična gimnazija Slavonski Brod Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Industrijsko – obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod Srednja medicinska škola Slavonski Brod S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod Industrijsko obrtnička škola Nova Gradiška ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA…

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2019-2020 SŠ Odbojka prijavljene ekipe

ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA djevojke Klasična gimnazija Slavonski Brod djevojke Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod djevojke S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod djevojke Tehnička škola Slavonski Brod mladići Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod mladići,djevojke Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška mladići,djevojke Srednja medicinska škola Slavonski Brod mladići,djevojke

Kategorije
Srednje škole Stolni tenis SŠ

2019-2020 Stolni tenis županijsko rezultati

Kategorije
Plivanje SŠ Srednje škole

2019-2020 Plivanje SŠ županijsko rezultati