Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

Rezultati kvalifikacija u rukometu za dječake

Natjecanja u skupinama za dječake osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

2019-2020 OŠ Rukomet prijavljene ekipe

OŠ ” Viktor Car Emin “ Donji Andrijevci dječaci 5-6,dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 Osnovna škola Matija Antun Relković Davor Davor dječaci 7-8 Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod dječaci 7-8, dječaci 5-6 OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška dječaci 7-8…

Kategorije
Futsal OŠ Košarka OŠ Odbojka OŠ Osnovne škole Rukomet OŠ

Raspored Poluzavršnica za 5. i 6. razrede

Poluzavršna natjecanja RH regije ISTOK za 5. i 6. razrede  u školskoj godini 2019/2020. Sport Dječaci Djevojčice Graničar OBŽ 5.5. Futsal VSŽ 22.5. BPŽ 18.5. Košarka OBŽ 11.5. OBŽ 15.5. Rukomet VPŽ 19.5. VPŽ 21.5. Odbojka PSŽ 20.5. BPŽ 14.5.    

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

Rukometaši IBM-a prvaci županije

Rukometaši ŠSD-a “IBM” Osnovne škole “Ivana Brlić Mažuranić” iz Slavonskog Broda prvaci su županije u kategoriji 6. razredi i mlađi. Na natjecanju koje je održano 27. travnja u Sportskoj dvorani “Vijuš” nastupilo je šest ekipa koje su se natjecale u dvije skupine. Pobjednici skupina su igrali finalni susret dok su se drugoplasirane ekipe iz skupina…

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

RUKOMET DJEČACI 5-6 ŽUPANIJSKO NATJECANJE

PRIJAVLJENE EKIPE: OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo – ODUSTAJANJE OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod –…

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

RUKOMET DJEVOJČICE 5-6 ŽUPANIJSKO NATJECANJE

PRIJAVLJENE EKIPE: OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin Datum: 15.05.2018. Vrijeme: 09:30 sati Mjesto: OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

Rezultati županijskog natjecanja u rukometu za dječake

Sudionici: OŠ „Bogoslav Šulek“ – Slavonski Brod OŠ „Mato Lovrak“ – Nova Gradiška OŠ „Viktor Car Emin“ – Donji Andrijevci Datum: 27.03.2018. Mjesto: OŠ „Viktor Car Emin“ – Donji Andrijevci Rezultati: OŠ „Bogoslav Šulek“     :     OŠ „Mato Lovrak“     13:20 OŠ „Viktor Car Emin“     :     OŠ „Bogoslav Šulek“     9:13 OŠ „Viktor Car Emin“     :     OŠ „Mato…

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

Rukomet dječaci – Poluzavršnica RH

  PZ 12.4. RUKOMET DJEČACI