Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

Rezultati natjecanja u skupinama u odbojci za djevojčice

Djevojčice iz OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod, OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod i OŠ Ljudevita Gaja, Nova Gradiška sudjelovat će u županijskoj završnici.

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Odbojka prijavljene ekipe

OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod dječaci 5-6,djevojčice 7-8 STJEPAN RADIĆ OPRISAVCI djevojčice 5-6 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška djevojčice 7-8 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ”Antun Matija Reljković” Brbrina djevojčice 7-8 Osnovna škola Matija…

Kategorije
Futsal OŠ Košarka OŠ Odbojka OŠ Osnovne škole Rukomet OŠ

Raspored Poluzavršnica za 5. i 6. razrede

Poluzavršna natjecanja RH regije ISTOK za 5. i 6. razrede  u školskoj godini 2019/2020. Sport Dječaci Djevojčice Graničar OBŽ 5.5. Futsal VSŽ 22.5. BPŽ 18.5. Košarka OBŽ 11.5. OBŽ 15.5. Rukomet VPŽ 19.5. VPŽ 21.5. Odbojka PSŽ 20.5. BPŽ 14.5.    

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

Odbojkašice “Đure Pilara” idu na Državno natjecanje

ŽUPANIJSKO NATJECANJE Sudionici: OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

2018-2019 Odbojka djevojčice – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski BrodOŠ Ljudevita Gaja – Nova GradiškaOŠ “Matija Antun Relković” – DavorOŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski BrodOŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski BrodOŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski BrodOŠ “Mato Lovrak” – Nova GradiškaOŠ “Antun Mihanović” – Slavonski BrodOŠ “Matija Gubec” – CernikOŠ “Antun Matija Reljković” – BebrinaOŠ “Đuro Pilar”…

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

Odbojka djevojčice 5-6 Poluzavršnica RH

DOPIS: Odbojka djevojčice 5-6 Poluzavršnica RH ISTOK

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

ODBOJKA DJEČACI 5-6 ŽUPANIJSKO NATJECANJE

PRIJAVLJENE EKIPE: OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod, Podvinje OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod Datum: 11.05.2018. Vrijeme: 09:30 sati Mjesto: OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod, Jelas   Prijevoz: organiziran Polazak autobusa u 07:45 sati iz Vrpolja →Podvinje →OŠ IGK, SB →Jelas  

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

Odbojkašice OŠ “Ivan Goran Kovačić” prve na županijskom natjecanju

Na nedavno održanom županijskom natjecanju u odbojci za djevojčice 6.-ih razreda i mlađe prvo mjesto osvojile su odbojkašice OŠ “Ivan Goran Kovačić” iz Slavonskog Broda.   Donosimo pregled razultata natjecanja održanog 28. ožujka, u Područnoj školi Jelas Osnovne škole “Hugo Badalić”, Slavonski Brod.   Sudionici: OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić”…