Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole Vijesti

Košarkaši ŠSD-a Mihanović ´95. i ove godine prvi

Rezultati županijskog natjecanja u košarci za dječake u kategoriji . razredi i mlađi.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarkašice “Mihanovića 95” osvojile 1. mjesto

Košarkašice ŠSD-a “Mihanović 95” nakon osvajanja prvog mjesta na županijskom natjecanju sudjelovat će na Državnoj završnici.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine A u košarci za dječake

Rezultati natjecanja u skupinama u košarci za dječake.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine B u košarci za dječake

Rezultati natjecanja u skupinama u košarci za dječake.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka dječaci – skupine

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka prijavljene ekipe

OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod djevojčice 5-6,dječaci 5-6 “DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ” ORIOVAC djevojčice 7-8 Oš Hugo Badalić Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice…

Kategorije
Futsal OŠ Košarka OŠ Odbojka OŠ Osnovne škole Rukomet OŠ

Raspored Poluzavršnica za 5. i 6. razrede

Poluzavršna natjecanja RH regije ISTOK za 5. i 6. razrede  u školskoj godini 2019/2020. Sport Dječaci Djevojčice Graničar OBŽ 5.5. Futsal VSŽ 22.5. BPŽ 18.5. Košarka OBŽ 11.5. OBŽ 15.5. Rukomet VPŽ 19.5. VPŽ 21.5. Odbojka PSŽ 20.5. BPŽ 14.5.    

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati – košarka dječaci – skupine

Skupina A Sudionici OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod  OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška  OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod  OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod Datum/Vrijeme/Mjesto 06.02.2019./12:00 sati/OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod Rezultati OŠ Blaž Tadijanović OŠ Ljudevita Gaja 27 : 35 OŠ Ljudevita Gaja OŠ Hugo Badalić 38 : 22 OŠ Blaž…

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2018-2019 Košarka dječaci – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod Sustav natjecanja Dvije prvoplasirane ekipe iz…

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

5-6 Košarka dječaci županijsko natjecanje

Sudionici: OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod   Datum: 07.05.2018. Vrijeme: 09:00 sati Mjesto: OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod   Prijevoz: organiziran za školu iz Vrpolja. Polazak u 07:45…

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarka dječaci 5-6 Poluzavršnica RH

DOPIS: Košarka dječaci 5-6 Poluzavršnica RH ISTOK

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarka djevojčice 5-6 Poluzavršnica RH

DOPIS: Košarka djevojčice 5-6 Poluzavršnica RH ISTOK

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarkašice ŠSD-a “Goran” su županijske prvakinje

U petak, 20. travnja, u Sportskoj dvorani “Vijuš” je održano županijsko natjecanje u košarci za djevojčice u kategoriji 6. razredi i mlađi. U natjecanju su nastupile ekipe iz pet osnovnih škola: OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Bogoslav Šulek” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski…

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

KOŠARKA DJEVOJČICE 5-6 ŽUPANIJSKO NATJECANJE

PRIJAVLJENE EKIPE: OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Bogoslav Šulek” – Slavonski Brod Datum: 20.04.2018. Vrijeme: 11:00 do 14:00 (sastanak voditelja u 10:45 sati) Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski…

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarka dječaci – Poluzavršnica RH

  PZ 10.4. KOŠARKA DJEČACI