Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole Vijesti

Nogometaši iz Davora idu na Državno

Rezultati županijskog natjecanja u futsalu za dječake u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Futsal dječaci – II. krug – skupina A

Rezultati II. kruga natjecanja u futsalu za dječake osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Futsal dječaci – II. krug – skupina B

Rezultati II. kruga natjecanja u futsalu za dječake osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Djevojčice ŠSD-a “Ivan Filipović” prve i u futsalu

OŠ Ivana Gorana Kovačića iz Starog Petrovog Sela bila je domaćin županijskog natjecanja u futsalu za djevojčice u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Futsal dječaci skupine – rezultati

SKUPINA A SUDIONICI OŠ Sikirevci                          Sikirevci OŠ „Viktor Car Emin“       Donji Andrijevci OŠ Augusta Šenoe             Gundinci OŠ „Josip Kozarac“           Slavonski Šamac DATUM/VRIJEME/MJESTO 11.11.2019./09:00 SATI/ OŠ ” VIKTOR CAR EMIN “, DONJI ANDRIJEVCI REZULTATI OŠ Sikirevci – OŠ „Viktor Car Emin“ 1:3 OŠ Augusta Šenoe – OŠ „Josip Kozarac“ 9:0 OŠ „Viktor Car Emin“ – OŠ…

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Natjecanje u futsalu u OŠ Okučani

Prednatjecanje u futsalu za osnovne škole održalo se u OŠ Okučani u utorak 5.11.2019. godine. U natjecanju su sudjelovale ekipe iz četiri škole: OŠ „Mato Lovrak“, Nova Gradiška, OŠ „Matija Gubec“, Cernik, OŠ Ljudevita Gaja, Nova Gradiška te domaćini OŠ Okučani.

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine C u futsalu za dječake

U utorak, 05.11.2019., održano je školsko natjecanje u futsalu. Igrale su osnovne škole, 7. i 8. razredi. Natjecanje se održava po skupinama, a u utorak smo imali mogućnost vidjeti Skupinu C te četiri sjajne ekipe.

Kategorije
Futsal OŠ Košarka OŠ Odbojka OŠ Osnovne škole Rukomet OŠ

Raspored Poluzavršnica za 5. i 6. razrede

Poluzavršna natjecanja RH regije ISTOK za 5. i 6. razrede  u školskoj godini 2019/2020. Sport Dječaci Djevojčice Graničar OBŽ 5.5. Futsal VSŽ 22.5. BPŽ 18.5. Košarka OBŽ 11.5. OBŽ 15.5. Rukomet VPŽ 19.5. VPŽ 21.5. Odbojka PSŽ 20.5. BPŽ 14.5.    

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Futsal dječaci 7-8 – skupine

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

OŠ Futsal dječaci 7-8 – natjecanja u skupinama

DJEČACI 7-8 NATJECANJA U SKUPINAMA ŠKOLSKA GODINA 2019/2020. SUSTAV NATJECANJA 8 SKUPINA · POBJEDNICI SKUPINA SUDJELOVAT ĆE U DRUGOM KRUGU NATJECANJA DOKUMENTI LIJEČNIČKI PREGLED NATJECATELJA OBRAZAC A

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Dječaci ŠSD-a “Mladost” pobjednici u futsalu

Županijsko natjecanje – 7. i 8. razredi Sudionici OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

5/6 Futsal dječaci – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A Sudionici OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod Datum/Vrijeme/Mjesto 01.03.2019./13:15 sati/ OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

5/6 Futsal dječaci – natjecanja u skupinama

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Djevojčice Plavog sokola prve u futsalu

Sudionici OŠ Hugo Badalić, Slavonski BrodOŠ Ivan Filipović, Velika KopanicaOŠ Ivan Goran Kovačić, Slavonski BrodOŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo Datum/Vrijeme/Mjesto 04.02.2019./10:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo Rezultati PolufinaleOŠ Ivan Filipović : OŠ Hugo Badalić 1:2OŠ Ivana Gorana Kovačića SPS : OŠ Ivan Goran Kovačić SB 1:33. mjestoOŠ Ivan Filipović : OŠ…

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Rezultati – futsal dječaci – II. krug

Skupina A Datum/Vrijeme/Mjesto 31.01.2019./09:30 sati/OŠ Okučani, Okučani Sudionici OŠ Ljudevit Gaj – Lužani OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Antun Mihanović – Nova Kapela, Batrina OŠ Okučani – Okučani Rezultati OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Okučani 0:2 OŠ Antun Mihanović : OŠ Ljudevita Gaja NG 3:2 OŠ Okučani : OŠ Ljudevit Gaja NG 0:4…