Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

Rezultati kvalifikacija u rukometu za dječake

Natjecanja u skupinama za dječake osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

Rezultati natjecanja u skupinama u odbojci za djevojčice

Djevojčice iz OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod, OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod i OŠ Ljudevita Gaja, Nova Gradiška sudjelovat će u županijskoj završnici.

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole Vijesti

Nogometaši iz Davora idu na Državno

Rezultati županijskog natjecanja u futsalu za dječake u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole Vijesti

Košarkaši ŠSD-a Mihanović ´95. i ove godine prvi

Rezultati županijskog natjecanja u košarci za dječake u kategoriji . razredi i mlađi.

Kategorije
Badminton OŠ Osnovne škole Vijesti

ŠSD Okučani uvjerljivi i ove godine

Rezultati županijskog natjecanja u bamintonu za osnovne škole.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Košarkašice “Mihanovića 95” osvojile 1. mjesto

Košarkašice ŠSD-a “Mihanović 95” nakon osvajanja prvog mjesta na županijskom natjecanju sudjelovat će na Državnoj završnici.

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Futsal dječaci – II. krug – skupina A

Rezultati II. kruga natjecanja u futsalu za dječake osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Futsal dječaci – II. krug – skupina B

Rezultati II. kruga natjecanja u futsalu za dječake osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi

Kategorije
Futsal OŠ Osnovne škole

Djevojčice ŠSD-a “Ivan Filipović” prve i u futsalu

OŠ Ivana Gorana Kovačića iz Starog Petrovog Sela bila je domaćin županijskog natjecanja u futsalu za djevojčice u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Kategorije
Gimnastika OŠ Osnovne škole

1. mjesto gimnastičarkama “Ivana Filipovića”

Gimnastičarke ŠSD “Ivan Filipović” iz Velike Kopanice sudjelovat će na Državnom natjecanju.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine A u košarci za dječake

Rezultati natjecanja u skupinama u košarci za dječake.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine B u košarci za dječake

Rezultati natjecanja u skupinama u košarci za dječake.

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka dječaci – skupine

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

2019-2020 OŠ Rukomet prijavljene ekipe

OŠ ” Viktor Car Emin “ Donji Andrijevci dječaci 5-6,dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 Osnovna škola Matija Antun Relković Davor Davor dječaci 7-8 Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod dječaci 7-8, dječaci 5-6 OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška dječaci 7-8…

Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka prijavljene ekipe

OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod djevojčice 5-6,dječaci 5-6 “DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ” ORIOVAC djevojčice 7-8 Oš Hugo Badalić Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice…