Rezultati županijskog natjecanja u badmintonu

Datum/Vrijeme/Mjesto

20.02.2019./10:00 sati/OŠ Okučani, Okučani

Sudionici

DJEČACIDJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo SeloOŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji AndrijevciOŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ Okučani – OkučaniOŠ Okučani – Okučani
OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski BrodOŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod
MLADIĆIDJEVOJKE
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski BrodElektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaSrednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova GradiškaGimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

DJEČACI

Rezultati:

OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Hugo Badalić0:3
OŠ Viktor Car EminOŠ Okučani0:3
OŠ OkučaniOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ Hugo BadalićOŠ Ivana Gorana Kovačića1:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Okučani0:3
OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Viktor Car Emin0:3
OŠ Viktor Car EminOŠ Ivana Gorana Kovačića0:3
OŠ OkučaniOŠ Hugo Badalić3:0
OŠ Hugo BadalićOŠ Viktor Car Emin3:0
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Dragutin Tadijanović3:0

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
OŠ Okučani440120128
OŠ Ivana Gorana Kovačića4319457
OŠ Hugo Badalić4227616
OŠ Viktor Car Emin41339-65
OŠ Dragutin Tadijanović404012-124

DJEVOJČICE

Rezultati:

OŠ Viktor Car EminOŠ Okučani0:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ OkučaniOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ Viktor Car EminOŠ Ivana Gorana Kovačića0:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Okučani0:3
OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Viktor Car Emin3:0

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
OŠ Okučani3309096
OŠ Ivana Gorana Kovačića3216335
OŠ Dragutin Tadijanović31236-34
OŠ Viktor Car Emin30309-93

MLADIĆI

Rezultati:

ETEŠ NGIOŠ SB3:0
SMŠ SBIOŠ NG1:3
IOŠ NGETEŠ NG3:2
IOŠ SBGNG NG0:3
GNG NGIOŠ NG3:2
ETEŠ NGSMŠ SB3:1
SMŠ SBGNG NG0:3
IOŠ NGIOŠ SB3:0
IOŠ SBSMŠ SB0:3
GNG NGETEŠ NG1:3

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
ETEŠ NG43111567
IOŠ NG43111657
GNG NG43110557
SMŠ SB41359-45
IOŠ SB404012-124

DJEVOJKE

Rezultati:

SMŠ SBGNG NG0:3
GNG NGETEŠ NG3:1
ETEŠ NGSMŠ SB0:3

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
GNG NG2206154
SMŠ SB2113303
ETEŠ NG20216-52

Rezultati – futsal dječaci – II. krug

Skupina A

Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ Okučani, Okučani
Sudionici
OŠ Ljudevit Gaj – Lužani
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ Antun Mihanović – Nova Kapela, Batrina
OŠ Okučani – Okučani
Rezultati
OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Okučani 0:2
OŠ Antun Mihanović : OŠ Ljudevita Gaja NG 3:2
OŠ Okučani : OŠ Ljudevit Gaja NG 0:4
OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Antun Mihanović 1:1
OŠ Antun Mihanović : OŠ Okučani 1:1
OŠ Ljudevita Gaja NG : OŠ Ljudevit Gaj 5:1
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 OŠ Ljudevita Gaja NG 3 2 0 1 11:4 6
2 OŠ Antun Mihanović 3 1 2 0 5:4 5
3 OŠ Okučani 3 1 1 1 3:5 4
4 OŠ Ljudevit Gaj 3 0 1 2 2:8 1

Skupina B

Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci
Sudionici
OŠ Ivana Brlić Mažuranić – Slavonski Brod
OŠ Vladimir Nazor – Slavonski Brod
OŠ Ivan Meštrović – Vrpolje
OŠ Viktor Car Emin – Donji Andrijevci
Rezultati
OŠ Ivan Meštrović : OŠ Ivan Brlić Mažuranić 1:3
OŠ Viktor Car Emin : OŠ Vladimir Nazor 1:1
OŠ Ivana Brlić Mažuranić : OŠ Vladimir Nazor 4:3
OŠ Ivan Meštrović : OŠ Viktor Car Emin 1:0
OŠ Viktor Car Emin : OŠ Ivana Brlić Mažuranić 0:1
OŠ Ljudevita Gaja NG : OŠ Ivan Meštrović 4:3
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 OŠ Ivana Brlić Mažuranić 3 3 0 0 8:4 9
2 OŠ Vladimir Nazor 3 1 1 1 8:7 4
3 OŠ Ivan Meštrović 3 1 0 2 4:7 3
4 OŠ Viktor Car Emin 3 0 1 2 1:3 1

Gimnastičarke Sportinga su županijske prvakinje

Danas je u Sportskoj dvorani “Vijuš” u Slavonskom Brodu održano županijsko natjecanje u gimnastici za djevojčice. Na gimnastičkim borilištima su nastupile četiri ekipe osnovnih škola:

  1. OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod – ŠSD “Plavi Sokol”,
  2. OŠ “Bogoslav Šulek”, Slavonski Brod – ŠSD “Sporting”,
  3. OŠ “Ivan Filipović”, Slavonski Brod – ŠSD “Ivan Filipović”,
  4. OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod – ŠSD “Tadija”.

Najuspješnije su bile gimnastičarke ŠSD-a “Sporting” s osvojenih 307,6 bodova te će predstavljati našu Županiju na Završnici državnog prvenstva RH koje će se održati u veljači slijedeće godine.

POSTIGNUTE REZULTATE POGLEDAJTE OVDJE

 

 

Dokumenti