Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine A u košarci za dječake

Datum i vrijeme

23.01.2020. / 09:00

Mjesto

OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod

Sudionici

  • OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod
  • OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod
  • OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić”, Slavonski Brod

Rezultati

Ekipa A Ekipa B Rezultat
OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” OŠ “Antun Mihanović” 19:37
OŠ “Ivan Goran Kovačić” OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” 25:28
OŠ “Antun Mihanović” OŠ “Ivan Goran Kovačić” 54:25

Tablica

RB ŠSD UT POB POR + BOD
1 OŠ “Antun Mihanović” 2 2 0 91 44 4
2 OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” 2 1 1 47 62 3
3 OŠ “Ivan Goran Kovačić” 2 0 2 50 82 2
Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

Rezultati skupine B u košarci za dječake

Datum i vrijeme

24.01.2019. / 09:00

Mjesto

OŠ “DRAGUTIN TADIJANOVIĆ”, SLAVONSKI BROD

Sudionici

  • OŠ “Blaž Tadijanović”, Slavonski Brod
  • OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod
  • OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Rezultati

Ekipa A Ekipa B Rezultat
OŠ “Hugo Badalić” OŠ “Dragutin Tadijanović” 59:16
OŠ “Blaž Tadijanović” OŠ “Hugo Badalić” 14:48
OŠ “Dragutin Tadijanović” OŠ “Blaž Tadijanović” 5:34

Tablica

RB ŠSD UT POB POR + BOD
1 OŠ “Hugo Badalić” 2 2 0 107 30 4
2 OŠ “Blaž Tadijanović” 2 1 1 48 53 3
3 OŠ “Dragutin Tadijanović” 2 0 2 21 93 2
Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka dječaci – skupine

Kategorije
Osnovne škole Rukomet OŠ

2019-2020 OŠ Rukomet prijavljene ekipe

OŠ ” Viktor Car Emin “Donji Andrijevcidječaci 5-6,dječaci 7-8
OŠ Ivana Brlić MažuranićSlavonski Broddječaci 7-8
OŠ Ljudevita Gaja Nova GradiškaNova Gradiškadječaci 7-8
Osnovna škola Matija Antun Relković DavorDavordječaci 7-8
Osnovna škola Ivan Goran KovačićSlavonski Broddječaci 7-8, dječaci 5-6
OŠ Mato LovrakNova Gradiškadječaci 7-8
Đuro PilarSlavonski Broddječaci 7-8
“DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ”ORIOVACdječaci 7-8
OŠ Ivana Gorana KovačićaStaro Petrovo Selodječaci 7-8,dječaci 5-6
OŠ “Blaž Tadijanović”Slavonski Broddječaci 7-8, djevojčice 5-6,djevojčice 7-8
Osnovna škola Antun MihanovićNova Kapela,Batrinadjevojčice 7-8
OŠ Ivan MeštrovićVrpoljedjevojčice 7-8
Oš Hugo BadalićSlavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8
OŠ Vjekoslav KlaićGarčindjevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6
OŠ SIBINJSKIH ŽRTAVASIBINJdjevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice 5-6,dječaci 5-6
OŠ “Dragutin Tadijanović”Slavonski Broddječaci 7-8
OŠ “Matija Gubec”Cernikdječaci 5-6
Kategorije
Košarka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka prijavljene ekipe

OŠ “Blaž Tadijanović”Slavonski Broddječaci 7-8
OŠ Ivana Brlić MažuranićSlavonski Broddječaci 7-8
OŠ Ljudevita Gaja Nova GradiškaNova Gradiškadječaci 7-8
OŠ Bogoslav ŠulekSlavonski Broddjevojčice 5-6,dječaci 5-6
“DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ”ORIOVACdjevojčice 7-8
Oš Hugo BadalićSlavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6
OŠ “Antun Mihanović”Slavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice 5-6
Osnovna škola Ivan Goran KovačićSlavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice 5-6,dječaci 5-6
OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodSlavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice 5-6,dječaci 5-6
Kategorije
Odbojka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Odbojka prijavljene ekipe

OŠ Bogoslav ŠulekSlavonski Broddječaci 5-6,djevojčice 7-8
STJEPAN RADIĆOPRISAVCIdjevojčice 5-6
OŠ Ivana Brlić MažuranićSlavonski Broddjevojčice 7-8
OŠ Ljudevita Gaja Nova GradiškaNova Gradiškadjevojčice 7-8
OŠ “Antun Mihanović”Slavonski Broddjevojčice 7-8
OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodSlavonski Broddjevojčice 7-8
OŠ”Antun Matija Reljković”Brbrinadjevojčice 7-8
Osnovna škola Matija Antun Relković DavorDavordjevojčice 7-8
Oš Hugo BadalićSlavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6
Osnovna škola Ivan Goran KovačićSlavonski Broddjevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice 5-6
OŠ”MATIJA GUBEC”Cernikdjevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice 5-6,dječaci 5-6
OŠ Mato LovrakNova Gradiškadjevojčice 7-8,djevojčice 5-6
Vladimir NazorSlavonski Broddjevojčice 7-8,djevojčice 5-6
Đuro PilarSlavonski Broddjevojčice 7-8,djevojčice 5-6
Kategorije
Osnovne škole Plivanje OŠ

2019-2020 Plivanje županijsko rezultati OŠ

Kategorije
Kros OŠ Kros SŠ Osnovne škole Srednje škole

OŠ i SŠ Kros županijsko natjecanje – rezultati

Kategorije
Osnovne škole Srednje škole Stolni tenis OŠ Stolni tenis SŠ

OŠ i SŠ Stolni tenis županijsko natjecanje

Datum: 10.12.2019.

Vrijeme: 09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati)

Mjesto: OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran

Autobus broj 1:

Škola/Relacija Vrijeme polaska Broj osoba
OŠ Okučani, Okučani (polazište) 07:30 sati 5
Industrijsko obrtnička škola, Nova Gradiška (na glavnoj cesti ispod OŠ Ljudevita Gaja)   5
Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška   5
OŠ Mato Lovrak, Nova Gradiška   9
OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo   5
OŠ “Matija Antun Relković”, Davor (učenici čekaju u Starom Petrovom Selu)   5
OŠ Sibinjskih žrtava, Sibinj   9
OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod (odredište)   —–
  Ukupno: 43

Autobus br. 2

Škola/Relacija Vrijeme polaska Broj osoba
OŠ Ivana Filipovića, Velika Kopanica (polazište) 08:00 sati 9
OŠ Ivan Meštrović, Vrpolje   5
OŠ ” Viktor Car Emin ” Donji Andrijevci   5
OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod (odredište)   —–
  Ukupno: 19
Kategorije
Osnovne škole Šah OŠ

2019-2020 Šah županijsko rezultati