Kategorije
2019/2020 Košarka OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ

Rezultati skupine A u košarci za dječake

Rezultati natjecanja u skupinama u košarci za dječake.

Kategorije
2019/2020 Košarka OŠ Osnovne škole Rezultati OŠ

Rezultati skupine B u košarci za dječake

Rezultati natjecanja u skupinama u košarci za dječake.

Kategorije
2019/2020 Košarka OŠ Obavijesti OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka dječaci – skupine

Kategorije
2019/2020 Obavijesti OŠ Osnovne škole Rukomet OŠ

2019-2020 OŠ Rukomet prijavljene ekipe

OŠ ” Viktor Car Emin “ Donji Andrijevci dječaci 5-6,dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 Osnovna škola Matija Antun Relković Davor Davor dječaci 7-8 Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod dječaci 7-8, dječaci 5-6 OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška dječaci 7-8 […]

Kategorije
2019/2020 Košarka OŠ Obavijesti OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka prijavljene ekipe

OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod djevojčice 5-6,dječaci 5-6 “DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ” ORIOVAC djevojčice 7-8 Oš Hugo Badalić Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice […]

Kategorije
2019/2020 Obavijesti OŠ Odbojka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Odbojka prijavljene ekipe

OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod dječaci 5-6,djevojčice 7-8 STJEPAN RADIĆ OPRISAVCI djevojčice 5-6 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška djevojčice 7-8 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ”Antun Matija Reljković” Brbrina djevojčice 7-8 Osnovna škola Matija […]

Kategorije
2019/2020 Osnovne škole Plivanje OŠ Rezultati OŠ

2019-2020 Plivanje županijsko rezultati OŠ

Kategorije
2019/2020 Kros OŠ Kros SŠ Osnovne škole Rezultati OŠ Rezultati SŠ Srednje škole

OŠ i SŠ Kros županijsko natjecanje – rezultati

Kategorije
2019/2020 Obavijesti OŠ Obavijesti SŠ Osnovne škole Srednje škole Stolni tenis OŠ Stolni tenis SŠ

OŠ i SŠ Stolni tenis županijsko natjecanje

Datum: 10.12.2019. Vrijeme: 09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati) Mjesto: OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod Prijevoz: organiziran Autobus broj 1: Škola/Relacija Vrijeme polaska Broj osoba OŠ Okučani, Okučani (polazište) 07:30 sati 5 Industrijsko obrtnička škola, Nova Gradiška (na glavnoj cesti ispod OŠ Ljudevita Gaja)   5 Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška   5 OŠ […]

Kategorije
2019/2020 Osnovne škole Rezultati OŠ Šah OŠ

2019-2020 Šah županijsko rezultati