2018-2019 Odbojka djevojčice – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Antun Matija Reljković” – Bebrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
Sustav natjecanja
Tri prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Autobus br. 1
08:00 sati Davor – NG (OŠ Mato Lovrak) – NG (Ljudevita Gaja) – Cernik
Autobus br. 2
08:00 sati Bebrina – Slavonski Brod, nas. Kolonija

Skupina A

Sudionici
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
Datum/Vrijeme/Mjesto
13.02.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Gubec”, Cernik

Skupina B

Sudionici
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Matija Reljković” – Bebrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
13.02.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:15 sati)/OŠ “Đuro PIlar”, Slavonski Brod (nas. Kolonija)

Skupina C

Sudionici
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
13.02.2019./09:30 sati (sastanak u 09:15 sati) / OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod

ODBOJKA DJEČACI 5-6 ŽUPANIJSKO NATJECANJE

PRIJAVLJENE EKIPE:

  1. OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
  2. OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
  3. OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod, Podvinje
  4. OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

Datum: 11.05.2018.

Vrijeme: 09:30 sati

Mjesto: OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod, Jelas

 

Prijevoz: organiziran

Polazak autobusa u 07:45 sati iz Vrpolja →Podvinje →OŠ IGK, SB →Jelas

 

Odbojkašice OŠ “Ivan Goran Kovačić” prve na županijskom natjecanju

Na nedavno održanom županijskom natjecanju u odbojci za djevojčice 6.-ih razreda i mlađe prvo mjesto osvojile su odbojkašice OŠ “Ivan Goran Kovačić” iz Slavonskog Broda.

 

Donosimo pregled razultata natjecanja održanog 28. ožujka, u Područnoj školi Jelas Osnovne škole “Hugo Badalić”, Slavonski Brod.

 

Sudionici:

  1. OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
  2. OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
  3. OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
  4. OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
  5. OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
  6. OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod

 

Skupina A

OŠ “Hugo Badalić” : OŠ “Dragutin Tadijanović”     2:0

OŠ “Vladimir Nazor” : OŠ “Hugo Badalić”     0:2

OŠ “Dragutin Tadijanović” : OŠ “Vladimir Nazor”     0:2

Skupina B

OŠ “Antun Mihanović”  : OŠ “Đuro Pilar”     0:2

OŠ “Ivan Goran Kovačić” : OŠ “Antun Mihanović”     2:0

OŠ “Đuro Pilar” : OŠ “Ivan Goran Kovačić”     0:2

Za 3. mjesto

A2-B2    OŠ “Vladimir Nazor” : OŠ “Đuro Pilar”     0:2

Za 1. mjesto

A1-B1     OŠ “Hugo Badalić” : OŠ “Ivan Goran Kovačić”     0:2

Odbojka djevojčice – županijsko natjecanje – 6. razredi i mlađi – 1. mjesto OŠ “Ivan Goran Kovačić”

Odbojka djevojčice – županijsko natjecanje – 6. razredi i mlađi