5/6 Futsal dječaci – natjecanja u skupinama

Sustav natjecanja: pobjednici iz 8 skupina će sudjelovati u II. krugu natjecanja.
Liječnički pregled: obvezan
Skupina A
Sudionici:
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./13:15 sati (sastanak u 13:00 sati)/ OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod
Skupina B
Sudionici:
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod…nas. Kolonija
Skupina C
Sudionici:
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:15 sati iz Garčina za Podvinje prema Jelasu.
Skupina D
Sudionici:
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 iz Gundinaca za Vrpolje, Kopanicu i Andrijevce.
Skupina E
Sudionici:
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

Datum/Vrijeme/Mjesto
07.03.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 sati iz Okučana za Cernik,
Skupina F
Sudionici:
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Ante Starčevića – Rešetari

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo

Prijevoz: organiziran
Skupina G
Sudionici:
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
OŠ “Markovac” – Vrbova

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina

Prijevoz: organiziran
Skupina H
Sudionici:
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac

Datum/Vrijeme/Mjesto
???

Prijevoz: organiziran

Rezultati – futsal dječaci – II. krug

Skupina A

Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ Okučani, Okučani
Sudionici
OŠ Ljudevit Gaj – Lužani
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ Antun Mihanović – Nova Kapela, Batrina
OŠ Okučani – Okučani
Rezultati
OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Okučani 0:2
OŠ Antun Mihanović : OŠ Ljudevita Gaja NG 3:2
OŠ Okučani : OŠ Ljudevit Gaja NG 0:4
OŠ Ljudevit Gaj : OŠ Antun Mihanović 1:1
OŠ Antun Mihanović : OŠ Okučani 1:1
OŠ Ljudevita Gaja NG : OŠ Ljudevit Gaj 5:1
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 OŠ Ljudevita Gaja NG 3 2 0 1 11:4 6
2 OŠ Antun Mihanović 3 1 2 0 5:4 5
3 OŠ Okučani 3 1 1 1 3:5 4
4 OŠ Ljudevit Gaj 3 0 1 2 2:8 1

Skupina B

Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci
Sudionici
OŠ Ivana Brlić Mažuranić – Slavonski Brod
OŠ Vladimir Nazor – Slavonski Brod
OŠ Ivan Meštrović – Vrpolje
OŠ Viktor Car Emin – Donji Andrijevci
Rezultati
OŠ Ivan Meštrović : OŠ Ivan Brlić Mažuranić 1:3
OŠ Viktor Car Emin : OŠ Vladimir Nazor 1:1
OŠ Ivana Brlić Mažuranić : OŠ Vladimir Nazor 4:3
OŠ Ivan Meštrović : OŠ Viktor Car Emin 1:0
OŠ Viktor Car Emin : OŠ Ivana Brlić Mažuranić 0:1
OŠ Ljudevita Gaja NG : OŠ Ivan Meštrović 4:3
Tablica
# ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol-razlika Bodovi
1 OŠ Ivana Brlić Mažuranić 3 3 0 0 8:4 9
2 OŠ Vladimir Nazor 3 1 1 1 8:7 4
3 OŠ Ivan Meštrović 3 1 0 2 4:7 3
4 OŠ Viktor Car Emin 3 0 1 2 1:3 1

7/8 Futsal djevojčice – županijsko natjecanje

Sudionici
OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica
OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
Sustav natjecanja
Kup natjecanje (izvlačenje parova na natjecanju)
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
(08:30) OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica – OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod – OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod – OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
Datum/Vrijeme/Mjesto
04.02.2019./10:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

2018-2019 Futsal dječaci – II. krug natjecanja

Sudionici
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” ‑ Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” ‑ Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja ‑ Nova Gradiška
OŠ Okučani ‑ Okučani
OŠ “Antun Mihanović” ‑ Nova Kapela, Batrina
OŠ “Ljudevit Gaj” ‑ Lužani
OŠ “Ivan Meštrović” ‑ Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” ‑ Donji Andrijevci
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Autobus br. 1
(08:00 sati) OŠ “Ljudevvit Gaj”, Lužani – OŠ “Antun Mihanović”, Nova Kapela, Batrina – OŠ Ljudevita Gaja, Nova Gradiška – OŠ Okučani, Okučani
Autobus br. 2
(08:00 sati) OŠ “Ivana Brlić Mažuranić”, Slavonski Brod – OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod – OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci………………….Odlazak po školu iz Vrpolja

Skupina A

Sudionici
OŠ Ljudevita Gaja ‑ Nova Gradiška
OŠ Okučani ‑ Okučani
OŠ “Antun Mihanović” ‑ Nova Kapela, Batrina
OŠ “Ljudevit Gaj” ‑ Lužani
Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ Okučani, Okučani

Skupina B

Sudionici
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” ‑ Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” ‑ Slavonski Brod
OŠ “Ivan Meštrović” ‑ Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” ‑ Donji Andrijevci
Datum/Vrijeme/Mjesto
31.01.2019./09:30 sati/OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci

Rezultati kvalifikacija u futsalu za djevojčice

Dovršena su natjecanja u skupinama za djevojčice osnovnih škola u kategoriji 8. razredi i mlađi.

Poznate su četiri ekipe koje će sudjelovati u finalu županijskog natjecanja koje će se održati početkom drugog polugodišta:

  1. OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod
  2. OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica
  3. OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod
  4. OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

FUTSAL – DJEVOJČICE – REZULTATI – SKUPINE