Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

SŠ Odbojka djevojke – rezultati skupine A

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

SŠ Odbojka djevojke – rezultati skupine B

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2019-2020 SŠ Odbojka prijavljene ekipe

ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLANOVA GRADIŠKAdjevojke
Klasična gimnazijaSlavonski Broddjevojke
Obrtnička škola Slavonski BrodSlavonski Broddjevojke
S.Š.Matije Antuna ReljkovićaSlavonski Broddjevojke
Tehnička školaSlavonski Brodmladići
Gimnazija Matija MesićSlavonski Brodmladići,djevojke
Gimnazija Nova GradiškaNova Gradiškamladići,djevojke
Srednja medicinska školaSlavonski Brodmladići,djevojke
Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojkašice Gimnazije “Matija Mesić” sudjelovat će na Državnom natjecanju

Županijsko natjecanje

Sudionici

  • Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
  • Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
  • Klasična gimnazija – Slavonski Brod
  • Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Mladići “Tehničara” osvojili prvo mjesto

ŽUPANIJSKO NATJECANJE – ODBOJKA MLADIĆI

Sudionici:

  • Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
  • Tehnička škola – Slavonski Brod
  • Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
  • Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojka mladići – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A

Sudionici
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Rezultati

Gimnazija “Matija Mesić” Gimnazija Nova Gradiška 2:0
Ekonomsko-birotehnička škola Gimnazija Nova Gradiška 0:2
Gimnazija “Matija Mesić” Ekonomsko-birotehnička škola 2:1

Tablica

ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
Gimnazija “Matija Mesić” 2204:14
Gimnazija Nova Gradiška 2112:22
Ekonomsko-birotehnička škola2021:40

Skupina B

Sudionici
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati

Industrijsko-obrtnička škola Srednja medicinska škola 0:2
Srednja medicinska škola Tehnička škola 0:2
Tehnička škola Industrijsko-obrtnička škola 2:0

Tablica

ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
Tehnička škola 2204:04
Srednja medicinska škola 2112:22
Industrijsko-obrtnička škola 2020:40
Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Odbojka djevojke – rezultati natjecanja u skupinama


Skupina A

Sudionici
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Klasična gimnazija – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./10:00 sati/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Rezultati

Gimnazija “Matija Mesić”:Ekonomsko-birotehnička škola 2:0
Klasična gimnazija :Elektrotehnička i ekonomska škola 2:0
Ekonomsko-birotehnička škola :Elektrotehnička i ekonomska škola 2:1
Gimnazija “Matija Mesić” :Klasična gimnazija 2:1
Klasična gimnazija :Ekonomsko-birotehnička škola 2:0
Elektrotehnička i ekonomska škola :Gimnazija “Matija Mesić” 0:2

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
1Gimnazija “Matija Mesić”3306:16
2Klasična gimnazija3215:24
3Ekonomsko-birotehnička škola3122:52
4Elektrotehnička i ekonomska škola3031:60

Skupina B

Sudionici
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod

Rezultati

Tehnička škola:Gimnazija NG0:2
Srednja medicinska škola:SŠ Matije Antuna Reljkovića2:0
Gimnazija NG:SŠ Matije Antuna Reljkovića2:0
Tehnička škola:Srednja medicinska škola0:2
Srednja medicinska škola:Gimnazija NG1:2
SŠ Matije Antuna Reljkovića:Tehnička škola2:0

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedePoraziSet-razlikaBodovi
1Gimnazija NG3306:16
2Srednja medicinska škola3215:24
3SŠ Matije Antuna Reljkovića3122:42
4Tehnička škola3030:60
Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2018-2019 Odbojka mladići – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred IOŠ-a/Gimnazija Nova Gradiška/Tehnička škola, Slavonski Brod/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina A

Sudionici
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:15 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod
Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

2018-2019 Odbojka djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred ETEŠ-a/Gimnazija Nova Gradiška/Tehnička škola, Slavonski Brod/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina A

Sudionici
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Klasična gimnazija – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod

Kategorije
Odbojka SŠ Srednje škole

Rezultati županijskog natjecanja u odbojci za mladiće

Sudionici:

  1. Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
  2. Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
  3. Tehnička škola – Slavonski Brod
  4. Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

 

Datum: 27.03.2018.

Mjesto: Tehnička škola – Slavonski Brod

 

Rezultati:

 

Polufinale:
Srednja medicinska škola : Gimnazija Nova Gradiška     2:0
Tehnička škola     :     Elektrotehnička i ekonomska škola     2:0

Za 3. mjesto

Gimnazija Nova Gradiška     :     Elektrotehnička i ekonomska škola     0:2

Za 1. mjesto

Tehnička škola     :     Srednja medicinska škola     1:2