2019-2020 Futsal mladići prijavljene ekipe

SŠ Prijavljene ekipe Škola Mjesto Klasična gimnazija Slavonski Brod Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Industrijsko – obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod Srednja medicinska škola Slavonski Brod S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod Industrijsko obrtnička škola Nova Gradiška ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA …
Nastavite čitati 2019-2020 Futsal mladići prijavljene ekipe

2019-2020 SŠ Odbojka prijavljene ekipe

ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA djevojke Klasična gimnazija Slavonski Brod djevojke Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod djevojke S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod djevojke Tehnička škola Slavonski Brod mladići Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod mladići,djevojke Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška mladići,djevojke Srednja medicinska škola Slavonski Brod mladići,djevojke

OŠ i SŠ Stolni tenis županijsko natjecanje

Datum: 10.12.2019. Vrijeme: 09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati) Mjesto: OŠ “Vladimir Nazor”, Slavonski Brod Prijevoz: organiziran Autobus broj 1: Škola/Relacija Vrijeme polaska Broj osoba OŠ Okučani, Okučani (polazište) 07:30 sati 5 Industrijsko obrtnička škola, Nova Gradiška (na glavnoj cesti ispod OŠ Ljudevita Gaja)   5 Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška   5 OŠ …
Nastavite čitati OŠ i SŠ Stolni tenis županijsko natjecanje

Rukomet SŠ prijavljene ekipe

DJEVOJKE Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod MLADIĆI ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Srednja medicinska škola Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod

Košarka SŠ prijavljene ekipe

DJEVOJKE Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod Klasična gimnazija Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod MLADIĆI Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Klasična gimnazija Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod

Stolni tenis – izvadak iz Propisnika

7.8 STOLNI TENIS Članak 1. Natjecanje se održava po ovim pravilima i po pravilima Hrvatskog stolnoteniskog saveza. Članak 2. DP će održat će se u ekipnoj konkurenciji dječaka i djevojčica, odnosno mladića i djevojaka. Članak 3. 1)Ekipu čine tri natjecatelja koji počinju utakmicu, rezervni član i mentor/voditelj ekipe. 24 2)Rezervni član ekipe može u drugom …
Nastavite čitati Stolni tenis – izvadak iz Propisnika

Plivanje izvadak iz Propisnika

7.7 PLIVANJE Članak 1. Natjecanje dječaka i djevojčica se održava po ovim pravilima i pravilima Hrvatskog plivačkog saveza. Članak 2. 1)Ekipu čine najviše osam natjecatelja i jedan rezervni u kategoriji dječaka, odnosno djevojčica i mentor/voditelj. 2)Ekipa ŠSD-a smije nastupiti ukoliko prijavi minimalno četiri natjecatelja, ali mora nastupati u svim disciplinama koje propisuje ovaj Propisnik za …
Nastavite čitati Plivanje izvadak iz Propisnika

2019-2020 Plivanje prijavljene ekipe

djevojčice Oš Hugo Badalić Slavonski Brod OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod dječaci OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod OŠ Hugo Badalić Slavonski Brod OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod mladići i djevojke Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod Klasična gimnazija Slavonski Brod Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod