otkazuje se !!! 2019-2020 Futsal djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe

  1. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA,SLAVONSKI BROD
  2. ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA
  3. INDUSTRIJSKO OBRTNIČKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA
  4. KLASIČNA GIMNAZIJA,SLAVONSKI BROD
  5. SŠ MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA, SLAVONSKI BROD
  6. SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD
  7. TEHNIČKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD

Sustav natjecanja

  • Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.

Nastavi čitati “otkazuje se !!! 2019-2020 Futsal djevojke – natjecanja u skupinama”

2019-2020 Propisnik i vremenik natjecanja

Dokumenti

2018-2019 Futsal djevojke – županijsko natjecanje

Sudionici
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Sustav natjecanja
Dvije skupine. Drugoplasirani igraju za 3. mjesto, a prvoplasirani za 1. mjesto
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred ETEŠ-a NG/Tehnička škola, Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
14.02.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:15 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod

2018-2019 Odbojka mladići – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred IOŠ-a/Gimnazija Nova Gradiška/Tehnička škola, Slavonski Brod/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina A

Sudionici
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
05.02.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:15 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod

2018-2019 Badminton – županijsko natjecanje

Datum/Vrijeme/Mjesto
20.02.2019./10:00 sati/OŠ Okučani, Okučani
Prijavljene ekipe:  
DJEČACI DJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod-odustajanje
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo 2 OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci 1 OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ Okučani – Okučani 4 OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod3 OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod
MLADIĆI DJEVOJKE
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod  
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška  
Liječnički pregled
Obvezan
Prijevoz
(08:00) Vrpolje – Donji Andrijevci – Slavonski Brod (kod Kauflanda) – Staro Petrovo Selo – Nova Gradiška (Gimnazija NG) – Nova Gradiška (ETEŠ) – Okučani

2018-2019 Odbojka djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Prijevoz za škole iz Nove Gradiške:
Polazak u 08:00 ispred ETEŠ-a/Gimnazija Nova Gradiška/Tehnička škola, Slavonski Brod/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina A

Sudionici
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Klasična gimnazija – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)/Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Datum/Vrijeme/Mjesto
30.01.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati)/Tehnička škola, Slavonski Brod

Futsal mladići – županijsko natjecanje


Datum:                24.01.2019.

Vrijeme:              10:30 sati (sastanak voditelja u 10:15 sati)

Mjesto:               Sportska dvorana „Vijuš“, Slavonski Brod


Sudionici:

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod


Prijevoz: organiziran

Polazak autobusa u 09:00 ispred ETEŠ-a.


Raspored prijevoza za županijsko natjecanje u krosu

Raspored prijevoza za županijsko natjecanje u krosu – Školska godina 2018/2019.

Datum: 18.10.2018. godine

Vrijeme: 12:00 sati

Sastanak voditelja: 11:30 sati

Mjesto: Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

 

Autobus br.1

Polazak u 09:45 sati iz Okučana

Relacija: Okučani, Nova Gradiška, Adžamovci, Sibinj, Slavonski Brod

OŠ Okučani – Okučani M i Ž (7-8) 10
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška M i Ž 10
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška M i Ž 9
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci M i Ž (7-8) M (5-6) 13
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj Ž (7-8 i 5-6) 9
Ukupno 51

 

Autobus br.2

Polazak u 10: 00 iz Cernika

Relacija: Cernik, Nova Gradiška, Slavonski Brod

OŠ “Matija Gubec” – Cernik M (7-8) i M i Ž (5-6) 13
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 18
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 18
Ukupno 49

 

Autobus br.3

Polazak u 09:45 sati iz Davora

Relacija: Davor, Rešetari, Staro Petrovo Selo

OŠ “Matija Antun Relković” – Davor M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
OŠ Ante Starčevića – Rešetari M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
Ukupno 51

 

Autobus br.4

Polazak u 10:15 sati iz Lužana

Relacija: Lužani, Oriovac, Podvinje

OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
Ukupno 51

 

Autobus br.5

Polazak u 09:45 sati iz Kruševice

Relacija: Kruševica, Sikirevci, Donji Andrijevci, Garčin, Slavonski Brod

OŠ “Josip Kozarac” – Slavonski Šamac, Kruševica M i Ž (7-8) 9
OŠ Sikirevci – Sikirevci M (7 i 8) 4
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci M i Ž (7-8) i Ž (5-6) 13
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin M i Ž (7-8) i M i Ž (5-6) 17
Ukupno 43