2019-2020 Propisnik i vremenik natjecanja

Dokumenti

5/6 Futsal dječaci – natjecanja u skupinama

Sustav natjecanja: pobjednici iz 8 skupina će sudjelovati u II. krugu natjecanja.
Liječnički pregled: obvezan
Skupina A
Sudionici:
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./13:15 sati (sastanak u 13:00 sati)/ OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod
Skupina B
Sudionici:
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod…nas. Kolonija
Skupina C
Sudionici:
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:15 sati iz Garčina za Podvinje prema Jelasu.
Skupina D
Sudionici:
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 iz Gundinaca za Vrpolje, Kopanicu i Andrijevce.
Skupina E
Sudionici:
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

Datum/Vrijeme/Mjesto
07.03.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 sati iz Okučana za Cernik,
Skupina F
Sudionici:
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Ante Starčevića – Rešetari

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo

Prijevoz: organiziran
Skupina G
Sudionici:
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
OŠ “Markovac” – Vrbova

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina

Prijevoz: organiziran
Skupina H
Sudionici:
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac

Datum/Vrijeme/Mjesto
???

Prijevoz: organiziran

2018-2019 Odbojka djevojčice – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Antun Matija Reljković” – Bebrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
Sustav natjecanja
Tri prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Autobus br. 1
08:00 sati Davor – NG (OŠ Mato Lovrak) – NG (Ljudevita Gaja) – Cernik
Autobus br. 2
08:00 sati Bebrina – Slavonski Brod, nas. Kolonija

Skupina A

Sudionici
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
Datum/Vrijeme/Mjesto
13.02.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Gubec”, Cernik

Skupina B

Sudionici
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Matija Reljković” – Bebrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
13.02.2019./09:30 sati (sastanak voditelja u 09:15 sati)/OŠ “Đuro PIlar”, Slavonski Brod (nas. Kolonija)

Skupina C

Sudionici
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
13.02.2019./09:30 sati (sastanak u 09:15 sati) / OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod

2018-2019 Košarka dječaci – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
Sustav natjecanja
Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
Autobus br. 1:
(10:30 sati) OŠ Ljudevita Gaja NG – OŠ Mato Lovrak NG – OŠ “Hugo Badalić” SB – OŠ Dragutin Tadijanović SB
Autobus br. 2
(11:00 sati) OŠ Ivan Meštrović, Vrpolje – OŠ Blaž Tadijanović, Podvinje – OŠ Dragutin Tadijanović SB – OŠ Hugo Badalić, SB

Skupina A

Sudionici
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
06.02.2019./12:00 sati (sastanak voditelja u 11:45 sati/OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Skupina B

Sudionici
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
Datum/Vrijeme/Mjesto
06.02.2019./12:15 sati (sastanak voditelja u 12:00 sati/OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod

2018-2019 Badminton – županijsko natjecanje

Datum/Vrijeme/Mjesto
20.02.2019./10:00 sati/OŠ Okučani, Okučani
Prijavljene ekipe:  
DJEČACI DJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod-odustajanje
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo 2 OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci 1 OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ Okučani – Okučani 4 OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod3 OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod
MLADIĆI DJEVOJKE
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod  
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška  
Liječnički pregled
Obvezan
Prijevoz
(08:00) Vrpolje – Donji Andrijevci – Slavonski Brod (kod Kauflanda) – Staro Petrovo Selo – Nova Gradiška (Gimnazija NG) – Nova Gradiška (ETEŠ) – Okučani

7/8 Futsal djevojčice – županijsko natjecanje

Sudionici
OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica
OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
Sustav natjecanja
Kup natjecanje (izvlačenje parova na natjecanju)
Liječnički pregled
obvezan
Prijevoz
(08:30) OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica – OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod – OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod – OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
Datum/Vrijeme/Mjesto
04.02.2019./10:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo