Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za djevojke

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine A u futsalu za djevojke

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine C u futsalu za mladiće

FUTSAL MLADIĆI

SKUPINA C

MJESTO NATJECANJA: SD „Vijuš“, Slavonski Brod
DATUM NATJECANJA: 17.01.2020.
VODITELJ NATJECANJA: Zvonimir Majić, prof.

SUDIONICI/REDNI BROJEVI EKIPA:

1. Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod
2. Srednja medicinska škola, Slavonski Brod
3. Industrijsko-obrtnička škola, Slavonski Brod
4. Klasična gimnazija, Slavonski Brod

REZULTATI

1-4 Ekonomsko-birotehnička škola Klasična gimnazija 1:1
2-3 Srednja medicinska škola Industrijsko-obrtnička škola 3:2
4-3 Klasična gimnazija Industrijsko-obrtnička škola 1:2
1-2 Ekonomsko-birotehnička škola Srednja medicinska škola 1:1
2-4 Srednja medicinska škola Klasična gimnazija 2:0
3-1 Industrijsko-obrtnička škola Ekonomsko-birotehnička škola 5:1

TABLICA

# Škola Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol- razlika Bodovi
1 Srednja medicinska škola 3 2 1 0 6:3 7
2 Industrijsko-obrtnička škola 3 2 0 1 9:5 6
3 Ekonomsko-birotehnička škola 3 0 2 1 3:7 2
4 Klasična gimnazija 3 0 1 2 2:5 1
Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za mladiće

FUTSAL MLADIĆI

SKUPINA B

MJESTO NATJECANJA: Tehnička škola, Slavonski Brod
DATUM NATJECANJA: 16.01.2020.
VODITELJ NATJECANJA: Ivan Bilić, prof.

SUDIONICI/REDNI BROJEVI EKIPA:

1. Gimnazija „Matija Mesić“, Slavonski Brod
2. Tehnička škola, Slavonski Brod
3. Obrtnička škola, Slavonski Brod
4. SMŠ Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod

REZULTATI

1-4 Gimnazija „Matija Mesić“ SMŠ Matije Antuna Reljkovića 4:3
2-3 Tehnička škola Obrtnička škola 3:0
4-3 SMŠ Matije Antuna Reljkovića Obrtnička škola 0:0
1-2 Gimnazija „Matija Mesić“ Tehnička škola 0:1
2-4 Tehnička škola SMŠ Matije Antuna Reljkovića 2:3
3-1 Obrtnička škola Gimnazija „Matija Mesić“ 0:4

TABLICA

# Škola Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol- razlika Bodovi
1 Tehnička škola 3 2 0 1 6:3 6
2 Gimnazija „Matija Mesić“ 3 2 0 1 8:4 6
3 SMŠ Matije Antuna Reljkovića 3 1 1 1 6:6 4
4 Obrtnička škola 3 0 1 2 0:7 1
Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići skupine B i C

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići prijavljene ekipe

SŠ Prijavljene ekipe

ŠkolaMjesto
Klasična gimnazija Slavonski Brod
Obrtnička škola Slavonski BrodSlavonski Brod
Industrijsko – obrtnička škola Slavonski BrodSlavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška
Gimnazija Matija MesićSlavonski Brod
Tehnička školaSlavonski Brod
Srednja medicinska školaSlavonski Brod
S.Š.Matije Antuna ReljkovićaSlavonski Brod
Industrijsko obrtnička školaNova Gradiška
ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA
Ekonomsko-birotehnička školaSlavonski Brod
Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Otkazano!!! Futsal djevojke – skupine

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

otkazuje se !!! 2019-2020 Futsal djevojke – natjecanja u skupinama

Prijavljene ekipe

  1. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA,SLAVONSKI BROD
  2. ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA
  3. INDUSTRIJSKO OBRTNIČKA ŠKOLA, NOVA GRADIŠKA
  4. KLASIČNA GIMNAZIJA,SLAVONSKI BROD
  5. SŠ MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA, SLAVONSKI BROD
  6. SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD
  7. TEHNIČKA ŠKOLA, SLAVONSKI BROD

Sustav natjecanja

  • Dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine sudjelovat će u županijskoj završnici.
Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Futsal mladići – rezultati skupine A

 

Sudionici

Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška
Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška
Guimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška

 

Datum/Vrijeme/Mjesto

04.10.2019. 09:00 sati Elektrotehnička i ekonomska škola, Nova Gradiška

 

REZULTATI

Elektrotehnička i ekonomska škola  –  Gimnazija 4 : 3
Industrijsko obrtnička škola  –  Gimnazija 5 : 3
Elektrotehnička i ekonomska škola  – Industrijsko obrtnička škola 9 : 0

 

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
Elektrotehnička i ekonomska škola 2 2 0 0 13 3 10 6
Industrijsko-obrtnička škola 2 1 0 1 5 12 -7 3
Gimnazija Nova Gradiška 2 0 0 2 6 9 -3 0

 

 

Kategorije
Futsal SŠ Srednje škole

Djevojke ŠSD-a Zrno idu na Državno u futsalu

Sudionici
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod
Tehnička škola – Slavonski Brod
Datum/Vrijeme/Mjesto
14.02.2019./09:30 sati/Tehnička škola, Slavonski Brod
Rezultati
Polufinale
Tehnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola 3:3 (6m 5:6)
SŠ Matije Antuna Reljkovića : Ekonomsko-birotehnička škola 3:2
3. mjesto
Tehnička škola : Ekonomsko-birotehnička škola 4:1
1. mjesto
SŠ Matije Antuna Reljkovića : Elektrotehnička i ekonomska škola 4:1