Kategorije
2019/2020 Futsal SŠ Rezultati SŠ Srednje škole

Rezultati skupine B u futsalu za mladiće

Rezultati natjecanja u skupinama u futsalu za mladiće.

Kategorije
2019/2020 Košarka OŠ Obavijesti OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka dječaci – skupine

Kategorije
2019/2020 Futsal SŠ Obavijesti SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići skupine B i C

Kategorije
2019/2020 Futsal SŠ Obavijesti SŠ Srednje škole

2019-2020 Futsal mladići prijavljene ekipe

SŠ Prijavljene ekipe Škola Mjesto Klasična gimnazija Slavonski Brod Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Industrijsko – obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Tehnička škola Slavonski Brod Srednja medicinska škola Slavonski Brod S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod Industrijsko obrtnička škola Nova Gradiška ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA […]

Kategorije
2019/2020 Obavijesti SŠ Odbojka SŠ Srednje škole

2019-2020 SŠ Odbojka prijavljene ekipe

ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA djevojke Klasična gimnazija Slavonski Brod djevojke Obrtnička škola Slavonski Brod Slavonski Brod djevojke S.Š.Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod djevojke Tehnička škola Slavonski Brod mladići Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod mladići,djevojke Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška mladići,djevojke Srednja medicinska škola Slavonski Brod mladići,djevojke

Kategorije
2019/2020 Obavijesti OŠ Osnovne škole Rukomet OŠ

2019-2020 OŠ Rukomet prijavljene ekipe

OŠ ” Viktor Car Emin “ Donji Andrijevci dječaci 5-6,dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 Osnovna škola Matija Antun Relković Davor Davor dječaci 7-8 Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod dječaci 7-8, dječaci 5-6 OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška dječaci 7-8 […]

Kategorije
2019/2020 Košarka OŠ Obavijesti OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Košarka prijavljene ekipe

OŠ “Blaž Tadijanović” Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod dječaci 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška dječaci 7-8 OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod djevojčice 5-6,dječaci 5-6 “DR. STJEPAN ILIJAŠEVIĆ” ORIOVAC djevojčice 7-8 Oš Hugo Badalić Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,dječaci 5-6 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8,dječaci 7-8,djevojčice […]

Kategorije
2019/2020 Obavijesti OŠ Odbojka OŠ Osnovne škole

2019-2020 OŠ Odbojka prijavljene ekipe

OŠ Bogoslav Šulek Slavonski Brod dječaci 5-6,djevojčice 7-8 STJEPAN RADIĆ OPRISAVCI djevojčice 5-6 OŠ Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Nova Gradiška djevojčice 7-8 OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod Slavonski Brod djevojčice 7-8 OŠ”Antun Matija Reljković” Brbrina djevojčice 7-8 Osnovna škola Matija […]

Kategorije
2019/2020 Rezultati SŠ Srednje škole Stolni tenis SŠ

2019-2020 Stolni tenis županijsko rezultati

Kategorije
2019/2020 Plivanje SŠ Rezultati SŠ Srednje škole

2019-2020 Plivanje SŠ županijsko rezultati