Rezultati županijskog natjecanja u badmintonu

Datum/Vrijeme/Mjesto

20.02.2019./10:00 sati/OŠ Okučani, Okučani

Sudionici

DJEČACIDJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo SeloOŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji AndrijevciOŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ Okučani – OkučaniOŠ Okučani – Okučani
OŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski BrodOŠ Dragutin Tadijanović – Slavonski Brod
MLADIĆIDJEVOJKE
Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski BrodElektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova GradiškaSrednja medicinska škola – Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola – Nova GradiškaGimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška
Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

DJEČACI

Rezultati:

OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Hugo Badalić0:3
OŠ Viktor Car EminOŠ Okučani0:3
OŠ OkučaniOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ Hugo BadalićOŠ Ivana Gorana Kovačića1:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Okučani0:3
OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Viktor Car Emin0:3
OŠ Viktor Car EminOŠ Ivana Gorana Kovačića0:3
OŠ OkučaniOŠ Hugo Badalić3:0
OŠ Hugo BadalićOŠ Viktor Car Emin3:0
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Dragutin Tadijanović3:0

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
OŠ Okučani440120128
OŠ Ivana Gorana Kovačića4319457
OŠ Hugo Badalić4227616
OŠ Viktor Car Emin41339-65
OŠ Dragutin Tadijanović404012-124

DJEVOJČICE

Rezultati:

OŠ Viktor Car EminOŠ Okučani0:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ OkučaniOŠ Dragutin Tadijanović3:0
OŠ Viktor Car EminOŠ Ivana Gorana Kovačića0:3
OŠ Ivana Gorana KovačićaOŠ Okučani0:3
OŠ Dragutin TadijanovićOŠ Viktor Car Emin3:0

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
OŠ Okučani3309096
OŠ Ivana Gorana Kovačića3216335
OŠ Dragutin Tadijanović31236-34
OŠ Viktor Car Emin30309-93

MLADIĆI

Rezultati:

ETEŠ NGIOŠ SB3:0
SMŠ SBIOŠ NG1:3
IOŠ NGETEŠ NG3:2
IOŠ SBGNG NG0:3
GNG NGIOŠ NG3:2
ETEŠ NGSMŠ SB3:1
SMŠ SBGNG NG0:3
IOŠ NGIOŠ SB3:0
IOŠ SBSMŠ SB0:3
GNG NGETEŠ NG1:3

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
ETEŠ NG43111567
IOŠ NG43111657
GNG NG43110557
SMŠ SB41359-45
IOŠ SB404012-124

DJEVOJKE

Rezultati:

SMŠ SBGNG NG0:3
GNG NGETEŠ NG3:1
ETEŠ NGSMŠ SB0:3

Tablica:

ŠSDUtakmicePobjedePoraziGem +Gem –RazlikaBodovi
GNG NG2206154
SMŠ SB2113303
ETEŠ NG20216-52

5/6 Futsal dječaci – natjecanja u skupinama

Sustav natjecanja: pobjednici iz 8 skupina će sudjelovati u II. krugu natjecanja.
Liječnički pregled: obvezan
Skupina A
Sudionici:
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./13:15 sati (sastanak u 13:00 sati)/ OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod
Skupina B
Sudionici:
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod…nas. Kolonija
Skupina C
Sudionici:
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:15 sati iz Garčina za Podvinje prema Jelasu.
Skupina D
Sudionici:
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 iz Gundinaca za Vrpolje, Kopanicu i Andrijevce.
Skupina E
Sudionici:
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

Datum/Vrijeme/Mjesto
07.03.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 sati iz Okučana za Cernik,
Skupina F
Sudionici:
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Ante Starčevića – Rešetari

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo

Prijevoz: organiziran
Skupina G
Sudionici:
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
OŠ “Markovac” – Vrbova

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina

Prijevoz: organiziran
Skupina H
Sudionici:
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac

Datum/Vrijeme/Mjesto
???

Prijevoz: organiziran