Kategorije
2021-2022 Badminton Osnovne škole Srednje škole

Rezultati županijskog natjecanja u badmintonu

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića iz Starog Petrovog sela bila je domaćin županijskog natjecanja u badmintonu za osnovne i srednje škole.

Županijsko natjecanje u badmintonu je održano 11. studenoga 2021. godine u Starom Petrovom Selu u sportskoj dvorani osnovne škole.

U natjecanju za osnovne škole su nastupile četiri ekipe i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.

U obje kategorije najuspješnije je bilo Školsko sportsko društvo “Okučani” iz Okučana.

Mladići su odigrali jedan susret u kojemu je ŠSD “Elektrotehničar” iz Nove Gradiške bio uspješniji od ŠSD “Klasičara” iz Slavonskog Broda.

U konkurenciji djevojaka ekipa ŠSD-a “Gimnazijalac” iz Nove Gradiške je u oba susreta pobijedila protivnice te osvojila 1. mjesto.

Sve četiri prvoplasirane ekipe sudjelovat će na završnici Državnog prvenstva RH koja će se održati u Poreču od 23.-25.11.2021. godine.