Kategorije
2021-2022 Kros Osnovne škole Srednje škole

Rezultati županijskog natjecanja u krosu

27.10.2021. godine u krugu Ekonomsko-birotehničke škole u Slavonskom Brodu održano je županijsko natjecanje u krosu za osnovne i srednje škole Brodsko-posavske županije.

Na natjecanju je nastupilo ukupno 294 učenika i učenica iz osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije:

  • dječaci 7-8: 76
  • djevojčice 7-8: 57
  • dječaci 5-6: 68
  • djevojčice 5-6: 49
  • mladići: 28
  • djevojke: 16

Prvoplasirane ekipe u svakoj kategoriji sudjelovat će na Završnici Državnog prvenstva RH koja će se održati u Poreču 24. i 25.11. 2021. godine.

Donosimo pregled najuspješnijih školskih sportskih društava te prvoplasiranih natjecatelja s ostvarenim vremenima.

Prvoplasirane ekipe:

dječaci 7-8

  1. ŠSD MIHANOVIĆ 95-OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod 18 (2 – 5 – 58 – 11)
  2. ŠSD Podvinje-OŠ “Blaž Tadijanović”, Slavonski Brod 47 (10 – 39 – 22 – 15)
  3. ŠSD Vjekoslav Klaić-OŠ “Vjekoslav Klaić”, Garčin 48 (17 – 18 – 13 – 33)

djevojčice 7-8

  1. ŠSD MIHANOVIĆ 95-OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod 18 (21 – 4 – 6 – 8)
  2. ŠSD Bedem-OŠ “Mato Lovrak”, Nova Gradiška 46 (14 – 28 – 9 – 23)
  3. ŠSD Tadija-OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod 47 (19 – 27 – 30 – 1)

dječaci 5-6

  1. ŠSD MIHANOVIĆ 95-OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod 20 (2 – 17 – 1 – 43)
  2. ŠSD Plavi Sokol -OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod 36 (4 – 8 – 37 – 24)
  3. ŠSD Matija Antun Relković-OŠ “Matija Antun Relković”, Davor 38 (5 – 15 – 30 – 18)

djevojčice 5-6

  1. ŠSD Plavi Sokol -OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod 24 (5 – 10 – 9 – 20)
  2. ŠSD Goran -OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod 31 (23 – 13 – 1 – 17)
  3. ŠSD Tomislav-OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci 47 (27 – 8 – 12 – 34)

djevojke

  1. ŠSD Gimnazijalac-Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška 17 (4 – 7 – 8 – 6)
  2. ŠSD Klasičar-Klasična gimnazija, Slavonski Brod 18 (13 – 12 – 1 – 5)
  3. ŠSD Tehničar-Tehnička škola, Slavonski Brod 20 (2 – 3 – 16 – 15)

mladići

  1. ŠSD ZRNO-Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod 13 (8 – 1 – 13 – 4)
  2. ŠSD Klasičar-Klasična gimnazija, Slavonski Brod 31 (10 – 23 – 2 – 19)
  3. ŠSD S.M.Š.-Srednja medicinska škola, Slavonski Brod 34 (9 – 7 – 18 – 20)

Prvoplasirani natjecatelji:

dječaci 7-8

  • 3m30s – Antonio Lačen – ŠSD Plavi Sokol -OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

djevojčice 7-8

  • 3m35s – Lorena Šeremet – ŠSD Tadija-OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod

dječaci 5-6

  • 3m12s – Luka Rimarčuk – ŠSD MIHANOVIĆ 95-OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod

djevojčice 5-6

  • 2m49s – Lana Popić – ŠSD Goran -OŠ “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod

djevojke

  • 5m59s – Ana Lujić – ŠSD Klasičar-Klasična gimnazija, Slavonski Brod

mladići

  • 6m21s – Berislav Zmaić – ŠSD ZRNO-Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod

Rezultate svih školskih sportskih društava pogledajte u priloženim dokumentima.

Jedan odgovor na “Rezultati županijskog natjecanja u krosu”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *