Futsal dječaci skupine – rezultati

SKUPINA A

SUDIONICI

  1. OŠ Sikirevci                          Sikirevci
  2. OŠ „Viktor Car Emin“       Donji Andrijevci
  3. OŠ Augusta Šenoe             Gundinci
  4. OŠ „Josip Kozarac“           Slavonski Šamac

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 11.11.2019./09:00 SATI/ OŠ ” VIKTOR CAR EMIN “, DONJI ANDRIJEVCI

REZULTATI

OŠ Sikirevci OŠ „Viktor Car Emin“ 1:3
OŠ Augusta Šenoe OŠ „Josip Kozarac“ 9:0
OŠ „Viktor Car Emin“ OŠ „Josip Kozarac“ 10:0
OŠ Sikirevci OŠ Augusta Šenoe 3:8
OŠ Augusta Šenoe OŠ „Viktor Car Emin“ 1:4
OŠ „Josip Kozarac“ OŠ Sikirevci 2:3

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ “Viktor Car Emin” 3 3 0 0 17 2 15 9
OŠ Augusta Šenoe 3 2 0 1 18 7 11 6
OŠ Sikirevci 3 1 0 2 7 13 -6 3
OŠ “Josip Kozarac” 3 0 0 3 2 22 -20 0

SKUPINA B

SUDIONICI

  1. OŠ „Ivan Meštrović“         Vrpolje
  2. OŠ „Ivana Filipovića“        Velika Kopanica
  3. OŠ „Stjepan Radić“           Oprisavci
  4. OŠ „Vjekoslav Klaić“         Garčin

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 08.11.2019./09:00 SATI/OŠ „VJEKOSLAV KLAIĆ“, GARČIN

REZULTATI

OŠ “Ivan Meštrović” OŠ “Vjekoslav Klaić” 1:3
OŠ “Stjepan Radić” OŠ “Ivan Filipović” 1:3
OŠ “Vjekoslav Klaić” OŠ “Ivan Filipović” 2:0
OŠ” Ivan Meštrović” OŠ “Stjepan Radić” 3:1
OŠ “Stjepan Radić” OŠ “Vjekoslav Klaić” 4:1
OŠ “Ivan Filipović” OŠ “Ivan Meštrović“ 2:2

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ “Vjekoslav Klaić” 3 2 0 1 6 5 1 6
OŠ “Ivan Meštrović” 3 1 1 1 6 6 0 4
OŠ “Ivan Filipović” 3 1 1 1 5 5 0 4
OŠ “Stjepan Radić” 3 1 0 2 6 7 -1 2

SKUPINA C

SUDIONICI

  1. OŠ „Ivan Goran Kovačić“                 Slavonski Brod
  2. OŠ “Antun Mihanović”                    Slavonski Brod
  3. OŠ „Vladimir Nazor“                        Slavonski Brod
  4. OŠ „Dragutin Tadijanović“              Slavonski Brod

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 05.11.2019./09:00 sati/OŠ „DRAGUTIN TADIJANOVIĆ“, SLAVONSKI BROD

REZULTATI

OŠ “Antun Mihanović” OŠ “Dragutin Tadijanović” 1 : 3
OŠ “Vladimir Nazor” OŠ “Ivan Goran Kovačić” 0 : 0 (6m 6:5)
OŠ “Dragutin Tadijanović” OŠ “Ivan Goran Kovačić” 1 : 4
OŠ “Antun Mihanović” OŠ “Vladimir Nazor” 0 : 3
OŠ “Vladimir Nazor” OŠ “Dragutin Tadijanović” 4 : 0
OŠ “Ivan Goran Kovačić” OŠ “Antun Mihanović” 4 : 0

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ “Vladimir Nazor” 3 2 1 0 7 0 7 7
OŠ “Ivan Goran Kovačić” 3 2 1 0 8 1 7 7
OŠ “Dragutin Tadijanović” 3 1 0 2 4 9 -5 3
OŠ “Antun Mihanović” 3 0 0 3 1 10 -9 0

SKUPINA D

SUDIONICI:

  1. OŠ „Đuro Pilar“                                  Slavonski Brod
  2. OŠ “Blaž Tadijanović”                       Slavonski Brod
  3. OŠ „Ivana Brlić Mažuranić“            Slavonski Brod
  4. OŠ „Hugo Badalić“                            Slavonski Brod

DATUM/VRIJEME/MJESTO

SKUPINA E

SUDIONICI:

  1. OŠ ”Matija Gubec”           Cernik
  2. OŠ Ljudevita Gaja              Nova Gradiška
  3. OŠ „Mato Lovrak“             Nova Gradiška
  4. OŠ Okučani                          Okučani

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 05.11.2019./09:00 SATI/OŠ OKUČANI, OKUČANI

REZULTATI

OŠ Ljudevita Gaja : OŠ “Matija Gubec” 1 : 0
OŠ “Mato Lovrak” : OŠ Okučani 5 : 2
OŠ “Matija Gubec” : OŠ Okučani 3 : 0
OŠ Ljudevita Gaja : OŠ “Mato Lovrak” 0 : 3
OŠ “Mato Lovrak” : OŠ “Matija Gubec” 2 : 4
OŠ Okučani : OŠ Ljudevita Gaja 3 : 1

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ “Matija Gubec” 3 2 0 1 7 3 4 6
OŠ “Mato Lovrak” 3 2 0 1 10 6 4 6
OŠ Okučani 3 1 0 2 5 9 -4 3
OŠ Ljudevita Gaja 3 1 0 2 2 6 -4 3

Skupina F

SUDIONICI:

  1. OŠ Sibinjskih žrtava                          Sibinj
  2. OŠ ”Antun Matija Reljković”          Bebrina
  3. OŠ „Antun Mihanović“                    Nova Kapela,Batrina

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 05.11.2019./09:30 SATI/ OŠ „ANTUN MIHANOVIĆ“,NOVA KAPELA,BATRINA

REZULTATI

OŠ Sibinjskih žrtava : OŠ ”Antun Matija Reljković” 12 : 0
OŠ ”Antun Matija Reljković” : OŠ „Antun Mihanović“ 0 : 9
OŠ „Antun Mihanović“ : OŠ Sibinjskih žrtava 4 : 0

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ „Antun Mihanović“ 2 2 0 0 13 0 13 6
OŠ Sibinjskih Žrtava 2 1 0 1 12 4 8 3
OŠ ”Antun Matija Reljković” 2 0 0 2 0 21 -21 0

Skupina G

SUDIONICI:

  1. OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević”              Oriovac
  2. OŠ „Ljudevit Gaj“                              Lužani
  3. OŠ Ivana Gorana Kovačića              Staro Petrovo Selo

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 07.11.2019./09:30 SATI/ OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA, STARO PETROVO SELO

REZULTATI

OŠ „Ljudevit Gaj“ : OŠ Ivana Gorana Kovačića 8 : 3
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” : OŠ „Ljudevit Gaj“ 5 : 1
OŠ Ivana Gorana Kovačića : OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” 5 : 6

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” 2 2 0 0 11 6 5 6
OŠ „Ljudevit Gaj“ 2 1 0 1 9 8 1 3
OŠ Ivana Gorana Kovačića 2 0 0 2 8 14 -6 0

Skupina H

SUDIONICI

  1. OŠ “Ante Starčević”                         Rešetari
  2. OŠ „Vladimir Nazor“                        Adžamovci
  3. OŠ „Matija Antun Relković“           Davor

DATUM/VRIJEME/MJESTO

  • 11.11.2019./09:30 SATI/ OŠ „MATIJA ANTUN RELKOVIĆ“, DAVOR

REZULTATI

OŠ „Matija Antun Relković“ : OŠ “Ante Starčević” 2 : 1
OŠ „Vladimir Nazor“ : OŠ “Ante Starčević” 5 : 3
OŠ „Matija Antun Relković“ : OŠ „Vladimir Nazor“ 3 : 2

TABLICA

Škola Utakmice Pob Ner Por G+ G- Gol-razlika Bodovi
OŠ „Matija Antun Relković“ 2 2 0 0 5 3 2 6
OŠ „Vladimir Nazor“ 2 1 0 1 7 6 1 3
OŠ “Ante Starčević” 2 0 0 2 4 7 -3 0