5/6 Futsal dječaci – rezultati natjecanja u skupinama

Skupina A

Sudionici

  • OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
  • OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
  • OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto

01.03.2019./13:15 sati/ OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod

Rezultati

OŠ “Vladimir Nazor”:OŠ “Dragutin Tadijanović”4:2
OŠ “Ivan Goran Kovačić”:OŠ “Vladimir Nazor”1:5
OŠ “Dragutin tadijanović”:OŠ “Ivan Goran Kovačić”2:1

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedeNeriješenoPoraziGol-razlikaBodovi
1OŠ “Vladimir Nazor”22009:36
2OŠ “Dragutin Tadijanović”21014:53
3OŠ “Ivan Goran Kovačić”20022:70

Skupina B

Sudionici

  • OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
  • OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
  • OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto

01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod

Rezultati

OŠ “Đuro Pilar”:OŠ “Antun Mihanović”8:0
OŠ “Ivana Brlić Mažuranić”:OŠ “Đuro Pilar”2:0
OŠ “Antun Mihanović”:OŠ “Ivana Brlić Mažuranić”1:7

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedeNeriješenoPoraziGol-razlikaBodovi
1OŠ “Ivana Brlić Mažuranić”22009:16
2OŠ “Đuro Pilar”21018:23
3OŠ “Antun Mihanović”20021:150

Skupina C

Sudionici

  • OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
  • OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
  • OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Rezultati

OŠ “Hugo Badalić”:OŠ “Vjekoslav Klaić”4:0
OŠ “Blaž Tadijanović”:OŠ “Hugo Badalić”1:4
OŠ “Vjekoslav Klaić”:OŠ “Blaž Tadijanović”4:1

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedeNeriješenoPoraziGol-razlikaBodovi
1OŠ “Hugo Badalić”22008:16
2OŠ “Vjekoslav Klaić”21014:53
3OŠ “Blaž Tadaijanović”20022:80

Skupina D

Sudionici

  • OŠ “August Šenoa” – Gundinci
  • OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
  • OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
  • OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Datum/Vrijeme/Mjesto

28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci

Rezultati

OŠ “August Šenoa”:OŠ “Ivan Filipović”1:3
OŠ “Ivan Meštrović”:OŠ “Viktor Car Emin”0:1
OŠ “Ivan Filipović”:OŠ “Viktor Car Emin”3:1
OŠ “August Šenoa”:OŠ “Ivan Meštrović”2:0
OŠ “Ivan Meštrović”:OŠ “Ivan Filipović”2:2
OŠ “Viktor Car Emin”:OŠ “August Šenoa”1:2

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedeNeriješenoPoraziGol-razlikaBodovi
1OŠ “Ivan Filipović”32108:47
2OŠ “August Šenoa”32015:46
3OŠ “Viktor Car Emin”31023:53
4OŠ “Ivan Meštrović”30122:51

Skupina E

Sudionici

  • OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
  • OŠ “Matija Gubec” – Cernik
  • OŠ Okučani – Okučani
  • OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

Datum/Vrijeme/Mjesto

07.03.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Rezultati

:
:
:
:
:
:

Tablica

Skupina F

Sudionici

  • OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
  • OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
  • OŠ Ante Starčevića – Rešetari

Datum/Vrijeme/Mjesto

07.03.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Rezultati

OŠ “Mato Lovrak”:OŠ Ivana Gorana Kovačića8:0
OŠ Ante Starčevića:OŠ “Mato Lovrak”2:3
OŠ Ivana Gorana Kovačića:OŠ Ante Starčevića1:6

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedeNeriješenoPoraziGol-razlikaBodovi
1OŠ “Mato Lovrak”220011:26
2OŠ Ante Starčevića21018:43
3OŠ Ivana Gorana Kovačića20021:140

Skupina G

Sudionici

  • OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
  • OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
  • OŠ “Markovac” – Vrbova

Datum/Vrijeme/Mjesto

01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina

Rezultati

OŠ Ljudevita Gaja:OŠ “Antun Mihanović”2:4
OŠ “Antun Mihanović”:OŠ Markovac7:0
OŠ Markovac:OŠ Ljudevita Gaja0:1

Tablica

#ŠSDUtakmicePobjedeNeriješenoPoraziGol-razlikaBodovi
1OŠ “Antun Mihanović”220011:26
2OŠ Ljudevita Gaja21013:43
3OŠ Markovac20020:80

Skupina H

Sudionici

Datu/Vrijeme/Mjesto

Rezultati

Tablica

Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Školska sportska natjecanja osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije.