5/6 Futsal dječaci – natjecanja u skupinama

Sustav natjecanja: pobjednici iz 8 skupina će sudjelovati u II. krugu natjecanja.
Liječnički pregled: obvezan
Skupina A
Sudionici:
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./13:15 sati (sastanak u 13:00 sati)/ OŠ “Dragutin Tadijanović”, Slavonski Brod
Skupina B
Sudionici:
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod…nas. Kolonija
Skupina C
Sudionici:
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Hugo Badalić”, Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:15 sati iz Garčina za Podvinje prema Jelasu.
Skupina D
Sudionici:
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/ OŠ “Viktor Car Emin”, Donji Andrijevci

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 iz Gundinaca za Vrpolje, Kopanicu i Andrijevce.
Skupina E
Sudionici:
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

Datum/Vrijeme/Mjesto
07.03.2019./09:00 sati/OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Prijevoz: organiziran
Polazak autobusa u 08:00 sati iz Okučana za Cernik,
Skupina F
Sudionici:
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Ante Starčevića – Rešetari

Datum/Vrijeme/Mjesto
28.02.2019./09:00 sati/OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo

Prijevoz: organiziran
Skupina G
Sudionici:
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
OŠ “Markovac” – Vrbova

Datum/Vrijeme/Mjesto
01.03.2019./09:00 sati/OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina

Prijevoz: organiziran
Skupina H
Sudionici:
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac

Datum/Vrijeme/Mjesto
???

Prijevoz: organiziran