Održane su kvalifikacije za županijsku završnicu u futsalu za mladiće

U kvalifikacijama za županijsku završnicu srednjih škola u futsalu za mladiće sudjelovale su sve srednje škole Brodsko-posavske županije.

Odigrana su tri turnira, jedan u Novoj Gradišci te dva u Slavonskom Brodu. Pobjednici turnira će sudjelovati u završnici koja će se održati početkom 2. polugodišta.

Donosimo pregled rezultata s održanih natjecanja.

 

Skupina A29.10.2018. / Tehnička škola, Slavonski Brod

Sudionici:

  • Tehnička škola – Slavonski Brod
  • SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod
  • Srednja medicinska škola – Slavonski Brod
  • Klasična gimnazija – Slavonski Brod

Rezultati:

Klasična gimnazija : Srednja medicinska škola 1:2
SŠ “Matija Antun Reljković” : Tehnička škola 3:3 (6m 5:4)
Klasična gimnazija : Tehnička škola 1:2
SŠ “Matija Antun Reljković” : Srednja medicinska škola 4:1
SŠ “Matija Antun Reljković” : Klasična gimnazija 7:0
Tehnička škola : Srednja medicinska škola 1:0

Tablica:

  Škola/ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol/razlka Bodovi
1 SŠ “Matija Antun Reljković” 3 2 1 0 14:4 7
2 Tehnička škola 3 2 1 0 6:4 7
3 Srednja medicinska škola 3 1 0 2 3:6 3
4 Klasična gimnazija 3 0 0 2 2:11 0

 

Skupina B30.10.2018. / Gimnazija “Matija Mesić”, Slavonski Brod

Sudionici:

  • Ekonomsko – birotehnička škola – Slavonski Brod
  • Industrijsko – obrtnička škola – Slavonski Brod
  • Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod
  • Obrtnička škola – Slavonski Brod

Rezultati:

Industrijsko-obrtnička škola : Gimnazija “Matija Mesić” 1:0
Ekonomsko-birotehnička škola : Obrtnička škola 4:2
Gimnazija “Matija Mesić” : Ekonomsko-birotehnička škola 1:0
Industrijsko-obrtnička škola : Obrtnička škola 1:1
Obrtnička škola : Gimnazija “Matija Mesić” 1:6
Ekonomsko-birotehnička škola : Industrijsko-obrtnička škola 0:6

Tablica:

  Škola/ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol/razlka Bodovi
1 Industrijsko-obrtnička škola 3 2 1 0 8:1 7
2 Gimnazija “Matija Mesić” 3 2 0 1 7:2 6
3 Ekonomsko-birotehnička škola 3 1 0 2 4:9 3
4 Obrtnička škola 3 0 1 2 4:11 1

  

Skupina C 30.10.2018. / Elektrotehnička I ekonomska škola, Nova Gradiška

Sudionici:

  • Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška
  • Industrijsko – obrtnička škola – Nova Gradiška
  • Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Rezultati:

Elektrotehnička i ekonomska škola : Industrijsko-obrtnička škola 3:2
Gimnazija Nova Gradiška : Industrijsko-obrtnička škola 3:2
Elektrotehnička i ekonomska škola : Gimnazija Nova Gradiška 4:2

Tablica:

  Škola/ŠSD Utakmice Pobjede Neriješeno Porazi Gol/razlka Bodovi
1 Elektrotehnička i ekonomska škola 2 2 0 0 7:4 6
2 Gimnazija Nova Gradiška 2 1 0 1 5:6 3
3 Industrijsko-obrtnička škola 2 0 0 2 4:6 0

 

Print Friendly, PDF & Email

Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Školska sportska natjecanja osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: