2018-2019 Prijavljene ekipe osnovnih škola

Prijavljene ekipe školskih sportskih društava osnovnih škola za školska sportska natjecanja u školskoj godini 2018/2019.

FUTSAL DJEČACI 7-8 FUTSAL DJEVOJČICE 7-8
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ante Starčevića – Rešetari OŠ Ante Starčevića – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Dragalić – Dragalić
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Josip Kozarac” – Slavonski Šamac, Kruševica
OŠ Okučani – Okučani OŠ Okučani – Okučani
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Stjepan Radić” – Oprisavci
OŠ Sikirevci – Sikirevci
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
OŠ “Antun Matija Reljković” – Bebrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
FUTSAL DJEČACI 5-6 FUTSAL DJEVOJČICE 5-6
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ante Starčevića – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Markovac” – Vrbova
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ Okučani – Okučani
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
RUKOMET DJEČACI 7-8 RUKOMET DJEVOJČICE 7-8
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Bogoslav Šulek” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina
RUKOMET DJEČACI 5-6 RUKOMET DJEVOJČICE 5-6
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
KOŠARKA DJEČACI 7-8 KOŠARKA DJEVOJČICE 7-8
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
KOŠARKA DJEČACI 5-6 KOŠARKA DJEVOJČICE 5-6
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
ODBOJKA DJEČACI 7-8 ODBOJKA DJEVOJČICE 7-8
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Antun Matija Reljković” – Bebrina
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
ODBOJKA DJEČACI 5-6 ODBOJKA DJEVOJČICE 5-6
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Stjepan Radić” – Oprisavci
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
ATLETIKA DJEČACI 7-8 ATLETIKA DJEVOJČICE 7-8
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
ATLETIKA DJEČACI 5-6 ATLETIKA DJEVOJČICE 5-6
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
KROS DJEČACI 7-8 KROS DJEVOJČICE 7-8
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ante Starčevića – Rešetari OŠ Ante Starčevića – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Josip Kozarac” – Slavonski Šamac, Kruševica OŠ “Josip Kozarac” – Slavonski Šamac, Kruševica
OŠ Okučani – Okučani OŠ Okučani – Okučani
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ Sikirevci – Sikirevci
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
KROS DJEČACI 5-6 KROS DJEVOJČICE 5-6
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ante Starčevića – Rešetari OŠ Ante Starčevića – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani OŠ “Ljudevit Gaj” – Lužani
GIMNASTIKA DJEČACI GIMNASTIKA DJEVOJČICE
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Bogoslav Šulek” – Slavonski Brod OŠ “Bogoslav Šulek” – Slavonski Brod
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
STOLNI TENIS DJEČACI STOLNI TENIS DJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “August Šenoa” – Gundinci OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Okučani – Okučani
OŠ “August Šenoa” – Gundinci OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod
BADMINTON DJEČACI BADMINTON DJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ Okučani – Okučani OŠ Okučani – Okučani
ŠAH DJEČACI ŠAH DJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petroovo Selo
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “August Šenoa” – Gundinci
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
PLIVANJE DJEČACI PLIVANJE DJEVOJČICE
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
Print Friendly, PDF & Email

Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Školska sportska natjecanja osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: