ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KROSU

Datum: 13.04.2018. godine

Vrijeme: 10:00 sati (sastanak voditelja u 09:30 sati)

Mjesto: Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

 

Prijevoz: organiziran

Autobus 1

08:00 Cernik – Ljudevita Gaja NG – Mato Lovrak NG – SB

Autobus 2

08:00 ETEŠ NG – Gimnazija NG – Rešetari – Lužani – SB

Autobus 3

08:00 Davor – SPS – Oriovac – SB

Autobus 4

08:30 Donji Andrijevci – Garčin – Podvinje – SB

 

PRIJAVLJENE EKIPE:

OŠ 7-8 M OŠ 7-8 Ž
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Podvinje
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ljudevita Gaja – Lužani
OŠ Ante Starčevića” – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Podvinje
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ljudevita Gaja – Lužani
OŠ Ante Starčevića” – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ 5-6 M OŠ 5-6 Ž
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ “Blaž Tadijanović” – Podvinje
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ljudevita Gaja – Lužani
OŠ Ante Starčevića” – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac
OŠ “Antun Mihanović” – Slavonski Brod
OŠ “Matija Gubec” – Cernik
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod
OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška
OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod
OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod
OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin
OŠ Ljudevita Gaja – Lužani
OŠ Ante Starčevića” – Rešetari
OŠ “Matija Antun Relković” – Davor
OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod
OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška
SŠ M SŠ Ž
Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Elektrotehnička i ekonomnska škola – Nova Gradiška

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Školska sportska natjecanja osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: