FUTSAL DJEČACI 5-6 PREDNATJECANJA

Skupina A

Sudionici:

OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo

OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška

 

Datum: 16.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Prijevoz: organiziran

Polazak u 08:00 sati ispred LJ. Gaja – Adžamovci – SPS – Davor

Skupina B

Sudionici:

OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška

OŠ Ante Starčevića – Rešetari

OŠ Okučani – Okučani

OŠ “Matija Gubec” – Cernik

 

Datum: 17.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ Okučani – Okučani

Prijevoz: organiziran

Polazak u 08:00 sati iz Rešetara – OŠ ML NG – Cernik – Okučani

Skupina C

Sudionici:

OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela

OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj

OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac

OŠ Ljudevita Gaja – Lužani

 

Datum: 17.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj

Prijevoz: organiziran

07:45 Batrina – Lužani – Oriovac – Sibinj

 

 

Skupina D

Sudionici:

OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica

OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje

OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

OŠ “August Šenoa” – Gundinci

 

Datum: 17.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Prijevoz: organiziran

07:45 Gundinci – Velika Kopanica – Vrpolje – Donji Andrijevci

Skupina E

Sudionici:

OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod

OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod

OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod, Podvinje

 

Datum: 16.04.2018.

Vrijeme: 10:00 – 14:00 sati

Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran

08:45 Garčin – Podvinje – Kolonija – OŠ IBM SB – SD Vijuš

Skupina F

Sudionici:

OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod

OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod

OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod

OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

 

Datum:16.04.2018.

Vrijeme: 13:30 (sastanak voditelja u 13:00 sati)

Mjesto: OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Školski sportski savez Brodsko-posavske županije

Školska sportska natjecanja osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

%d blogeri kao ovaj: