Nogometaši OŠ “Antun Mihanović” bili su najuspješniji

Nogometaši Osnovne škole “Antun Mihanović” iz Nove Kapele, Batrine sudjelovat će na Poluzavršnom natjecanju RH skupine ISTOK u futsalu za dječake u kategoriji 6. razredi i mlađi koje će se održati 14. svibnja u Brodsko-posavskoj županiji.

Županijska završnica je održana 03. svibnja u SD “Vijuš” u Slavonskom Brodu. Na turniru je sudjelovalo šest ekipa koje su se u završnicu plasirale nakon kvalifikacijskih turnira u šest skupina.

Sudionici su bili podijeljeni u dvije skupine. Pobjednici skupina su igrali u finalu, a drugoplasirani su se borili za treće mjesto.  Na kraju turnira najuspješnija je bila ekipa iz OŠ “Antun Mihanović”.

Čestitke svim sudionicima na sudjelovanju i izvrsnim igrama!

Ekipi iz Nove Kapele, Batrine želimo puno uspjeha na regionalnom natjecanju!

 

Sudionici:

OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod

OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod

OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška

OŠ “Antun Mihanović” – Batrina, Nova Kapela

OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška

 

Rezultati:

Skupina A

OŠ “Viktor Car Emin” – OŠ “Antun Mihanović”     0:4

OŠ “Vladimir Nazor” – OŠ “Viktor Car Emin”     1:0

OŠ “Antun Mihanović” – OŠ “Vladimir Nazor”     0:0 (6m 3:1)

 

Skupina B

OŠ “Blaž Tadijanović” – OŠ Ljudevita Gaja     1:3

OŠ “Mato Lovrak” – OŠ “Blaž Tadijanović”     3:0

OŠ Ljudevita Gaja – OŠ “Mato Lovrak”     0:0 (6m 2:0)

 

3.mjesto

OŠ “Vladimir Nazor” – OŠ “Mato Lovrak”     2:4

 

1.mjesto

OŠ “Antun Mihanović” – OŠ Ljudevita Gaja     2:0

 

1. mjesto – OŠ “Antun Mihanović”

 

2. mjesto – OŠ Ljudevita Gaja

 

3. mjesto – OŠ “Mato Lovrak”

 

Djevojčice OŠ “Ivan Filipović” županijske prvakinje u futsalu

U sportskoj dvorani “Vijuš” je 02. svibnja održano Županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice osnovnih škola u kategoriji 6. razredi i mlađi.

U natjecanju u kojem je nastupilo pet ekipa najuspješnije su bile djevojčice OŠ “Ivan Filipović” iz Velike Kopanice koje su u finalnoj utakmici pobijedile ekipu OŠ “Blaž Tadijanović” iz Slavonskog Broda rezultatom 4:0.

Pobjednice županijskog natjecanja predstavljat će našu Županiju na Poluzavršnom natjecanju RH skupine ISTOK koje će se održati 8. svibnja u Slavonskom Brodu.

FOTOGRAFIJE SA NATJECANJA

Rezultati:

Skupina A

OŠ Ivana Gorana Kovačića (SPS) – OŠ “Blaž Tadijanović”     0:3

OŠ “Ivan Meštrović” – OŠ Ivana Gorana Kovačića (SPS)     0:5

OŠ “Blaž Tadijanović” – OŠ “Ivan Meštrović”      5:0

Skupina B

OŠ “Ivan Filipović” – OŠ “Viktor Car Emin”     1:0

3.mjesto

OŠ “Viktor Car Emin” – OŠ Ivana Gorana Kovačića (SPS)     1:3

1.mjesto

OŠ “Ivan Filipović” – OŠ “Blaž Tadijanović”     4:0

 

 

5-6 Futsal dječaci županijsko natjecanje

Sudionici:

OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod

OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod

OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška

OŠ “Antun Mihanović” – Batrina, Nova Kapela

OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška

 

Datum: 03.05.2018.

Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod

Vrijeme: 10:00 sati (sastanak u 09:30 sati)

 

Prijevoz: organiziran

Autobus br. 1:

08:00 sati OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška →OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška →OŠ “Antun Mihanović” – Batrina, Nova Kapela →SD Vijuš

 

Autobus br. 2:

08:30 sati OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci →OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod →SD Vijuš

 

 

5-6 Futsal djevojčice županijsko natjecanje

Sudionici:

OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo
OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica
OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje
OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci
OŠ “Blaž Tadijanović” – Podvinje

 

Datum: 02.05.2018.

Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod

Vrijeme: 10:00 sati

 

Prijevoz: organiziran

Autobus br. 1:

08:15 sati OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje →OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica →OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci →OŠ “Blaž Tadijanović” – Podvinje →SD Vijuš

Autobus br. 2:

08:30 sati OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo – SD Vijuš

 

FUTSAL DJEČACI 5-6 PREDNATJECANJA

Skupina A

Sudionici:

OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

OŠ Ivana Gorana Kovačića – Staro Petrovo Selo

OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci

OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška

 

Datum: 16.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Matija Antun Relković” – Davor

Prijevoz: organiziran

Polazak u 08:00 sati ispred LJ. Gaja – Adžamovci – SPS – Davor

Skupina B

Sudionici:

OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška

OŠ Ante Starčevića – Rešetari

OŠ Okučani – Okučani

OŠ “Matija Gubec” – Cernik

 

Datum: 17.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ Okučani – Okučani

Prijevoz: organiziran

Polazak u 08:00 sati iz Rešetara – OŠ ML NG – Cernik – Okučani

Skupina C

Sudionici:

OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela

OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj

OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac

OŠ Ljudevita Gaja – Lužani

 

Datum: 17.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj

Prijevoz: organiziran

07:45 Batrina – Lužani – Oriovac – Sibinj

 

 

Skupina D

Sudionici:

OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica

OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje

OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

OŠ “August Šenoa” – Gundinci

 

Datum: 17.04.2018.

Vrijeme: 09:00 sati

Mjesto: OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci

Prijevoz: organiziran

07:45 Gundinci – Velika Kopanica – Vrpolje – Donji Andrijevci

Skupina E

Sudionici:

OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin

OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod

OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod

OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod, Podvinje

 

Datum: 16.04.2018.

Vrijeme: 10:00 – 14:00 sati

Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod

Prijevoz: organiziran

08:45 Garčin – Podvinje – Kolonija – OŠ IBM SB – SD Vijuš

Skupina F

Sudionici:

OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod

OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod

OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod

OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod

 

Datum:16.04.2018.

Vrijeme: 13:30 (sastanak voditelja u 13:00 sati)

Mjesto: OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod