Prijavljena školska sportska društva srednjih škola

 

Zaključene su prijave srednjih škola za školska sportska natjecanja u školskoj godini 2017/2018. U nastavku donosimo pregled prijava po sportovima.

Futsal

Mladići

Djevojke

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

 

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

 

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

 

Tehnička škola – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

 

Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška

Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

 

 

Rukomet

Mladići

Djevojke

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

 

 

Košarka

Mladići

Djevojke

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

 

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

 

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

 

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

 

Odbojka

Mladići

Djevojke

 

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

 

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

 

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

 

Kros

Mladići

Djevojke

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Tehnička škola – Slavonski Brod

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

 

Atletika

Mladići

Djevojke

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

 

Stolni tenis

Mladići

Djevojke

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

 

Gimnazija „Matija Mesić“ – Slavonski Brod

 

Tehnička škola – Slavonski Brod

 

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

 

Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška

 

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

Klasična gimnazija – Slavonski Brod

 

Badminton

Mladići

Djevojke

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Srednja medicinska škola – Slavonski Brod

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod

Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška