ŠSS BPŽ

Dječaci OŠ “Vladimir Nazor” županijski prvaci u futsalu

Osnovne škole
Dječaci OŠ “Vladimir Nazor” županijski prvaci u futsalu

Sudionici: OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ “Matija Gubec” – Cernik   Datum: 03.02.2017. Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod   Rezultati: Polufinale OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” : OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević”     0:3 OŠ “Vladimir Nazor” : OŠ “Matija Gubec”   […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati skupine B – futsal djevojke

Srednje škole
Rezultati skupine B – futsal djevojke

Sudionici: Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod Srednja medicinska škola – Slavonski Brod   Datum: 02.02.2017. Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod   Rezultati: Gimnazija “Matija Mesić” : Ekonomsko-birotehnička škola     1:1 Srednja medicinska škola : Gimnazija “Matija Mesić”     3:2 Ekonomsko-birotehnička škola : Srednja medicinska škola     5:2 […]

Više
ŠSS BPŽ

Pobjeda rukometašica Ekonomsko-birotehničke škole

Srednje škole
Pobjeda rukometašica Ekonomsko-birotehničke škole

U jedinoj utakmici županijskog rukometnog natjecanja za djevojke rukometašice Ekonomsko-birotehničke škole ostvarile su pobjedu rezultatom 16:2 protiv ekipe iz Tehničke škole te ostvarile pravo sudjelovanja na Poluzavršnom natjecanju RH skupine ISTOK. Ekipa ŠSD-a Gimnazije “Matija Mesić” već je ranije otkazala nastup na ovome natjecanju. Čestitke i puno uspjeha Ekonomisticama!

Više
ŠSS BPŽ

Odbojkaši ŠSD-a “Plavi sokol” idu na Poluzavršnicu RH

Osnovne škole
Odbojkaši ŠSD-a “Plavi sokol” idu na Poluzavršnicu RH

Prijavljene ekipe: OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Ivan Goran Kovačić” – Slavonski Brod OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod OŠ “Matija Gubec” – Cernik OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje   Datum: 27.01.2017. Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod   Skupina A Sudionici: OŠ “Ivan Goran Kovačić” […]

Više
ŠSS BPŽ

Mladići ETEŠ-a iz Nove Gradiške županijski prvaci u futsalu

Srednje škole
Mladići ETEŠ-a iz Nove Gradiške županijski prvaci u futsalu

Sudionici: Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška Tehnička škola – Slavonski Brod Industrijsko-obrtnička škola – Slavonski Brod Datum: 26.01.2017. Mjesto: SD Vijuš, Slavonski Brod   Rezultati: Industrijsko-obrtnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola     0:5 Tehnička škola : Industrijsko-obrtnička škola     4:2 Elektrotehnička i ekonomska škola : Tehnička škola     1:0   […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati skupine A – futsal djevojke

Srednje škole
Rezultati skupine A – futsal djevojke

Sudionici: Elektrotehnička i ekonomska škola — Nova Gradiška Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška Tehnička škola – Slavonski Brod   Datum: 26.01.2017. Mjesto: SD Vijuš, Slavonski Brod   Rezultati: Tehnička škola : Industrijsko-obrtnička škola     1:4 Elektrotehnička i ekonomska škola : Tehnička škola     1:4 Industrijsko-obrtnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola    2:1 […]

Više
ŠSS BPŽ

Futsal dječaci – rezultati skupine A II. kruga prednatjecanja

Osnovne škole

Sudionici: OŠ “Ivan Filipović” – Velika Kopanica OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” – Slavonski Brod OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci Datum: 20.01.2017. Mjesto: OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci   Rezultati: OŠ “Vladimir Nazor” : OŠ “Viktor Car Emin”     4:0 OŠ “Ivana Brlić Mažuranić” : […]

Više
ŠSS BPŽ

Košarka mladići – rezultati prednatjecanja

Srednje škole

Skupina A Sudionici: Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška Tehnička škola – Slavonski Brod Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod   Datum: 15.11.2016. Vrijeme: 11:15 sati Mjesto: Tehnička škola – Slavonski Brod   Rezultati: Ekonomsko-birotehnička škola : Elektrotehnička i ekonomska škola 49:33 Tehnička škola : Ekonomsko-birotehnička škola 58:54 Elektrotehnička i ekonomska škola : Tehnička škola […]

Više
ŠSS BPŽ

Futsal dječaci – rezultati skupine C

Osnovne škole

Sudionici: OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ “Hugo Badalić” – Slavonski Brod OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Blaž Tadijanović”- Slavonski Brod   Datum: 08.11.2016. Vrijeme: 09:00 sati Mjesto: OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod   Rezultati: OŠ “Blaž Tadijanović” : OŠ “Hugo Badalić” 4:5 OŠ “Dragutin Tadijanović” : OŠ “Vladimir Nazor” 1:6 […]

Više
ŠSS BPŽ

Futsal dječaci – rezultati skupine H

Srednje škole

Sudionici: OŠ Ljudevita Gaja – Nova Gradiška OŠ “Vladimir Nazor” – Adžamovci – odustajanje OŠ Dragalić – Dragalić OŠ Okučani – Okučani   Datum: 08.11.2016. Vrijeme: 09:00 sati  Mjesto: OŠ Okučani – Okučani   Rezultati: OŠ Ljudevita Gaja : OŠ Dragalić 3:1 OŠ Okučani : OŠ Ljudevita Gaja 0:0 OŠ Dragalić : OŠ Okučani 1:4 […]

Više

Oglasna ploča

Stranica za voditelje ŠSD-a

Najave

Arhiva

Kategorije