ŠSS BPŽ

Djevojke ŠSD Olympia županijske prvakinje u futsalu

Srednje škole
Djevojke ŠSD Olympia županijske prvakinje u futsalu

Sudionici: Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod Industrijsko-obrtnička škola – Nova Gradiška   Datum:                  08.03.2016. godine Mjesto:                  SD „Vijuš“ – Slavonski Brod   Rezultat: Ekonomsko-birotehnička škola : Industrijsko-obrtnička škola 4:1  

Više
ŠSS BPŽ

Djeačaci ŠSD Plavi sokol idu na poluzavršnicu u futsalu

Osnovne škole
Djeačaci ŠSD Plavi sokol idu na poluzavršnicu u futsalu

Sudionici: OŠ „Antun Mihanović“ – Nova Kapela, Batrina OŠ „Matija Antun Relković“ – Davor OŠ „Hugo Badalić“ – Slavonski Brod OŠ „Stjepan Radić“ – Oprisavci   Datum: 08.03.2016. Mjesto: SD „Vijuš“ – Slavonski Brod   Rezultati: Polufinale: OŠ „Stjepan Radić“ : OŠ „Matija Antun Relković“ 3:3 (5:6) OŠ „Hugo Badalić“ : OŠ „Antun Mihanović“ 4:1 […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati prednatjecanja u odbojci za mladiće

Srednje škole
Rezultati prednatjecanja u odbojci za mladiće

Skupina A Sudionici: Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod Tehnička škola – Slavonski Brod   Datum: 25.02.2016. Mjesto: Tehnička škola – Slavonski Brod   Rezultati: Tehnička škola : SŠ Matije Antuna Reljkovića 0:2 Ekonomsko-birotehnička škola : SŠ Matije Antuna Reljkovića 0:2 Tehnička škola : Ekonomsko-birotehnička škola 0:2   Tablica: # ŠSD Utakmice […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati II. kruga prednatjecanja u futsalu za dječake

Osnovne škole
Rezultati II. kruga prednatjecanja u futsalu za dječake

SKUPINA A Sudionici: OŠ „Hugo Badalić“ – Slavonski Brod OŠ “Vladimir Nazor” – Slavonski Brod OŠ „August Šenoa“ – Gundinci OŠ “Stjepan Radić” – Oprisavci   Datum: 19.02.2016. Mjesto: OŠ “Đuro Pilar” – Slavonski Brod, Brodsko Vingorje   Rezultati: OŠ “Vladimir Nazor” : OŠ „Hugo Badalić“ 3:4 OŠ “Stjepan Radić” : OŠ „August Šenoa“ 9:1 […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati prednatjecanja u odbojci za djevojke

Srednje škole
Rezultati prednatjecanja u odbojci za djevojke

Prijavljene ekipe: Ekonomsko-birotehnička škola – Slavonski Brod Tehnička škola  – Slavonski Brod SŠ Matije Antuna Reljkovića – Slavonski Brod Srednja medicinska škola – Slavonski Brod Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška Datum: 16.02.2015. Vrijeme: 09:30 sati (sastanak voditelja u 09:00 sati)   Skupina […]

Više
ŠSS BPŽ

ŠSD Elektrotehničar županijski prvaci u futsalu

Srednje škole
ŠSD Elektrotehničar županijski prvaci u futsalu

Sudionici – mladići: Srednja medicinska škola – Slavonski Brod Gimnazija “Matija Mesić” – Slavonski Brod Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška Datum: 10.02.2016. Mjesto: Elektrotehnička i ekonomska škola – Nova Gradiška   Rezultati – mladići: Gimnazija “Matija Mesić” : Srednja medicinska škola 1:4 Elektrotehnička i ekonomska škola : Gimnazija “Matija Mesić” 2:0 Srednja medicinska […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati prednatjecanja u rukometu za dječake

Osnovne škole
Rezultati prednatjecanja u rukometu za dječake

Skupina A Sudionici: OŠ “Mato Lovrak” – Nova Gradiška OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” – Oriovac OŠ Ivana Gorana Kovačića – S. P. Selo OŠ “Matija Antun Relković” – Davor Datum: 11.02.2016. Mjesto: OŠ “Matija Antun Relković” – Davor Rezultati: OŠ Ivana Gorana Kovačića : OŠ “Matija Antun Relković” 3:12 OŠ “Mato Lovrak” : OŠ “Dr. […]

Više
ŠSS BPŽ

Rezultati prednatjecanja u rukometu za djevojčice

Osnovne škole
Rezultati prednatjecanja u rukometu za djevojčice

Prijavljene ekipe: OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Viktor Car Emin” – Donji Andrijevci OŠ “Vjekoslav Klaić” – Garčin OŠ “Antun Mihanović” – Nova Kapela, Batrina OŠ “Ivan Meštrović” – Vrpolje OŠ “Ivan Mažuranić” – Sibinj Datum: 15.02.2016. Mjesto: SD “Vijuš” – Slavonski Brod   Skupina A  Sudionici: OŠ “Blaž Tadijanović” – Slavonski Brod OŠ “Antun Mihanović” – Nova […]

Više
ŠSS BPŽ

Županijsko natjecanje u badmintonu

Igram, pišem, lajkam, Osnovne škole
Županijsko natjecanje u badmintonu

U petak, 5.veljače 2016. godine s početkom u 10:00 sati u sportskoj dvorani OŠ Okučani se održalo Županijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola u badmintonu. Sudionici osnovnih škola bili su: OŠ “Hugo Badalić“ -Slavonski Brod (muška i ženska kategorija) OŠ „Ivan Goran Kovačić“- Staro Petrovo Selo (muška i ženska kategorija) OŠ “Ivan Meštrović“- Vrpolje (muška […]

Više
ŠSS BPŽ

Gimnastičarke ŠSD Tadija su županijske prvakinje

Osnovne škole
Gimnastičarke ŠSD Tadija su županijske prvakinje

28. siječnja, u SD “Vijuš” je održano županijsko natjecanje u gimnastici za djevojčice na kojemu su nastupile tri ekipe i to dvije ekipe OŠ “Dragutin Tadijanović” iz Slavonskog Broda te ekipa OŠ “Ivan Filipović” iz Velike Kopanice. Pobjednička ekipa OŠ “Dragutin Tadijanović” (305,90 bodova) nastupila je u sastavu: Mia Matković, Magdalena Krnjaković, Mirta Rubil, Inga […]

Više

Stranica za voditelje ŠSD-a

Arhiva

Kategorije